» »

Siemens gigaset s1

Siemens gigaset s1

Kekec ::

Ali ima kdo ta telefon, sam sem ga pač vzel ko sem si nabavil isdn, zdaj pa mi nekaj čudno prekine kadar se pogovarjam.
Pa ko ga postavim na stojalo mu display vedno sveti sploh ne ugasne čeprav v navodilah nisem našel kje bi to izklopil. Ima kdo kaj pojma o tem kako to izklopiti? Prav tako me zanima če ima kdo kaj problemov s tem telefonom in kam naj ga nesem na servis?

Lp

Tody ::

Obstaja Simens Slovenia tam ti bodo znali vse lepo razložiti vsaj glede servisa če ne že kaj ve....

Kekec ::

Sem mislil da bi kar na telekom nesel in bi potem to oni urejali!
lp

Ch4N93 ::

pred mesecom dni sem sam imel probleme s to slušalko, pa sem nesel na Telekom in so oni poslali na servis.
tam lahko rečeš tudi za nadomestni telefon, samo pazi da ti pri vračilu ne pade na tla sredi trgovine, kot je meni :D
Ni nam lahko...

Kekec ::

Kul, točno to bom naredil!
lp

[MYTiX] ::

Meni je točno ta model tudi prekinjal, sedaj je že en mesec na servisu in pravijo da je vse ok. Men se to zdi mal čudno.
podpis

Kekec ::

Meni je danes celo napisal Napaka in se resetiru!

MA sej načeloma ga uporabljam zelo zelo zelooo malo ampak vsaj takrat ko ga bi rad da mi dela!

Povej Mi MYtix a je pri tebi tudi osvetljen display ko je na stojalu?

lp

malinavc ::

mi mamo tut doma gigaset s1, z dvema slušalkama, zdi se mi da dodatna včas neki presketa vmes ko govorim,drgač je dobr, men tut skoz display gori, če je v polnilcu.
...odvisno s katere perspektive gledamo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sistem ena d.o.o. servis !!! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20652012 (11978) Han
»

POZOR: Servis mobitela - Toptime, Simobil - stik s tekočino, uničenje telefona na ser (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
406101392 (50426) next3steps
»

Toptime servis

Oddelek: Mobilne tehnologije
484696 (2656) papa962
»

Nokia E52 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37481955 (39970) mailer
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227122007 (30833) Kunte

Več podobnih tem