» »

Plaža!? Izziv za moške ali le vsakoletna rutina!?

Plaža!? Izziv za moške ali le vsakoletna rutina!?

Ganxta009 ::

Pravijo povsod (mediji, babice in dedki, bla bla bla...) da je poletje že dolgo, no ja jaz ne bi ravno imel takega pristopa kajti moškost še vedno trpi ko zaplavamo v hladno vodo... Kajne fantje!? Ko moški pridejo na plažo zagotovo ne pridejo z razlogom kot večina ženska oz. če se izrazim tako kot vse ženske, da bi se sončili ampak da bi poležavali po 10 ur pod velikim razpetim sončnikom, se "natepavali" z mrzlim hladnim pivom ter svojo glavo ( ne tako kot ženske) obračali za soncem ampak za lepimi mladimi brhkimi dekletci... ali pa izkušenimi nimofomankami ki se z veseljem razkazujejo po plaži!:::: Skratka od tod tudi taki sprevrženci ki ne le za mladimi delketi pogledujejo tudi za punčkami in fantki ki so komaj zlezli iz plenic in srečno tekajo po širnih plaži... Ti sprevrženci ("človeški izmečki") pa pod svojimi neobrzadanimi plavalnimi hlačkami skrivajo super digitalne kamere ki lepo prizumirajo, organe punčk in fantkov ki gredo u filmu in sliki lepo u prodajo!! Skratka ni morale... prokleti

Redkvica ::

To, da se ti skrči v mrzli vodi,je naraven pojav, ne pa problem človeštva. Ostalega pa priznam, da nisem najbolj razumela, kaj si želel povedat. Razen tega, da so moški na plaži. Tega pa tudi ne dojemam kot problem človeštva:)

Yossarian ::

V čem je pravzaprav poanta? kaj bi ti sploh rad povedal? V tebi je pa dosti jeze.:D
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

borchi ::

mislim, da hoče povedat, da ma mejhnega...
l'jga

_sas_ ::

nekaj o pedofilih ...

TheJack ::

Funkcionalno si nepismen.

Mr_Globus ::

Lol od lola. Kaj zej človek še slikat ne sme al kja

root987 ::

Mislim da njega motijo pedofili ki bi naj na plažaš snemali in slikali majhne fantke in punčke.

Ostalega pa tut jaz ne znam prav dobro povezat, tako da bi te lepo prosil da nam prevedeš v slovenščino, potem pa morda celo lahko začnemo z neko razumno debato, ki bo spominjala na probleme človeštva...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Myth ::

Eh, če mu sonce v glavo stoplo. :D

Za pedofilijo imaš že temo. Odklikaj tja. :P
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

IČA ::

@Redkvica:
To, da se ti skrči v mrzli vodi,je naraven pojav, ne pa problem človeštva. Ostalega pa priznam, da nisem najbolj razumela, kaj si želel povedat.
razumela??? a si ženska??? kako pa potem veš kako je če se ti v vodi skrči?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drugič pa tak post, ki ima rep in glavo, prosim.
Če pa prav razumem tvoj problem (pedofili) se strinjam in se mi gnusijo. Kar v arest z vsemi.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IČA ()

SaXsIm ::

mislim da je hotel avtor teme tud mal debatirat o dogajanju na plaži. Je pa res to glede pedofilov. drugače pa jst na plažo ne hodim pira pit pa u sonci ležat, ok za puncam že pogledam (če so lušne), v glavnem pa hodim na plažo na kopanje! :D
SaXsIm

Daedalus ::


To, da se ti skrči v mrzli vodi,je naraven pojav, ne pa problem človeštva. Ostalega pa priznam, da nisem najbolj razumela, kaj si želel povedat.
razumela??? a si ženska??? kako pa potem veš kako je če se ti v vodi skrči?


No ti pa jaz kot osebek moškega spola povem, da je popolnoma naravno, da se ti v hladni vodi skrči. Tak da to definitivno ni problem človeštva:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

IČA ::

@Daedalus:
No ti pa jaz kot osebek moškega spola povem, da je popolnoma naravno, da se ti v hladni vodi skrči. Tak da to definitivno ni problem človeštva
malo bolje preberi moj post, kako bo ženska vedela, kako je, če se ti v vodi skrči (povdarek je na kako). Enako kot nikoli ne bo vedela, kako boli brca v jajca. Kot moški ne moremo vedeti, kako je roditi. Dejstva pa so tako ali tako dejstva, izkusiti pa jih ne moremo.

Hvala za razumevanje.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Daedalus ::

Aha, tu je haklc0:)
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

IČA ::

no, samo da se razumemo
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Microsoft ::

IČA, ti si vse priredil!!!

Redkvica: To, da se ti skrči v mrzli vodi,je naraven pojav, ne pa problem človeštva.

V tem stavku pise, da se skrcne. Nikjer ni govora, kako se potem pocutis! To si si sam zmislu in "poturil" Redkvici. In ni ti treba bit fant, da to ves, ce je to splosen pojav.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

IČA ::

Redkvica se opravičujem, malce pa sem res.

Microsoft
Res ni problem človeštva v tem, da se v vodi skrči, ampak da ženske debatirajo o moški "tabu" temi (se spomnem enega dela Seinfelda, kjer so to obdelali). Saj tudi jaz nikoli ne bi dal pripombe na temo menstruacije itd.... Pa ne me zdaj oklicat za šovinističnega prasca, moj prijatelj in jaz bova svoje krčenje reševala sama. Drugače ljubiva ženske, samo sva malo sramežljiva, če ni vse tako kot je treba.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

alum ::

Vam pa je dolgcajt! Meni pa se bol kr to berem.

Tero ::

Heh tole da se ti v mrzli skrči je precej kruto... :D
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

PersonaRudis ::

Včasih imam občutek da je vse tako enostavno, razumljivo ter lepo. Drugič pa ravno nasprotno. Ob prebiranju tvojega posta doživljam Drugič. WTF?>:D

AlienGT ::

IČA: ...Enako kot nikoli ne bo vedela, kako boli brca v jajca...

Hmm, s tem se pa morda ne morem strinjati. Če žensko nekdo pošteno brcne tam doli, jo bo prav tako pošteno bolelo, bolečina pa je zelo podobna če nekdo mošgega v jaj....(toliko v tolažbo ubogim občutljivim moškim). Je pa res, da je nekoliko težje to zadeti, saj morajo biti noge temu primerno nekoliko bolj narazen.
Važno je da se dela, pa četudi škoda.

Tarzan ::

Kak pa ti to veš? Ali imaš oboje :P .

šalo na stran. Kot pripadnik moškega spola lahko potrdim, da se v hladni vodi organ ne počuti preveč dobro in se potuhne >:D .

Nikakor ne hodim na plažo samo srebati piva in se nastavljati soncu, ker se pivo rado segreje in te sonce še raje opeče. Meni osebno je največ do brezskrbnega namakanja v ravno prav topli vodi (če je malo prehladna, rabim biti notri malenkost dlje, da se privadim) in počivanja na obali, po možnosti v senčki. Hja, kako lepotico z veseljem pogledam, da bi katero slikal mi ne pade na pamet. Če bi pa katera to hotela, imam digitalca zadovoljive kakovosti, naj me pocuka za... hmm, rokavov pa na plaži nimam >:D .

hehe, kar prijetna tema, definitivno ne problem človeštva! Pedofili pa so problem človeštva, tu se pa strinjam.

IČA ::

@AlienGT:
poanta je v tem, da nimamo primerjave. Razen, če najdemo nekoga, ki ima oboje (bo res težko), pa še tu ne verjamem, da bi kar tako prostovoljno pristal v poskus.
Malo heca pa mora biti.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IČA ()

Dr_M ::

a folk dejansko se vedno hodi na morje zato, da se kopa?

letos sm biu 4 vikende na morju, pa sm 1x celo roko not namocu.
pa lani je blo dost podobno.:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BigWhale ::

Jaz grem na dopust, pa naj bo to morje ali pa karkoli drugega predvsem zato, da lenuharim. Pri tem se pa veckrat, pa kjerkoli ze sem, obracam za zenskami. Ampak to pocnem tudi, ce nisem na dopustu. :P

Vcasih tudi za kako puncko ali majhnim fantkom ampak je stvar precej bolj starsevske narave v stilu, 'oooo, lej tale ma pa ze lase, najih jih se zmerej nima!' ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali kdo prakticira "Cold shower"? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7312492 (3975) starfotr

Tuširanje z vročo vodo

Oddelek: Loža
496652 (5414) Ziga Dolhar
»

"Rasa" in športna sposobnost (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7918813 (17188) Phantomeye
»

Skok v vodo (ki ima 5 stopinj) napotki? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10912160 (8348) PINki

Več podobnih tem