» »

koncno moje vodno hlajenje

koncno moje vodno hlajenje

Cwetto ::

No, koncno sem dokoncal moje vodno hlajenje. Vse podrobnosti so na moji strani http://cwetto3000.tripod.com/case, pod linkom hlajenje.
Tu si lahko tudi ogledate mojo modifikacijo ohisja, no ampak to ste si verjetno ze ogledali, kogar je zanimalo... Dodal sem le ceno komponent, ki sem jih uporabil za case mod.

Aja, naredil sem tudi eno zanimivo stvar za preklapljanje telefonske linije, najdete jo pod linkom Izzumi, na moji strani.

grega1@usa.com

burekar ::

Dober si. Ka maš še kacga kolega s katrco, men noben noče dat radiatorja, pa mam bakrene cevi in je vse skupaj mal nerodn.

Huey P ::

Cwetto; Daj povej mi kako naj pobrusim tisti šit, ki je ostal ko sem izrezal luknjo na ohišju (delal sem na isti način kot ti -> v krogu sem delal luknje z mašino), zdaj pa mi je ostalo veliko štrlečih špicov v tej luknji in ne vem kako jih zbrusiti... Probal sem že vse pa še vedno ne gre...


Malo pomagaj....

..::DOOM III: The Legacy::..

Cwetto ::

preprosto sem izbrusil s pilo... malo se sicer namatraš, če je pleh debel (v mojem primeru je bil), ampak z malo volje je šlo.

aja, radiator dobiš na vseh avtodpadih od kateregakoli avtomobila... razen mogoče stoenke, ker je baje ful širok..

Huey P ::

S pilo sem že brusil po 10 minut pa se ni skoraj nič zbrusilo... Imam zelo debel plej..


..::DOOM III: The Legacy::..

morphling1 ::

Kupi si valjast brusni kamen, ki ga vpnes v vrtalko , potem pa zascitna ocala gor in brusit do prej oznacene crte.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Cwetto ::

No sej tudi s pilo gre! Samo ne tisto za nohte :)))))
Kolk pa maš debel pleh, da ne morš nč zbrusit? Jest sem ga mel 1.5 mm, pa sem eno tako izvrtino pilil okoli 10 minut.

burekar ::

Kater radiator je pa bakren(vodni blok mam bakren, pa bi mel rjo, če bi bil radiator iz aluminija-menda)? In kateri najbolje hladijo me tud zanima. Pa kje je v bližini CE kak avtoodpad?
Hvala za odgovore

Cwetto ::

hmmm, ne vem, zakaj bi imel rjo... Sicer pa, recimo da daš en liter vode, da ti kroži okoli po sistemu (kar je relativno veliko), je takšna vodna masa, da se temperatura vode ne bo bistveno zvečala. Ti samo pejd na ene avtoodpad, pa vzem en hladilnik za gretje.
Avtoodpad je eden na gorenjskem, na Lancovem, drugje pa ne vem, kje so.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sanacija rje na pragovih avtomobila

Oddelek: Na cesti
2513734 (12086) jalovec09
»

Katalog radiatorjev evropskih avtomobilov (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
46569065 (37134) lufy
»

Moja kištica ohladi se z vodo in en kup vodnih blokov lastne izdelave (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
7711636 (8698) Privatnik
»

Moja nova zelo modificirana kišta in blok, veliko slik! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
22517252 (12334) the_unborn
»

Hladilniki - slike - wanted ?!?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231852 (1454) EX-B

Več podobnih tem