» »

AMD athlon-Hlajenje

AMD athlon-Hlajenje

sebo7777 ::

Koliko je normalna temperatura AMD athlona 1GMhz

krucymucy ::

Ce ni nic navit okol 40! Tudi 50 ni prevec!
Vec pa sploh ne!!!

Yurko ::

Jest mam A1000/266 pa je tkole:
ko sem mel gor Volcano2 ja bila temeperatura idile 48, obremenjen 55, kar se mi je zdelful prevec. Zdej mam gor Volcano5, znizal sem voltazo na procu in ramu, tako da je sedaj idile 39 in obremenjen max 43, kar se mi zdi zelo v redu. Aja, plata je Abit KG7

sebo7777 ::

Oki doki, hvala men se segreva max do 46 stopin, sm mislu, da je že to orto preveč...:)

Highlag ::

Hmm.. Tole je pa precej odvisno kakšen hladilnik imaš montiran na njemu.

Binji ::

Jst mam 1Ghz, gor Volcanota 6Cu, nad njim pa se en 120X120 vent, voltazo pa na 1.70V, kar pride max 39oC
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Alex ::

Pr men se 1.4 z Vulc 6cu segreva na max 48 C. Če je navit na 1564MHz pa pride tut do 60 C. No vsaj prej je, ko je blo 35C v senci :)
Go AMD Go!

Kriko ::

Po AMD-jevih podatkih tudi 65 ni preveč če se bojiš okvare procesorja. Bolj je problem ker pri temeraturah okoli 52 naprej začne računalnik zmrzovat. No, odvisno kakor komu. Meni zmrzne že pri 52, drugim pri 55 dela še normalno.
No čim nižje tem boljše. Probaj pod obrmenitvijo pa boš vidu, če ne preseže 50 si lahko miren!

tauko ::

A mogoce Asusova plata laze glede temperature. Pri normalni uporabi imam temperaturo 60C pri tem, da ohisje ni pokrito. Je pa res, da je ventilator slabsi (Titan).

Pri vecji obremenitvi pa gre do 63, potem pa se splozi alert (toliko imam nastavljeno).

Vcasih se zgodi, da za kaksno m sekundo pokaze, da je temperatura cez 100C.:O

A bi Dragon orb3 ali CU6 znizal temeraturo pod 50? :\

Sumak ::

fantje sploh se ne sekirat... tlei athloni so trpezni.. in sploh ne zmrzujejo pr 55 stopinjah.. jest v starih slabih casih meu 1.0 na 70 stopinjah pod max obremenitvijo pa je vse delal kot se sika.. pol sm mac dau un kulturn hladilnik gor pa je zdej padl na 35... sam drgac te zvali zdrzijo do 100 stopinj.. sam pr 90 posanejo (beri postanejo) nestabilne in je obcasno resetiranje pol ze obicajno.. sam ce ma kdo 90 stopinj pol pa le nej kej porihta:)

aja volcano 6cu rulz:)
Oh my God! They KILLED Ke... ahmm... Kenny?

ZaphodB ::

tauko: jest mam priblizno iste temperature.

Tud men plata vcasih za kaksno sekundo pokaze temp tam okol 140, in v trenutku pade nazaj na 59. - več kot očitno hrošč v softweru ali plati

tud jest razmisljam da asus plata mal narobe mer temp.
glede tega glej tole .

fictionel ::

men se atlon 1,4 na 1,8 voltaze segreje do max 52'.... vec tut po 3h serious sama nism vidu... sistem je pa max 35'...
mam pa dragon orba2 (3 niso mel :D)

plata je pa abit kg7
sicr res da mi dostkrat zmrzuje sam je pomoje problem u winME k so ful nestabilni (vsi k jih poznam se jim chrashajo winsi :D)

Boky ::

Kolega je na ASUS A7V imel 10 stopinj razlike med temperaturo, ki jo je kazal bios in tistim kaj je kazal asus-ov programcek v windnowsih(kazal je 10 stopinj vec kot bios).

Alex ::

fictionel

hmm.. si ga že kaj probal navijat?
Pri 1.75V @1.4ghz mam po novem pri full obremenitvi temp. proc-a. približno 48C.

še to mi povej.. a maš zaprto ohišje ali odprto?
Go AMD Go!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje BARTONA (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1016347 (4538) Pyr0Beast
»

Kako vroč je vaš CPU ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
411830 (1330) abcde7
»

ATHLON

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
331803 (1143) omejc
»

Elite K7S5A in temperatura

Oddelek: Pomoč in nasveti
201221 (879) cyber
»

hladilnik za Athlon 1.2?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201334 (973) Yurko

Več podobnih tem