» »

Syllable

Syllable

thor984 ::

Zelo sem bil presenečen, ko sm si z njihove strani zloudu live CD in ga poskusil. Ne samo da deluje, OS je glede na to da je malo manj prepoznaven nadvse super. Men vse deluje, tud refresh rate, ki mi pri marsikaterem *nix-u ne deluje takoj, ko ga zbootam. Abrowser (njihov webbrower) ni slab, na voljo je pa tud neki aplikacij... a je že kdo probu to zadevo? Drugač gre pa za operacijski sistem, ki temelji na AtheOS-u.

Gwanaroth ::

Zanimivo. Leecham. Bom jutri probal na hp nx9105. Porocam.
Lights often keep secret hypnosis..

Nerdor ::

O Syllable sem poročal v tej temi Novi free OS-i. Mogoče kakšna malenkost za prebrat. Je pa fajn pri Syllable, da ni glih unix (ali linux) in je pravi desktop os z lastnim inovacijami.
... for lifetime!

thor984 ::

Sam ikone ma pa vse od Gnoma (RedHat), no vsaj tista distribucija k sm si jo js zloudu, pa Grub ma. No sj logično je d ne more met še vsega svojga. Baje SkyOS tud ni slab, a je že kdo probu? Pa mislm d so šli komercialno pot, tko d se ga ne da več dobit al kdo ve kje bi se? Bi ga rd probu

christooss ::

Sm probal bom še probal.

Prvo kar mi je skočilo v oči. Ni naših znakov. Slo tech je polhn ? pa praznih mest. Ni naše tipkovnice.

Nevem zakaj ne zazna mreže. Mam rutr prek DHCP ja ni hotu delat. Ko sm pa nastimal IP in DNSje od siola je pa delal BP.

Čudno mi je to da je mapa na namizju not pa aplikacije v posebnih mapa. Pogrešal sem bližnjice.

Resolucija 1200*1024 mi je delala ko sm spremenil iz 640*480 vendar mi je se kr ponujalo opcijo 80 MHz čeprav ekran podpira samo 60 mhz ob taki ločljivosti

Velik plus je to da browser podpira tabe.

Bom se probal pol se pa se oglasim.
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ATI Radeon HD3870 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Strojna oprema
43527236 (17175) smarty
»

Opis DFI LANParty nF3 250Gb in pa test 754 plat... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Strojna oprema
38219563 (10104) mzidy
»

Katere operacijske sisteme uporabljate ?

Oddelek: Operacijski sistemi
372557 (1925) thor984
»

"Novi" free desktop OS-i (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1199734 (6552) Nerdor
»

catalyst

Oddelek: Pomoč in nasveti
13834 (678) rap3r

Več podobnih tem