» »

catalyst

catalyst

rap3r ::

Ko sm inštaliru te nove driverje mi napiše da "video driver not found" in mi prekine inštalacijo, driverje sm direkt z atija potegnu, v čem je pol problem?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

JLP ::

Deinštalirej fajn stare drajverje - vodič. Pa če maš Powered by ATI in Ne Built by ATI grafo pol si verjetn falu u drajverjih tko da glej tukej za prave drajverje.
Live long and prosper!

rap3r ::

Mam herculesa ki je powere by ati, ki je flashan z biosom od ati, tko da pr tastarih driverjih sm lahk tud build by ati inštalirat, bom probu te dol potegnt!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

rap3r ::

A je že kdo probu te driverje?Kako vam je šla inštalacija!Pa tm piše da je v paketu tud multimedia center pa sploh nitko da je men to ful čudn!Aja pa prebro sm glih da je catalysta za use tud powered by ati!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

JLP ::

Ja jest sm jih že učer na retail Radeona 8500 dav, WinXP. Deinštalirov stare po vodiču, in inštalirov nove. Vse je šlo brez problema. Glede tega da je pa vse u paketu pa ne vem če si prov zastopu. Pomoje je mišlen tko da Catalyst pomen paket usga tega, ni pa rečen da je zej to vse u enmu fajlu za podkjat. Da je pa Catalys za vse pa tud ne vem če si prov zastopu. Tud prejšni drajverji so bli za vse tko k zej. Sam za Powered by ATI in Built by ATI so drugačni fajli. Sam so pa za oba an.
Live long and prosper!

||_^_|| ::

men je šlo vse ql. sam zdej mam v gta3 FUUUUUUUUL meglo!Se sploh igrat ne da!

JLP ::

Če odkrijete kak problem u špilu al pa kerkol pa kr uporablat Catalyst Crew Program za reportat buge in težave in podobn. Če bojo velik reportov dobil bojo pa že mogl neki narest.
Live long and prosper!

rap3r ::

A bi lahk kdo probu k ma powered by ati od kkšnga herculesa radeona 8500 če mu bo inštaliral gor al ne?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

frudi ::

jaz mam herculesa, pa sem jih pod win98 inštaliral brez problemov. nisem pa še probal pod winXP, bom poskusil malo pozneje...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

rap3r ::

Ok pol pa povej a ti je ratal brez problema
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

frudi ::

ok, to 'malo pozneje' se je 'malo' zavleklo, ker sem moral formatirat eno particijo in reinštalirat XPje :).
ampak na svežo inštalacijo sem brez problema inštaliral catalyst gonilnike. do zdaj sem sprobal samo 3dmark, score je za 100 nižji kot v win98, kar je za ATIjeve gonilnike v bistvu dober dosežek :).
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

rap3r ::

A to si dol potegnu powered by ati al build by ati driverje?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

frudi ::

built by ati... herculesa mam na retail flashanega.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

rap3r ::

Men pa built by ati noče pa mam tud na retail flashanga zdej bom pa še powered probu
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nVidia odstranila posrednika

Oddelek: Novice / Grafične kartice
166189 (5380) Icematxyz
»

Catalyst 3.8

Oddelek: Novice / Grafične kartice
132587 (2587) pingo76
»

Katero grafično....?

Oddelek: Kaj kupiti
321465 (909) nodes
»

nVIDIA vs. ATi

Oddelek: Kaj kupiti
191474 (1180) Lime
»

Hercules8500Le

Oddelek: Pomoč in nasveti
442253 (1454) rap3r

Več podobnih tem