» »

Eurosong 2005 / Omar je dobil svoj "stop"

Eurosong 2005 / Omar je dobil svoj "stop"

«
1
2

MEDENA ::

Z eno besedo : lol

Croatia
bosnia & hercegovina
serbia & montenegro
f. Y. R. Macedonia

Še kosovo manjka lol.

Pa tudi koreografija je bila kje?

Myth ::

Medena. Tvoj naziv pove vse. Ne bom niti komentiral tega. Bom raje moje mnenje izrazil tistim intelektom, ki si to zaslužijo. Lahko sam tebi rečem (ne LOL) ampak ROFL. Omar je bil odličen.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Matej_K ::

Mah v k.... nej grejo vsi skupi!!!

Itak je vse to tok politično da bl nebi mogl bit..

Kdo pa še sploh mislš da glasuje za slovenijo??

Nastop Omarja je biu fenomenaln...tut ta nova verzija z rockom..pa kul zaključek..ampak jebiga..zmeri je isto..

Tko kt si ti reku..vsi razn ns!!

Avstrija tut ni pršla..a ni tko? Harmonka pa to...

rozica ::

Men je Omar čist ok. Tud komad je dobro odpel. Pač okusi so različni. Jaz ga bom poslušala še naprej :)
Če hočeš videti mavrico, se moraš veseliti dežja.

Dr Evil ::

Skandinavci kot po stari maniri spet angleško,popvsko.Bljak.

A nimajo svojega jezika in kulture?:\

Microsoft ::

Pa kaj se to mente o evroviziji al emi al kaj je ze tisto, ko neke evropske drzave pojejo? Pa kaki so rezultati?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

vrtnyka ::

Ce mene vprasas je dober pevec. :D
Samo dandanes grejo v usesa bolj zivahne pesmi, pisana koreografija in to. Da popestris vse skup. To je njemu manjkalo ;)

Drugace pa, saj zadnje case ze dolgo nismo bili uspesni.....
vrtnyka ma resota rada

Tarzan ::

Čist v redu je bil. Napram drugim, ki so šli naprej... hja, z nekaterimi sploh ni bilo primerjave. Kakšen šoder se naprej uvršča - to ni res.:\
So mi bili pa kul rockerski Norvežani in Moldavci z bakico ki špila na bobne. Za te dve ekipi bom navijal tudi v finalu >:D .

Utk ::

Ah, recept je enostaven...milijon Slovencev razselit po Evropi, da bojo glasovali za naše pa bo, skoraj vsi so tako naprej pršli. Samo Slovenci itak ne bi glasovali pol za nas:)

Alexius Heristalski ::

Omar je popravil svoj komad in opravil odlično. Zaslužil bi si nastop v finalu. Naprej ne mislim gledat, ker se je že danes uvrstilo polno šodra, kaj bo šele pri tistih, ki so neposredno uvrščeni.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

matter ::

Men se je tut nastop Omarja zdel dober.
Pa glede na konkurenco, bi si sigurno zaslužu finale.
Grem basket pa bom neloke metal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matter ()

mtosev ::

Jaz sem za Bolgarijo glasoval. :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Alexius Heristalski ::

Saj so merjasci prišli v finale. Mogoče je bil tvoj glas odločilen.:D
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

mtosev ::

Niso prišli v finale (Bolgarija).
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Jebiveter ::

IMHO, dobro odpet komad, sam koreografe pa je za obesit :(
Komad je v redu, glas Omarja tudi ql, back vokal se je dobro vklopil zraven...

... sam kaj ko sem skoraj zaspal! Zadeve si bolj staticno skoraj ne bi mogli zamislit! :( Po mojem obcutku bi temu komadu zelo pasalo v ozadje scene en manjsi string ensembel, drum baterija, kitarist ali dva in pa seveda dost bolj energicen Omarjev performance. Ker tega komada je res skoda za to kar so pokazali.

Ali pa... vsaj bi lahko s sopevko po odru kej plesal. :(

Drgace pa so mi bili osebno vsec Vanilla Ninja(Cool Vibes) in Wig Wam (In my dreams).
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Wox ::

Men Omar in njegov komad ne leži kaj preveč. Ampak v tej evropski "konkurenci" se mi je zdel daleč najboljši. Tako da je kar vredu da ni šel dalje, da ne bi mešal štrene tej gagajoči evropski muziki. Ja, Italijani so kar se tega tiče dosti bolj pametni.
Commodore 64

SebaR ::

Kak so končni razultati? :8)
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Alexius Heristalski ::

Niso prišli v finale (Bolgarija).

Niso? Pol so pa kakšni drugi čudaki. :\ Mah, saj ni važno.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

Tear_DR0P ::

men je ful zanimivo, kako se izvajalci, ki v sloveniji postanejo blazno popularni ala sestre in omar v tujini ne prebijejo nikamor.
Ko pa pošljemo nek krš,ko ga še pr nas noben noče poslušat, pa vedno prilezejo med prvih 10.

a mamo slovenci res tak drugačen glasbeni okus?? al to slovensko slavo samo mediji naredijo.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Elemen_T ::

Tear, meni se zdi da sploh ne gre zato,

Če bi bili skandinavci in imeli isti komad, po možnosti v angleškem jeziku, bi šli gladko naprej.
Tale sistem glasovanja je pa men osebno nekaj najbolj glupega. Se gredo kazat neko liberalnost in glas ljudstva, v resnici pa se izkaže za vse drugo.

Na evrosongu bi moral zasnovat eno neodvino oziroma neevropsko komisijo, ki bi imela 70% oblast nad glasovanjem.
Vsak izvajalec bi imel postavke, ki bi jih oni potem ocenjevali. Recimo glas, izvedba, inovativnosti, ipd,..

Tole s publiko iz prakse poznam in vem, kakšna glupost je to - publika je preveč glasbeno neizobražena in nerazgledana, da bi si lahko dovolila določati _usodo_ posameznika na eventu kot je tale ...


Omar je pa komad odpel solidno. Nič posebnega, nič izstopajočega, pa vseeno, glede na celotno sliko in v primerjavi z ostalimi predstavniki dovolj odlično za uvrstitev v finale ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Elemen_T ()

gkovac ::

Omarjev nastop je bil SUPER. Škoda ker ni šel naprej :'( :'( razočaran sem... komad je res dober.. še posebi ta rock verzija (s tem je sigurno dobil moj glas).

Všeč mi je bil tut Novković... dober komad.

Ste opazili, da se ogromno izvajalcev "vrača" h koreninam? Imel so ful enih etno vložkov.. če mene vprašate posnemanje lanskega Željkota.

Še enkrat pa škoda za Omarja.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Keyser Soze ::

Sicer ne spremljam slovenske glasbe ker mi povečini(99.9%) ni všeč, pa mi je vseeno Omar tako antipatičen da kar ni res. Ene dvakrat sem ga videl v enih intervjujih po TV in tip nima niti osnovne kulture. Obnaša se kot da drži koga pomembnega za jajca.

Tako da iz mojega stališča mu kajla ustreza. Da ga malo spravi na realna tla.

KAr se tiče pa Evrovizije. Trend je, da se ponavlja stil še aktualnega zmagovalca. Sam Evrodong je pa tud ko en na aparatih. Vse po sili. Še najbolj pa Slovenci. Važno da ima Miša in še par prisklednikov for free izlet, da se kdo poroči na ta račun oz. da sprašijo težke milijone za kaj že?

Za to da zmagajo(hvala bogu da smo kjer smo) in potem še pokurimo kakšno maljardo ali dve, ki jo nikoli več ne bomo videli.

boštjan ::

Elemen_T,poplnoma se strinjam tukaj s teboj.treba je spremenit način glasovanja.Ker glasovanje publike ni to kar se je iskalo.Raje vidim,da stručko reče ,da pesem in izvedba niso ok,kot pa da večina nemških hrvatov glasuje za svojega hrvata.to se mi ne zdi pošteno. Čeprav se je že dogajalo,da ko je komisija ocenjevala,so zmagovale včasih res glupe pesmi.Ampak raje mam tako glasovanje,kot pa glasovanje nemških hrvatov,švedskih jugotov in avstrijskih bosancev. Ker kolko sem zdaj prebral,so angleški in nemški strokovnjaki ocenli omarjevo pesem za zelo dobro in profi odpeto.Potem takem pesem ne more bit slaba,prav tako ne izvedba.
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

gkovac ::

Keyser moj podpis pod tvoj post. Omar se res obnaša.... ampak ne tko kot da bi nekoga držal za jajca, ampak kot da bi drugi njega lahko držal :D Obnaša se kot bi bil najmanj Robbie Williams, ves naveličan svoje "slave".

Toliko o njegovem vedenju.. komad mi je še zmeri všeč :D
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gkovac ()

urkoman ::

Poglejte si matematično analizo glasovanja pa vam bo vse jasno, zakaj je cela juga na evroviziji. Kdor pa nima zaveznikov, ma pa dnar, kot Francija, NEmcija,... te so vedno prisotne na Evroviziji. Slovenija nima pa nic od tega.
Je pa kolega oz. ucitelj glasbe povedal, ko je ucil Omarja, da je bil ze takrat problematicen tip :)

lp
Urko Žurko

Stepni Volk ::

Eurosong je vedno najbolj zabavno gledati na BBC-ju... komentarji Javine-a so za umret smešni. Letos žal nimam dostopa do BBC-ja (plus da BBC štrajka)in posledično tudi ES nisem gledal. Zanimiva so tudi USA mnenja :)

Zgodovina sprememb…

beerhunter ::

Preberite si komentar o predizboru na uradni strani Eurosonga, je za vsakega izvajalca posebej. Omarju še priimek niso pravilno napisal:

"Omar Kareem from Slovenia stood on a stage awash with blue and sang a song that built and built to a rousing finale. Accompanied by a classical singer who stood on a gradually descending platform, he finished by putting his arm around her. The girls in the audience were swooning."

http://www.eurovision.tv/english/1777.htm
-----
"Gee, I thought we'd be a lot higher at MECO!"
Steven Hawley after STS-41D's pad abort 4 seconds before liftoff

gkovac ::

Mislim, da so napisal prav... lahko da se sevede motim ampak njemu je ime Omar Kareem Naber :D
glejte mene Omarjevega fena >:D
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

nevone ::

Slovenski izbor za Evrovizijo je premalo radikalen. Namesto, da bi spodbujali avtorje in izvajalce, da si dajo malo duška in experimentirajo z glasbo, smo totalno rigidni. Še najraje koga posnemamo. Samo to je premalo. Treba se je malo igrat z različnimi variantami. Publika pa potem tudi ni treba, da vsako odstopanje od že etabliranega ali ignorira ali pa negativno kritizira. Če bi se malo sprostili in ne bi toliko pričakovali od te Evrovizije, bi bilo za vse bolje. V parih letih bi mogoče kdo naredil kakšen preboj.

Meni je še vedno, žal da takrat Rožmarinke niso zmagale.

Tale Naber pa, ok no, ni treba glih pljuvat po njem. Marsikomu s svojo glasbo dela veselje. Why not? Sicer pa meni v njegovi skladbi ni všeč besedilo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Keyser Soze ::

Zakaj pa ne bi smeli pljuvati po njem? Če nam ni všeč. Hvali se ga lahko, pljuva pa ne?

Alexius Heristalski ::

Povsem resnično gledano smo vrgli stran 35 milijononov tolarjev.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

rzhektor ::

Jst se tut strinjam s Keyserjem. Tip je tko antipatičen, da se kr kadi za njem. Pol sem pa še slišal, da je postavljal neke ultimate, češ da hoče hotel s petimi zvezdicami pa ne vem kaj še.. Nej si ga plača.. Pa tip sploh Slovenec ni, jst tacga sploh nebi dal na tekmovanja, kjer se zastopa država. Državljanstvo že mogoče ima, ampak se že iz aviona vid da ma korenine nek drugje - Omar Kareem Naber-.

Enako kot Dalila Drgojević, ki je bla zbrana za Miss Universe Slovenije 2005. Ona je tut uvožena Slovenka... Pri Hri-Barju je rekla, da se ji zdi nizko to, da so mogli prinesti potrdilo o državljanstvu. To je edino pravilno. Državo MORA zastopat njen državljan, ne pa tujec, še slabše pa "uvožen državljan". Po njeni neumni logiki bi lahk pol Slovenijo zastopala ena Afričanka....
Teoretično bi lahko po njeni logiki oseba, ki ima npr. 2 državljanstvi v obeh državah postala Miss, katero državo bi pa pol zastopala na Miss sveta?????

nevone ::

>Hvali se ga lahko, pljuva pa ne?

Mah, piš kar hočeš. Jaz sem samo izrazila svoje mnenje in to ne na pljuvaški način.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Doman ::

35 milijononov tolarjev za glasbeno tekmovanje;((
Na žalost to ni edini primer, da bi se denar tako "metal skozi okno". Namesto da bi ta denar uporabili za bolj koristne zadeve, ki bi bile koristne za vse nas.

Lp, Doman

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Doman ()

boštjan ::

Hvali se ga lahko, pljuva pa ne?

saj to je problem pri nas slovencih,največ pljuvamo,zelo malo spodbujamo.dovolj je že,da se nekdo začne malce preveč zvedniško obnašat,pa je že vse najslabše.Poglejte recimo robi wiliamsa.res ma aroganten način obnašanja,ampak še vedno bo 100k ludi ga prišlo poslušat.
Pol sem pa še slišal, da je postavljal neke ultimate, češ da hoče hotel s petimi zvezdicami pa ne vem kaj še

rzhektor, a če bi ti šel na tako tekmovanje,bi se zadovoljil,da bi v vsakem pesjaku spal?Dvomim,da so drugi kandidati spali v slabih hotelih.

Najbolje je,da za nekaj cajta prenehamo z evrosongom al pa da naslednjo leto kakega repera(trkaj) spustimo gor ,ki bo v angleščini popljuvo evrosong in mogoče se nam še ki spezne prit vsaj v finale.
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

WarpedGone ::

Hja, zame je bil Omarjev nastop na ES po dolgoih dolgih letih en nastop, ki je uspel. Zapel je tko kot je treba, brez knedlov in mehkih kolen.
Zbogom in hvala za vse ribe

Ziga Dolhar ::

https://dolhar.si/

rzhektor ::

rzhektor, a če bi ti šel na tako tekmovanje,bi se zadovoljil,da bi v vsakem pesjaku spal?Dvomim,da so drugi kandidati spali v slabih hotelih.


Čaki mal.. ka pa misl da je, sej ni Donald Trump da se bo neki preseravu. Isto bo spal v sobi za 200 eurov kot pa v tisti za 1000 eurov. Misli da je neka zvezda, delat nej gre, ne pa denar davkoplačevalcev zapravljat.

urkoman ::

Omenil si, da bi lahko Slovenijo zastopala črnka. Zakaj pa ne? Dej poglej še enkrat evrovizijo, boš vidu da se pojavlja in črnka pri Nizozemcih (če se ne motim) in Turk pri Belgiji. Tadva sta mi takoj padla v uc. Mislm da barva ne igra vloge. Samo za rasistično žirijo mogoče... :D :D
Urko Žurko

JOKER ::

Hja fantje in dekleta vsi samo hvalite in hvalite .... 8-O
Če je bilo po vašem mnenju vse tako OH in sploh, zakaj potem nismo šli naprej ?
Dajte no ne ga srat in sami sebi oči zapirat. Pesem, ki jo je zapel enostavno ni za evrosong, ki se dogaja leta 2005 !! 8-O S takšno pesmijo bi bil konkurenčen tistega leta ko je Johnny Logan nastopal ... itd.

Ljudje, ki spremljajo evrosong ljubijo živahne pesmi, ne pa sentiše !
Saj ne rečem, tista njegova prva pesem, ki jo je izdal pa je za evrosong.

Poslali bi raje Rebeko ! Ne ne, nisem na njeni strani, ampak bila je daleč najboljša na izboru pesmi, ki bi naj zastopala SLO na evrosongu.
Od Rebeke pesem je dobra, pa še sama pevka blagodejno vpliva na moško oko.:D

Mislim, to je moje osebno mnenje, čeprav se zavedam, da ga bodo nekateri (beri pristaši Omarja) popljuvali. Hja, kaj moremo vsak ima svoj okus.

P.S.
Roko na srce, da od ranke Jugoslavije od kaj se Slovenci udeležujemo evrosonga ni bila še nobena pesem takšna kot mora bit. Najbolj pa smo se blamirali z "brati" (beri sestrami).
Ajde, bok !
________________________________________________________
Ka te češ ....

UNIVERZUM ::

Ja seveda, Rebeko in njeno že slišano filmsko glasbo... (vsaj en del je precej podoben eni iz filma)

Omar je čist dobr zapel in bi si zaslužil nastop v finalu. Point je v tem da je preveč držav vzhodnega bloka notr in njim je pač všeč štac muska.


Ne govort da balade ne primejo v današnjem času.... pomisli na Norveški Nokturno.

A nobenslovenski komad tebi ni bil na nivoju?:\ :\

Zakaj pa potem poznavalci glasbe vedno ocenijo našo glasbo kot odlično?:\

Problem pr nas je v tem da vedno pošiljamo unikatne skladbe in ne že slišane tako kot nekateri drugi.;(( ;((

Pri unikatih je pa tako, da ga je potrebno večkrat slišat da ti postane všeč. V tistih 10 minutah ki so ti na voljo za odločitev za koga boš glasoval, pa najprej izbereš prijetne (beri: že poznane zvoke) refrene, nekdanjih uspešnic.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

Stepni Volk ::

JOKER - v kolikor sem pravilno slišal po različnih oddajah TV in radia, sta se na ES najslabše, po številčni razvrstitvi, umestila Duo Platinum.

Da smo se s Sestrami osmešili, drži... vendar ne v smislu nastopa na Eurosongu, temveč na CNN, kjer so Slovenijo označili za homo-fobično...
Ob teh danšnjih marketinških prijemih človek nikoli ne ve, kdaj je nekaj samo reklama (umetno izvani škandal) in kdaj resnična fobija nekega naroda.

Zgodovina sprememb…

JOKER ::

Le kdo našo glasbo oceni kot odlično, kdo ??
Pa še tisti ki jo ocenijo verjetno niso že dolgo slišali druge glasbe.
Normalno, da rečejo, da je odlično, ker se nam nočejo zasrat in nam še uničit zadnjo motivacijo, ki jo imamo.

Edino dobro glasbo pri nas zna nardit: Zoran Predin (ga poslušam, ko so še bili Lačni F.), Jan P. , 6 P. Č , zaklonišče prepeva in Zmelkovi.

Drugo je zame vse >:D
Sorry !
________________________________________________________
Ka te češ ....

Stepni Volk ::

JOKER - slovenska glasba sama po sebi ni zanič... meni osbeno v zandjem času zelo godijo Melodrom, Olivija...
Problem je v tem, da se Slovenija zelo redko drzne v čem rizkirati... politično, kot tudi ES.
Populacija pa tudi teži k povprečju povprečnosti. Atomik Harmonik bi nemara tudi znali uvrstiti se višje... vsi Alpski narodi in tradicionalno bivša SFRJ bi bila zraven :)
Cilj je seveda premamiti še ostale slovane... Ciper bo tako 12 točk vedno dal Grčiji :)

BigWhale ::

Six packa ti stejes med ljudi, ki pri nas znajo dobro glasbo naredit? Enkrat za hec poslusaj kako besedilo... ;)

JOKER ::

Še nekaj bi dodal, ker toliko hvalite to našo slovensko glasbo. Rad bi vam pač povedal svoje mnenje in da se tu in tam tudi motite. Povdarit moram posebej, da proti nikomur nimam nič. Vsak dela in posluša kar mu paše.
Torej, poglejte:

Koncerti in prireditve v Sloveniji so polne tujih izvajalcev. Tukaj mislim hrvaške in ostale pevce iz nekdanje ugoslavije. Ves slovenski mladi folk je čist nor na te pevce in njihova besedila vedo na pamet ... itd.
No, pa mi povejte ali so naši izvajalci tudi tako priljubljeni pri sosedih in ostalih Yugo republikah ? Niso ! Kar pomeni, da je njihova glasba všeč samo domači publiki in nobenemu drugemu. Res, dajte se malo zamislit .

Kakšna glasba je všeč večini ? Pop ! Zato pa določene skupine (ki jih je zelo malo) uspejo zunaj v tujini. Nikoli ne bom pozabil ene najboljših slovenskih skupin pravzaprav Duet sta bila. Mlajši se tega ne spomnijo, mi malo starejši pa smo živeli z Italo Disco glasbo.

Se kdo spomni Moulin Rogue dujeta ? Matjaž K. in Alenka Šmid Č.
To je bil duet ne pa to sr***e, ki danes nastaja vse po istem kopitu !

Sem že malo Off Topic ! Sorry. Brez zamere.

@BigWhale: ne ne, narobe si razumel. Nihče pri nas ne zna naredit dobre pesmi, ampak takšne se še da nekak poslušat, se vsaj človek nasmeji, tako kot pri Smolarju. Ostalo pa je itaq vse za razjokat.
________________________________________________________
Ka te češ ....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JOKER ()

Stepni Volk ::

JOKER samo zato, ker imajo pri sosedu Dalmatinca, ga ne bom kupil še jaz...
Ljudje smo ovce... poslušamo tisto, kar nam dajo... in produkcija, ter promocija ostalih držav je močnejša od Slovenske. Zato slovenci poznamo "sceno" iz tujine... tako anglo-saksonske, ki jo tako mora ves svet... kot balkanskih, italijanskih... hec, koliko avstrijskih, madžarskih poznaš?
Seveda za ukrep kot je v Franciji, kjer se sme predvajati le 25% tuje glasbe na RTV, seveda nisem... toliko pa tudi ni slovenskih izvajalcev, ki bi jih zmogel poslušati.
Če smo že ponosni na jezik, bodimo še na glasbenike, pisatelje, pesnike, filmarje... čeprav ob njihovih delih pomre neskončno veliko možganskih celic, ter sekund.>:D

Myth ::

Te ste pa res ponosni Slovenci, če "zaničujete" našo glasbo? :\

In kot so že v trenjih rekli. Manj drugih pesmi, malo več naših. Seveda pa je treba enkrat na "podn" past, da se bomo sporihtali. Tudi v tem pogledu.

Še vedno pravim da nas je Omar dobro zastopal. :8)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

JOKER ::

Saj spoštujem vsakega, ki se trudi in piše pesmi in jih izvaja ... itd.
Ampak zakaj že enkrat ne pridejo na zeleno vejo ?
Prav z takšnimi prireditvami - tekmovanji jim žirija in ostali s tem ko jih tako malo ocenijo, pokažejo, da so na napačni poti !

Če boš v primeru ti nekaj izdelal in te bo naročnik 3x zavrnil, pomeni da ni to to. In prav tako je z našo glasbo, na vseh tekmovanjih podn, kar bi jim lahko dalo mislit da je nekaj narobe.

No glede Omarja je pa tako:
Šel je pač na Evrosong zato, ker je oddaja M. Galuniča imela velik rajting in so vse "omike in najstnice do 14 let" glasovale zanj. S tem ko smo poslali njega bi komot lahko tudi Freddy Milera, ampak on bi nardil sceno. :D :D :D
________________________________________________________
Ka te češ ....

Stepni Volk ::

Za promocijo slovenije, kot glasbeno velesilo EuroSong ne bo nikoli odskočna deska.
Drzna trditev a verjamem, da temu je tako. Koliko ljudem je do sedaj uspelo?
ABBA, Celine Dione..

Zato bi kot zavedni slovenci morali svoje glasbenike podpreti tako, da bi prostovoljno uvedli davke za promocijo slovenske besede v tujini. Snemalo, pelo, pisalo bi se... in kmalu bi po EU nastajale "slov party-i" s kranjskimi klobasami, prekmursko gibanico, cvičkom...

Da ne govorim o tem, da bi imeli po celem svetu lahko WorkShope o tem kako sosedu in sosedam čimbolj zavidati in jim greniti življenje >:D
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

EMA 2010 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6712538 (10679) Spc
»

EMA 2007 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11410573 (6685) Matev
»

Eurosong 2006 - Atene (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
536444 (4915) whatever
»

EMA 2006 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16412013 (8535) Utk
»

EMA 2005 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
666564 (5210) Myth

Več podobnih tem