» »

Outlook Inbox

Outlook Inbox

Tutankhamun ::

Do zdej sm uporablu Outlook za pošto, zdej bi pa rad šu na opero, k ma mail tut not.
Kako vso pošto iz Outllok-a prenest v opero? Ker tega je ker velik, pa nočem nč brisat.

kriko1 ::

Klikni File->Import and Export->Mail

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kriko1 ()

Tutankhamun ::

uf to je blo pa pozn 8-O, useen hvala ;). Sm mel že opero pa thunderbirda, pa sm spet nazaj na outlloku. Una dva sta me razočarala, na celi črti
AMD Phenom QUAD 9950 Black Edition, 8GB

veteran ::

Ja, življenje brez virusov, črvov in podobne golazni je dolgočasno... Outlook rula. ;)

kriko1 ::

:)) Tutankhamun: Priporočam ti da preideš na alternativo. Ravno zaradi tega kar je veteran opisal. Opera mail ima zelo podobno strukturo, TIP!: poskusi filtre.

Tutankhamun ::

Ne ej res. Razočaran sm bil. Thunderbird mi je ene slike pokazu, drugih pa ne, pa sm mogu na njih klikat usako posebi. Pol je mel probleme do enih mejlov pridt, pa skos mi je javlov da mam novo pošto, pa nč ni blo, pa odpirov mi je eno pošto 5 minut nevem kaj je delu :(. Ene pošte sploh ni prenesu s SIOLA, kr neki. Razočaranje je blo velko. Z opero pa nevem zakaj sm dl dol, uglavnem neki mi spet ni blo ušeč.
Na outlook sm pršu nazaj pred 2 tednoma, ko sm na nov sistem naložu in ne grem stran. Mi je najbol ušeč in dela točn tko k pričakujem, in ni osebka da me prepriča da grem nazaj na thunderbird, al pa opero. Res ne >:D. Viruse pa te fore dobim pa tko al tko. Al mam Outlook al pa ne. Ja mam AntiVirus pa še zmeri nč ne pomaga :'(.
AMD Phenom QUAD 9950 Black Edition, 8GB

kriko1 ::

Za thunderbirda ne vem, ampak opera ima razvejan mail podobno kot pri outlooku. Drugače pa delaš škodo tudi drugim, ki jih imaš v kontaktih (z outlookom), večkrat debatirano. Ne dajem mail-a osebkom, ki uporabljajo outlook (izkušnje s prejšnjega mail računa). Dal sem enemu sošolcu, ki je itak bil M$ lover, in je imel outlook. Spam je kar pricurljal v inbox. ;((

Tutankhamun ::

Evo Čist usi k jih poznam majo Outlook, pa ni dobu noben od mene kšnga spema, niti js od drugih.
Res da mamo skor usi Gmail. Ampak, ni blo spema, niti ko sm bil na Siolu. Kar se pa tuki debatira, pa niti ni podobn debatiranju ampak vojnam proti MS in Linux in ne vem kaj še use. Men dela, noben nima spema, usi veseli, in tako bo tudi ostal dokler ne pride kej, kar bo men ušeč :D. Drgač pa to je bol offtopic. Uprašanje sm postavu dolg nazaj, tko da to je History.
AMD Phenom QUAD 9950 Black Edition, 8GB

kriko1 ::

Kar sem ti povedu je resnica, je pa bilo že dolgo cajta nazaj... in nisem mislu podkurit nobenega war-ja. Nisem nek linux fanatik, samo uporabnik. Kaj je pa veterinar mislu... linčajmo ga! :)) Ja je bilo postano dolgo časa nazaj... my bad.

Glicerin ::

Meni je Thunderbird prow zakon, lep in pregleden.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375266775 (11706) Matko
»

Advanced user anketa [REZULTATI OBJAVLJENI] (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Operacijski sistemi
16214994 (10076) Eru
»

ThundrBird -> Outlook

Oddelek: Programska oprema
121703 (1551) Container
»

Nov članek na Slo-compu

Oddelek: Novice / Nova vsebina
342798 (2798) Ziga Dolhar
»

Zabava ob prehodu na Thunderbird

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
452790 (2790) Tarzan

Več podobnih tem