» »

kako do podnapisov na TV

kako do podnapisov na TV

gapy_1 ::

Lep pozdrav, nikakor mi ne uspe spraviti podnapise na tv.
Računalnik imam povezan na tv s kablom s-vhs, za predvajanje pa uporabljam bsplayer.
Na monitorju podnapisi delujejo normalno, a na tv jih ni, kljub temu, da v bsplayerju vključim funkcijo:izpisuj podnapise na overlay površino.
Vsak nasvet dobrodošel.Hvala

Yossarian ::

Pri meni je bil vzrok to, da sem imel LCD monitor nastavljen na 1280 x 1024. Pri gledanju filma na ta način si moram obvezno zmanjšat resolucijo na 1024 x 768. Večja resolucija je namreč prevelika za TV, kar pa sem ugotovil čisto slučajno, lo sem premikal med filmom miško in se je nato slika na TV ekranu premikala, medtem ko je bilo na monitorju vse v redu. Lahko pa je sevda tudi kaj drugega.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

jacko1111 ::

hm.....jaz ponavadi celo nastavim na resolucijo 640x480, ker tv itak nima vecje resolucije. Drgac pa na BSplayerju nastimi podnapise sam (subtitle position -> select), tako da jih neses najprej na sredino slike in pogledas, ce jih prikazuje na tvju - ni normalno, da ti jih ne bi. POtem jih pa nastimi spodaj na sliki, toliko, da se bos videl na tvju. Namrec na tvju je crnine nad in pod sliko precej manj.

lp
jacko

Stepni Volk ::

Tema obstaja: PC na TV - splošni nasveti. Zaklepam.
LP, moderator


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962578124 (17453) Dominator
»

[DivXviD] Predvajanje filmov iz PC na TV

Oddelek: Zvok in slika
265368 (4088) H_man
»

slika na TV je filma pa ne

Oddelek: Zvok in slika
124449 (3088) TBit
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
506123 (5028) bbobst
»

TV-out istocasno

Oddelek: Kaj kupiti
292160 (1660) Kawl6

Več podobnih tem