» »

Zvočni sistem za računalnik....znova

Zvočni sistem za računalnik....znova

ZiPeK ::

Ja vem, da je to že bilo, ampak vseen. Nekaj do 30k bi rad. Mel bom majhno sobo 3x3 metre tako da mislim, da bi blo 2.1 čist dovolj. Sem gledal že te altec lansigove in neke kibrisch al kako že. Samo ta dva sistem sta stara že kakšno leto ali več. Je kaj novejšega? Boljšega? Pa zanima me tudi če bom moral potem kupiti še zvočno kartico? Mam pa eno staro bolj slabo matično, tako da integrirana ni ne vem kako dobra. Hvala za odgovore!

ZiPeK ::

Ja gledal sem še Klipsch ProMedia GMX A-2.1 sistem. Pri altecovih me moti predvsem to, da ima vhod za slušalke na satelitu ;(( ;(( ;((. Ker pa bi velikokrat moral poslušati prek slušalk, bi bedno zgledalo ko bi kabl visel prek sobe do moje postelje ali pa mize. V bistvu me samo to moti na njih. Pri teh Klipsch je pa kul ker imaš lepo lahk na mizi un kontroler al kaj in vse lepo nastavljaš. Pri teh me pa moti ker sta satelita enkrat šibkejša kot pri altecovih zvočnikih. PA še ne vem, če se jih da v slo kupit. Zdej pa res ne vem kaj naj. Kakšna mnenja?

bajsibajsi ::

A kaksnih 2.1. Logitech pa ne bi imel? X-230, Z-3, Z-2200/2300... ?

Sam enako kupujem zvocnike pa tudi ne vem tocno kaj naj nabavim.

Tomson ::

Mislim da so Logitech Z2200/2300 zelo dobra izbira ...


Meni služijo odlično ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Clone ::

Z-2300 Splača dat 36K

Slasher ::

Nekdo prodaja v oglasih Logitech Z-2200 za 20.000sit. Mal se pozanimaj..

ZiPeK ::

Ja fora je v tem da so Z-2300 že kr prehudi za uno mojo malo sobico. Pa tud dražji so(ne vem kje si vidu da so 36k) jest pa nimam glih velik denarja in mi je tut 5k razlike velik. Za Z-2200 pa nisem nč gledu. PA rabljenih tut ne bi kupu raj. Hotu bi neki mogoč mal šibkejšega od Z-2300 sam da je vseen kvalitetn zvok in kakovost + 2.1 more bit. Ajd

trek@s ::

Priporočam Creative I-Trigue 3300. Super zadeva - meni špilajo odlično. Na majhnem "daljincu" imaš gumb ON/OFF, glasnost, jakost basov in vhod za slušalke. Pred parimi meseci sem dal za njih 23k SIT, zdaj sem jih pa videl že za 16k SIT.

Vesoljc ::

za slabih 40k dobis audigy2 zs oem + logitech x530 5.1
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

ZiPeK ::

Čakte mal. Ka je to slučajn namenjeno, da so setaliti na mizi??

zvočniki

Kr zdej mam pač stolp povezan z računalnikom in so zvočniki itak gor na steni. Za te si pa sploh pol ne morem predstavlat, da bi bli na mizi. Kuk so sploh te setaliti vlki? Kr ne gre mi v glavo, da je vtič za slušalke na setalitu. Pol bi orenk bedno zgledalo, če maš slušalke vtaknjene v setalit, ta je pa na steni... AJde

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

ZiPeK ::

Pa dejte še to sliko pogledat. Ka lahk pol v tist aux input al pa main input vtaknem slušalke prek tistga konverterja, da je pol večji tist vtič(pizda ne vem kak se reče prav)? Hvala

ZiPeK ::

Mi zna kdo to odgovorit?

OldSkul ::

Veš kaj!
Ločljivost si zmanjšaj na rač., ker kljub temu, da imam 19" LCD moram kar precej premikat stran v desno, da kaj vidim.

ZiPeK ::

To je zarad tistga linka, ki sem ga prlepu. Dej naj en moderator zbriše. No eden, ki ima altecove zvočnike jih ma na mizi samo jih ma prek lap topa. Kje jih mate vi? Slušalk se tut ne da vstavit odzadi baje tko, da me zanima še sam to, če kupim zvočno kartico še zraven? Bo velika razlika kot zdej, ko mam integrirano(na slabi matični)?

OldSkul ::

Ok, zdaj je super.

ZiPeK ::

No kolebam zdaj med zvočniki Genius SW-5.1 home Theater in Altec Lansing CS 21. Cena je približno ista. Kaj bi vi izbrali? Verjetno vas ima veliko geniouse in me zanima kak so se vam kej obnesli. Kakšne težave po par letih?

Naj mi še nekdo pove, če bo res velika razlika, če kupim eno zvočno recimo soundblaster za 5k kot pa audigy 2 za 15k. Ker je moj dobavitelj reku, da sam za poslušanje je čist vseeno. Ne mislim zdej dat enkrat več za zvočno, če je ne bom rabu.

Bi bil hvaležen za kakšne komentarje. No to bi blo pa tut vse zaenkrat. :)

ZiPeK ::

Ni vse! PA naj gre vse nekam. Te geniusovi bi bli perfekti, vse majo, še daljinc in pol vidim, da nimajo vhoda za slušalke. PA to ni res. KA se res nikakor ne dajo prključt??? Pa ka jim je blo tak težko še to zravn dat. Eh.

ZiPeK ::

No, spet jest... Dejte mi povedat, če obstaja na trgu kej takga(jest nisem zasledil). Dokaj kvalitetni 2.1 sistem(lahko tudi 5.1), ki ima vhod za slušalke in brezžični daljinec? Pa tisto glede zvočne kartice mi ni še nihče pojasnil. Hvala za odgovore!

matrix2 ::

zip v Comtronu imaš eno dobro rešitev, zadeva je 5.1 za norih 10.000.- sliši na ime SOUND-X to mi dela v sobici 4×3m odlično, filmi in igre grom, tudi zvok zadovoljiv. Za kakšno bolj resno poslušanje glasbe pa itak moraš imeti še kakšen hi-fi sistem, ker tudi 2.1 boljše kvalitete ni nikakršni približek tudi najbolj pod povprečnemu hi-fi sistemu...

ZiPeK ::

Končno sem našel tisto kar sem iskal. Altec lansing VS3151R. Imajo tako brezžični daljinec kot tudi vhod za slušalke. Sam ne vem, če se dajo dobit. Na strani od firme jae so VS3151E se pravi isti samo brez daljinca in koštajo 20k. Še link:

http://www.alteclansing.com/product_det...

matrix2 ::

jaz sem te iste osmotril že za 12.000 čukus :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matrix2 ()

bond007 ::

Nekdo prodaja v oglasih Logitech Z-2200 za 20.000sit. Mal se pozanimaj..


Ne prodaja več:P , sem jih ravno včeraj kupil. Za 20k sit dajo res veliko vn. Tudi geniuse imam in so tudi zelo vredu. Kar škoda mi jih je za 19 K prodajat. Sicer pa z-2200 - če se približam polovici glasnosti je že res svinsko naglas - v sobi 3*3 metre.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44188029 (40504) staher
»

Nova anketa: kakšna konfiguracija zvočnikov je priklopljena na vaš primarni računalni (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
678028 (6323) Blum
»

Katere računalniške 2.1 zvočnike tja do 15.000?

Oddelek: Kaj kupiti
202091 (1614) dxx
»

Zvočniki (Teac PowerMax 950 5.1 vs Genius SW-5.1 home Theater)

Oddelek: Kaj kupiti
172451 (2239) bajsibajsi
»

Kateri 2.1 zvočniki za računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
452776 (2065) glinik

Več podobnih tem