» »

avi 2 dvd najlazji nacin!?

avi 2 dvd najlazji nacin!?

d3k0 ::

Kako na najlazji nacin convertat skupi z izbiro podnapisov ,,slo'' v dvd file....da bom lahko na dvd-ju predvajal?

hvala
!.....Happy new 2005.....!

elfstone ::

S182 ::

Dober program je diko 0.78 ampak traja predolgo (brez ac3 cca 2 uri ,z ac3 cca 9 ur) Osebno se mi zdi boljši WinAvi Video Converter kateri ima tudi podporo za ac 3 in porabi cca 1 uro.Podnapise shraniš v isti direktorij s filmom pod enakim imenon.

LP

Alex1b ::

Poizkusil bi z Winavi, apak bi ti bil zelo hvaležen če bi tisto o podnapisih malo natančneje opisal. Hvala!

S182 ::

Podnapisi se bodo zapekli skupaj s filmom če imaš shranjene v istem direktoriju kot film
in pod enakim imenom v katerem koli formatu (sub txt srt...).
Ko v WinAviju odpreš film, ta avtomatsko zazna tudi podnapise in jih zapeče v film.

Alex1b ::

Najlepša hvala!

Po prvem poizkusu sem opazil, da zadeva še vedno ne dela. Po dolgotrajnem tuhtanju sem poiskal pomoč na videohelp.com in tam je bilo omenjeno da potrebujem inštliran vobsub, in ravno v tem je keč vsega. Sedaj zadeva deluje le da so podnapisi nekoliko premajhni, če ima kdo kakšno idejo glede velikosti podnapisov naj se prosim oglasi.

Hvala vnaprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alex1b ()

S182 ::

V Vob Subu imaš vse nastavitve za fonte.


Lp

Alex1b ::

LP

Še ena napaka se je pojavila! Ko posnamem dvd in ga predvajam na domačem dvd-ju opazim da včasih tudi po več zaporednih podnapisov enostavno ni, pogledam če je z divx podnapisi vse vredu in vse je ok. Zgleda da winavi ali še prej vobsub nekje šteka.

NiggerBob ::

hmm, meni osebno je najenostavneje uporabit TmpGenc za pretvorbo v Mpeg2, pa potem zmuxat skupaj z DVDlabom. Nikoli ni problema z prikazom podnapisov. Imaš normalen DVD, pa podnapise lahko izklopiš po želji.

Lahko pa instaliraš Ffdshow, posnameš datoteko z podnapisi (npr .srt) v enak direktorij kot .avi, vklopiš prikaz podnapisov v Ffdshowu in uporabiš Tmpgenc za pretvorbo. Podnapisi bodo "vgrajeni" v datoteko.
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Hevidi ::

Alex1b: Jst mam povsem isti problem... ko že lepo dodam podnapise v avi file z winavijem in hočm pol vse lepo zapečt v nerotu, mi isto tko prikaže samo vsak 5i podnapis, vmes pa skos kr brez vsega !?!?!

a je kdo slučajno že naletu na ta problem in ga je uspešno rešil?

D

Ps - zakaj winavi noče iz avi v avi konvertat s tem da bi dodal podnapise v film?
PER ASPERA AD ASTRA


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVD+dodatni podnapisi (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
22076968 (19104) CaqKa
»

Pretvorba DIVX v KVCD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11927863 (7299) LexLuthor
»

Integrirani podnapisi

Oddelek: Zvok in slika
367643 (5376) dzinks63
»

[DivXviD] DirectSub urejevalnik podnapisov - podpora za Mediatek divx playerje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14525687 (13022) podtalje
»

Kako convertirat DivX v VCD??

Oddelek: Zvok in slika
414353 (2989) jabe

Več podobnih tem