» »

Ima Tagan dve ločeni 12+V liniji?

Ima Tagan dve ločeni 12+V liniji?

kuglvinkl ::

V specifikacijah se vedno navaja samo kolk ima 12+ linja, nič pa posebej, če sploh to ima. Kako je s tem?

Tale PSU me najbolj matra. OCZ je predrag, Antec zaenkrat tudi, razen če bo TruePower ATX 2.0 kaj cenejši. Enermaxa (ATX 1.3) imam zdej, pa čem probat kaj drugega

Edina zadeva, ki me moti pri Taganu je to, da sta ostavljena ventilatorja zaporedno.
Your focus determines your reallity

Dr_M ::

trenutni modeli so se vedno ATX v1.3, tko da nimajo se dveh 12V linij...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kuglvinkl ::

Heh...

Pol bo treba res še malo počakat. Al pa vzet OCZja... Tut 34k za Antec Neoower mi je preveč.
Your focus determines your reallity

Dr_M ::

enermax mogoce? :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kuglvinkl ::

Ga mam zdej, pa bi rad probal kaj drugega. Malce drag je za to kar ponuja, IMHO. Pa tudi glasen je precej, ker če mu znižaš obrate, se zadeva precej greje.
Your focus determines your reallity

Shark-357 ::

se opravičujem za off topic:8) sam ko se glih o enermaxih mente me samo tole zanima imam LC550w ampak imam možnost dobiti ENERMAX EG365AX ActivePFC pa me zanima če bi kej pridobil?

kuglvinkl ::

Točno tega imam sam. Zadeva je rock stable, s konstantimi linijami. Če bi kaj pridobil? Hja, za začetek ima ta aktiven PFC.
Your focus determines your reallity

Shark-357 ::

če ma vsaj malo manj nihanja kot moj LC bi blo super ker tale LC že poklekne če imam proc in grafo navito:\

Boki_ ::

Vzemi Enermaxa, če ne drugega je mal sramotno videt v podpisu hudo mašino z nekim crap napajačem :D
I'm back

Shark-357 ::

sej ne da ne bi jaz rad imel hud napajač sam ko so tako hudičevo dragi sem mislil da bo LC zdržal napor ampak žal poklekne na moji konfiguraciji pri kolegu prav tako (ima skoraj identično konfiguracijo kot jaz) al bom kakega enermaxa vzel ali mogoče celo kak tagan pade:)

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri stabilen in tih napajalnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13410372 (6925) kuglvinkl
»

Kater PSU za hard OC (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
59727707 (16253) LittleDevil
»

napajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
211360 (1074) toncek_95
»

Nakup napajalnika

Oddelek: Kaj kupiti
231460 (1227) MEDENA
»

Antec ali Enermax?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
422901 (1866) tha_man

Več podobnih tem