» »

problem s ženskami

problem s ženskami

«
1
2

dolenska ::

jst bom znoru!!
tiste ženske katere so men všeč so že zasedene al pa trenutno nočejo imeti fantov zaradi različnih vzrokov, tiste katere mi pa niso všeč bi pa hodle z menoj pa mi stalno sms-e pošiljajo.
k ma še kdo kakšne podobne probleme pa kako jih je rešil me tut zanima.

leinad ::

Ma pa jaz ti lahko prodam vrv, je namreč prijatelj, ki je imel podobne probleme, ne rabi več. Prijatelj se je rešil vseh problemov in naposled končno našel svoj mir. Ker vidim, da si v resnični stiski se lahko zmenima za popust. Plačilo seveda pred povzetjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leinad ()

nevone ::

A si že pomislu na to, da imajo ženske, ki so ti všeč, podoben problem?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Bramac ^^ ::

nevone: :D

dolenska ::

jp sm pomislu ampak tokrat gre zame ne pa za njih.
glede špage pa raje ne probavam, grem raje med patre

BigWhale ::

Kako skrajno sebicno misljenje! Prav ti je! ;)


Pa hvaljen jezus... :P

dolenska ::

ja pa kaj čem če mi pa niso všeč. je tle kakšna črna magija se sprašujem. ma pizda sm jezen vse skup. pol mam pa 5 jurjev sms-ov za plačat. ma sm se odloču da jim sploh ne bom več odgovarjal na njihove sms-e

SebaR ::

in pol si bojo one kuple vrv...
...ti boš mel pa mir...
;)
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

ganzi ::

Se bo že našla prava..
Vsaka je po svoje luštna, vendar gre za stvar okusa;)
LP

dolenska ::

hahaha
ja pol sm pa zmeraj na napačnem mestu ob napačnem času.
sej vem da so vse posvoje luštne samo kaj čem če mi pa niso tako fejst luštne da bi z njim hodil.

leinad ::

Ja, ja puberteta ni lahka stvar, še sreča, da si se odločil jo olajševat ravno na s-t forumu.

ganzi ::

Sej pravim gre za stvar okusa.
Našel boš tut tako k je teb luštna in boš hkrati ti tut njej, ne skrbet!

Točno tako, enkrat se boš že znašu na pravem mestu ob pravem trenutku.;)
LP

leinad ::

Kakšno čudo, da je ena všeč 99% moške populacije, druga pa 0.1% vseh moških, prava fascinacija, ane ganzi?

dolenska ::

k ni to nekaj lepega da z vami delim moje probleme?!?
ma sej jst sm hotel samo vprašat kako drugi rešujejo podobne probleme, ker sem že tistm ženskam povedal da iz te moke ne bo kruha ampak so vstrajne(še posebaj ene 3 ženske).

ganzi ::

Res je fascinantno ;)

Lepše ženske ljubijo barabe :D tko da midi, ves kaj te čaka8-O :D
LP

dolenska ::

jaoo zdej bom moral pa še baraba postat.
al pa vsako od tistih žensk k mi pošiljajo sms-e mal okol kepe roko prslont pa bo bolje.

ganzi ::

Ne vzami tega preveč resno :D

Pusti jih nej uživajo ;)
LP

Sydk ::

midi: kaj se sekiraš, ponoči ima vsaka črno >:D

tuncek ::

odkr sem poslal TUNČEK mam kr dren ....res je vse najbolše imajo najraje nas posebneže!!!
tuncek

perci ::

ja sam čaki, a si Calvo ali si čist ena navadna tuna :D

BigWhale ::

Ja, sam pazi, da te ne bo kdo napicil na harpuno, tko k kako drugo tuno... ;>

Sicer pa midi, daj slike na net, bomo nardil glasovanje, pa ti mi izberemo 'najlepso in najboljso' ;>


Carnivore: A ni to najlepse, da deli svoje pubertetniske tezave z nami, ves kako dolgocasna bi bila nedelja brez takih postov? ;)

Gandalfar ::

Pomojem se pa hoce malo hvalit pa mu ne ratuje najboljs :>

mchaber ::

Jest mam tud podobne probleme:
Jaz sem ena čist navadna tuna, ead bi bil pa Veliki Kit:'(
.

dolenska ::

ne Gandalfar hvalim se pa ne ker se nimam kej hvalit, ko mi bo pa uspelo kaksno tako dobt k bi si jo človk želel pol se bom pa pohvalu.

Gandalfar ::

In kaj ti pricakujes od tvojega partnerja?

leinad ::

BW: Pa še res je! ;>

Ziga Dolhar ::

midi:

> tiste ženske katere so men všeč so že zasedene
In?

> al pa trenutno nočejo imeti fantov zaradi različnih vzrokov,
"Različni vzroki" se ponavad zna zreducirat na en zlo konkreten in enoten "problem", na katerega imaš precej vpliva in ga lahko odpraviš.
https://dolhar.si/

Kaboom ::

Aja problem imaš s slovnico. Z ženskami so pa tudi včasih problemi ja... Namesto da pišeš SMSe se uči. ... taprava babnca bo že nekje vmes vstopla v življenje
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

dolenska ::

ja ne vem.
k jo prvič vidm mi mora bit že všeč, pa za hece mora bit, pa da ni preveč na dnar mahnjena, pa komunikativna, pa za žurke mora bit......
sej vem da je dost takih samo enostavno mi niso dlih tisto pravo. sej človeka pol čez čas spoznaš in ni vse samo v prvih vtisih ampak je pa kr velik procent v prvih vtisih. vsaj zame.
ma bo že itak mam še nekaj let cajta da najdem samo sem pa vceri eno spoznal pa sva se fejt zafrkavala pa pogovarjala pa plesala skup, pa mi je bla všeč, pol na konc k sm jo pa mislil domov peljat je pa fant prišel po njo.
in jst pač užaljen pa mi pridejo tiste tri ženske pa začnejo nalagat pa spraševat zakaj nič ne odpišem.......
no in zdej mam pa poln kurac vsega

dolenska ::

ma jebeš slovnico sej menda razumete.

no tisti različno vzroki pa so:
- nimam časa imet fanta
- delam fax pa v službo hodm pa spet nimam časa
- moram prejšnega fanta prebolt
........

leinad ::

Ok no pol ti pa dam 50% popust...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leinad ()

dolenska ::

pa sej mam sam tut kakšen štrik doma samo ga ne mislm uporabt

leinad ::

Midi ta zadnja razloga ponavadi služita za to, da se prikrije tisti pravi razlog:(

root987 ::

Ziggga: Sam včasih je mal težko pogruntat ta vpliv ter ga odstranit, mar ne?
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Ziga Dolhar ::

> - nimam časa imet fanta
"Nisi mi dovolj zanimiv."

> - delam fax pa v službo hodm pa spet nimam časa
"Še vedno mi nisi dovolj zanimiv."

> - moram prejšnega fanta prebolt
"In pri tem mi ne zmoreš pomagat ... pač nisi dovolj zanimiv."

--
Poanta je ... na vse tri točke imaš možnost zelo neposrednega vpliva.
https://dolhar.si/

Ziga Dolhar ::

root987: ja, včasih je potrebno, da te kdo drug na to opozori/bitchslapne. ;)
https://dolhar.si/

dolenska ::

ja ja se vem ampak kaj češ pomagat bo že ko bo.

leinad ::

...je pravil Lojze preden ga je zgazil vlak. :P

milica ::

Ko boš zagledal pravo boš takoj vedel. Nikar ne hiti.
LP!

Tear_DR0P ::

Ej ka ko greš v trgovino pa vidiš celo polico koruznih kosmičev takoj veš kateri so najboljši???
Al najprej kupiš pet škatel pa tiste ta škartne stran zmečeš, najboljše pa še z boljšimi zamenjaš???
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Boki_ ::

midi, bod srečn da ti vsaj tiste k ti niso všeč pišejo, nekaterim ne nobena... Pa pršparamo pr SMSih>:D in gre več za "slabe stvari"(weed, alko, party)>:D BTK za p****, bo ko bo..
I'm back

klanjsekII ::

:P :P

Ženske morajo najprej mal ostaret... da jim zob časa obrusi tisto prevzetnost, da jim odnese podobo kjer so tipi zato, da jim naredijo žur (pri tem pozabljajo, da pa one niso več pripravljen kuhati in šivati- SIndrom Romea in Julije)), da izgubijo tisto priučeno in prirojeno podobo, da je treba čakat na najboljšega glede na svoj rang, ...and on and on...

Ko jim vse to pade ven, šele takrat so primerno za zvezo v pravem pomenu besede. Prej pa le veselo po njih, ker jim, tako kot tudi tipom. še kar nekaj časa ni pravzaprav nič jasno.:))

Ugotovitve, da je življenje kratko, da se ne splaša težit, da je za srečo potrebno še kaj drugega narediti kot pa se samo lepo uredit, da ne moreš nekaj kar tako na suho zahtevati, itd. terjajo čas in razmislek...obojega pa očitno kronično primanjkuje, slednjega še toliko bolj kolikor mlajši si.

strictom ::

Čaki da se najde ena taka ko ti po MSNjo cele dneve najeda. Pol jo boš blokiro ti bo še po irco najedava, ko jo boš še tam blokiro ti bo pa SMSe pošivlava, pol pa pizde jedne ti še na dom začnejo hodit;(( ... kam naj gre človk če hoče met mir

PS.: najbolš se mi zdi tisto s štriko... js ti lahko zrihtam eno ful udobno laneno vrv... lahko traja do 3 ure da se stegneš...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

sine@ ::

koker je reku muddyfox!
zej so tipice še mal premlade pa ne vejo kaj pa kok,pa letajo okol tipov kt zmešane kure.pol pa čez kako leto se mal pomirijo pa zresnjo.tok da je treba zdej k si še mal u rosnih letih okol lutat pa bejbe menjavat.pol čez cajt se pa stvari pomirijo.

alum ::

STRICtom...si pa popularen8-O

_marko ::

STRICtom:
Daj tistim, ki ti na dom hodijo štrik raje...
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

root987 ::

sej lahk reče sam da je peder - sam mora poskrbet da nebodo potem tiste ki jih hoče to zvedle :-)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

d0rK ::

Hahahah ....Frend uporabu zadno metodo. Mu je zenska prbila: "A lahka gledam?"..LOL!

SebaR ::

pa ne okol govort...:D :D :D
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Tero ::

Eh ženske so samo eni probliemi. Jaz si moram kaj takega narest:
>:D


Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kakšna dekleta so vam všeč??? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
52952913 (5184) Poldy
»

Pristopi k osvajanju dekleta (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20423000 (15760) Tody
»

Navezovanje stika z žensko - dokaj težko delo za g33kovske klošarje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11312737 (4714) Snegec
»

Slogani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6414267 (13275) SmeskoSnezak
»

Težave s punco (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
958314 (4903) vrtnyka

Več podobnih tem