» »

Kakšna dekleta so vam všeč???

Kakšna dekleta so vam všeč???

««
2 / 11
»»

Vikking ::

kratko in jedernato: da ima veliko denarja, ostalo ni važno!

gzibret ::

Načeloma se nebi branil nobene iz tele web strani:

www.wonderfulgirls.com
Vse je za neki dobr!

iNN ::

Vizualno so tudi tele kul. :)

Aja kar se mene tice, se kr strinjam z prejsnimi vasimi posti, razen tistega o Linuxu od Miha :P
==

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: iNN ()

madmitch ::

Mah, ko prideš v določena leta, so skoraj vse pod 25 let lepe in bi jih kar imel. Tko, ene tri.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Tear_DR0P ::

to je pri nekje 26 in več?
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Nejc Pintar ::

@madmitch: Si že bil v Veliki Britaniji? Tam ti garantirano tudi tiste pod 10 ne bojo všeč>:D
Lahko je biti prvi, če si edini!

madmitch ::

Nejc, bil bil v Londonu nekajkrat in videl ogromno zelo lepih deklin, tudi nad 25. Samo so bile vse indijke ali pa afričanke :)
Native Brits so pa res bljak (skoraj vse), edino kar jih ven vleče so velike kepe.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Stepni Volk ::

Ne vem, ne vem... Ali G je v Indahouse sprejel zakon, da je potrebno neesteske tujke vračati domov. Prva, ki jo je vrnil je bila slovenka :)

whatever ::

Pa sploh ni tak slabo zgledala, tista, ki naj bi bila Slovenka. Je bla mal manj luštna od ostalih, ampak grda pa ne.

Freezy ::

Men se tale zdi kar vredu, kaj pravte?

gzibret ::

Kera. Desna al leva? >:D
Vse je za neki dobr!

madmitch ::

Leva al desna? Leva mi je mal presuha pa prebleda >:D
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

muzičar ::

Meni je leva zelo simpatična.

Drugače je pa tale dečva meni zelo simpatična:
Elisha Cuthbert prvič in
Elisha Cuthbert drugič

McHregec ::

Destroyer Of The Worlds.

krikoman ::



osebno mi je tale zlo všeč, pa še v NFS Most Wanted jo lahk vidš:D :8)

Atos ::

bil dvakrat v Londonu...če bom kdaj zelo osamljen in potreben večih, jih tja 100% ne grem iskat - itak nebi niti ene našel :D

brez heca - britanci se mi smilijo

Stepni Volk ::

Ubogi britanci.

Catherina Zeta Jones
Elizabeth Hurley
Tilda Swinton
Kate Winslet
Kristin Scott Thomas
Helena Bonham Carter
Kate Beckinsale
Kate Moss
Naomi Campbell
Joscelynn Caprice

In še nove stojijo v vrsti

BigWhale ::

Kate Moss se steje med sexy? Itak, ce te ne moti vonj po bruhanju ;>

zile ::

A je kdo slučajno gledal Beauty and the geek UK >:D, ker vidim da imate velik povedat čez britanke. :P

tomaz 06 ::

Britanke so cist ok, v USA pa sem bil zgrozen, kaj takega si nism mogu sploh predstavljat. Tok groznih zensk po cesti se ne vidi niti v kaksnem horroru...

Tomay ::

Glas za Martino Kajfež, na žalost nisem našel nobene dobre slike, bo treba kake stare liscine kataloge poiskat.:D
Voodoo 4Ever

madmitch ::

Nobody is perfect, my name is Nob Ody

opeter ::

No, pa naj vam bo... moja ex-frendica (na levi strani), z njo še vedno držim kontakt. Aja, ne jo poskušat prepoznati, ker jo itak ne boste... namreč ne živi v nobenem slovenskem centru (beri: Ljubljana, Maribor, Celje, etc.). Je zelo lepo in (zelo važno!) pametno podeželsko dekle. :8)

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

;-) ::

Da je podeželjsko dekle ne dvomim, da je pametna...newem je pač ženska-no coment...sam da je pa LEPA??? to je zdaj vprašanje...

par slikic


komu pa ni Britney vrei pa tud nevem kaj je z njim...


sandra bullock je še tud kr...



pa še hostese

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

opeter ::

EWEER, vse lepo in prav, samo to so ti. sanjske ženske. Oblike, ki jih proizvaja reklamna industrija. Takšne nikoli ne boš dobil (razen če maš zadost € € €). Saj me razumeš? :)

EDIT: tipk. napake.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

;-) ::

Razumem.

Pa še vseeno ni ona... taka ko bi jo jaz rad-realno.

madviper ::

Jaz bi prilimal sliko od frendice (pač tip ženske ki se mi dopade v vseh pogledih), sam bi lahk njen tip vido sliko, pa bi mela ona probleme :D.
Drugač pa je pomembneje kaj ima punca v glavi, kot pa kak zgleda8-)
I'd like to do something crazy!

;-) ::

Ti kr prlimaj pa zraven slike razloži kako in kaj...tak da neo gnjavo. Če pa bo mela probleme, pol jih pa boš ti rešo...:D

če mal debatiram...še lahk prideta skupaj:D

BigWhale ::

crna pika,

Na levi strani? Na levi strani cesa? :P

Alec999 ::

se pridružujem vprašanju BigWhale-a :D je pa res da ma uno sliko nad glavo malo bolj desno :8)

;-) ::

ajaa..točno mogoče pa ni mislu une "podeželjske dečve" na sred slike.

aha a pol ona na levi strani....to je pa drugačna pesem ja...
tista pesem je ful tiha-ker je ni.

mzidy ::

Js sn tudi mnenja, da mora met punca neki v glav, ker drgač je bol bogo vse skup:\ Iz izkušenj vam povem, da imam raje, da je manj lepa pa da ma več v glav, da se da vsaj malo v dvoje živet:D Ker, da ti skoz o make-upu jamra pa ne vem ka še vse, jo pa tud lep Qrc gleda:D
Glede samo vizualnega zgleda pa tale prekaša vso konkurenco8-O

Jah vem, 15-letni mulc tule neki teži...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

;-) ::

:D Zanimivo ej... to punco sem že zadnič prlepo:D

a si ti Wuf-daddy???sam vprašam:D

MihaFirst ::

EWEER, ne vem, kake težave maš ti, ampak punca, ki jo je crna pika prlepu je ful luštna... če pa tebe rajcajo sam plastične, s silikonom nafilane hostese... :(
www.gamma.si

;-) ::

ja saj! to je ta Vam govorim Kl!k

pa nobeden ni reko da ni luštna,...pa Ti si celi umetn-ti si tak potre** da bedarije govoriš!

nobeden ni reko da ni lepa pa nič, jaz sm sam reko da sm jo že 1X nalimal.

pa če ga vprašam če je Wuf-daddy še ne pomen nič slabega-če je itaq ve zakaj gre, če ni pa nič hudga.

opeter ::

Sicer je ta slika zdaj že kar stara (iz leta 2000), ampak vseeno (aja, narejena z mojim prvim digitalcem Minolta):



Sandro vidite na desni strani (in oprostite, za to sliko sem mislil napisati... tisto besedilo "na levi strani" sem odstranil... :8) občasno se zmotim pri besedah levo-desno, imel sem tudi probleme, ko sem delal vožniški izpit :8) inštruktor je rekel levo, jaz pa sem lepo zavil na desno stran :\ , se dogaja! :D ). Torej, to sliko sem mislil prvič prilimat. Zgornji post bom takoj popravil :P

EDIT: ne bo šlo. Pri zgornjem posti je izginil gumb "popravi" :'(
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

opeter ::

Da ne bo spet kdo mislil, zdaj je res desna stran, Sandra je punca brez očal.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

MihaFirst ::

crnapika, tudi tista slikca zgoraj je odlična... pravzaprav še lepša... :D
www.gamma.si

civic_ ::

jst mam morda malo čudn okus. všeč so mi tiste ki so neki posebnega, ni nujno da majo D košarico lahko majo tudi A al pa še mnj, enostavno ni važno. moja velika želja je da bi spoznal 1.95 m visoko punco da bo jo končno lahko nravnost pogledal v oči :D čeprav majhne so tud ql drugače kljub temu da nism ne vem kak športnik so mi vedno všeč malo bolj športnice :P . rajši bolj koščene (ko jst), make-up me samo na bruhanje sili.. vse pa je odveč če ni neki posebnega

Jackal ::

Moj tip ženske se tudi vrti tam okoli 190cm ;)
Sicer pa imam sam raje malo bolj polne... Take z boki, prsmi in ritjo - ne pa neke posušene trlice, ki se jim vidijo vse kosti.
Pamet je tudi zaželjena.

nevtron ::

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Tero ::

Dokler ma lukno je ok.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

BigWhale ::

Pravzaprav je internet idelen medij za spoznavanje partnerja. Tako najprej ugotovis ali je sogovornik sploh lahko sogovornik. 'Tabutaste' ze prej eliminiras potem se pa ukvarjas se z videzom, ce sploh se.

iggy ::

Mora biti preprosta, pametna (ne preveč - for the good of the colony :D ), zgovorna, mora biti luštna za pogledat in še enkrat preprosta. Individualizem škodi. :)

In se podpišem pod kitov post odzgoraj!
Hey, you're fat!

_marko ::

Vsi govorijo kakšno fino osebnost mora imeti, potem pa pride ena res lepa pa vse to pri večini postane sekundarnega, če ne terciarnega pomena... :)
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

krikoman ::

Jp marko, se strinjam. Blišč lepote postane tako močen, da prekrije ostale lastnosti. Vendar mislim da je to le muha najstniških let. Sicer ne vem še, ampak ko maš neko punco rad, oz nekaj čutiš do nje, pomoje da te tud še ne vem kakšna lepotička ne spravi s tira.:P

krikoman ::

Če je to prava ljubezen seveda:D

filtr ::

Ja evo pr men je pa tko ane....Ful so mi usec rdecelaske ane, ceprou nc nimam proti prot ustalm! Vsec mi je da ima primerno velikost prsi, ter lepo napeto ritko(heh...ja sej kermu pa ni!!!:P) Okj, oci mi niso tolk vazne kake barve so, razn ce ma res une ful zive modre, ko pr filmu underground:) Nesme met 40 kil, k nimas poj nc za prjet, mal je more bit ukp!:) Dobr, nesme bit debela:) Seveda je dobr da je punca zguvorna, da je simpaticna, pa predvsem da ni totalno zabita (mogoce me pa zato rdecelaske bl od blondink prvlacjo...kpa ves...:P). Nesme bit zatezena, pa tezit ti zakva kadis pa pijes prevec ane....k je bla oz. je ali pa se bo taka kot sem npr.: jaz!

No take ženske men usec, drgac pa sej se tut neb branu ceb ksno drgacno narajmou:P

LP FiLtR
jah takle mamo, talke se gremo, pa nkar ne porajtj:)

glinik ::

Najmočnejše orožje je lepa punca z jasnim ciljem. Pečen si, če si njena tarča :D !

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

HardwareMaster ::

Tjao ljudi moji praznoglavi, bi rekl pr nas u splitu:))

Kaj ti bo zenska povna silikona, k ma super noge in lusno ritko? Sej ne recem da je nebi blo lepo met, sam ljudje, te obline z leti bledijo, pa vrjemte da je naravna zenska v starejsih letih lepsa kot pa tista, ki je povna silikona.

Glede tistih super zvezdnic in ti. sanjskih zensk. Brez veze. Kamere, kjer so kamere je na tone licil. Pomoje noben od nas nebi rad videl kere igralke brez fasade na faci pa se kje drugje. Ker znajo bit veliko veliko grse kot pa vecina punc v SLO ali kje drugje.

Drugace pa za moje pojme, najlepse zenske so vse kar disi po jugu, ter mulatke pa kaksne iz eksoticnih drzavic. Kar je na severu in zahodu je men ne "prevec" (cisto nic) vsec:)

Je pa to samo moje mnenje.
°°°°°°°°°°°° AMD Ruls
««
2 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

moški in "čekiranje" žensk/fantazije (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
559750 (9154) Mesar
»

obožujem debeluške (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16037455 (32033) Silck
»

Ti(p)čki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18910932 (6598) SebaR

Več podobnih tem