» »

Kakšna dekleta so vam všeč???

Kakšna dekleta so vam všeč???

««
10 / 11
»»

Arthur ::

madmitch ima prav, tudi jaz ne maram blazinastih. če ima tako postavo kot Victoria Beckham ali 2/3 igralk je zelo ok. nihče ni rekel da hočemo metalko diska.

CaqKa ::

gzibret, kak tvoj podpis lepo paše pod sliko :>

jure1825 ::

Keyser Soze ::

Arthur... Mi govorimo o brhkih, lepo definiranih deklicah. Ki nekako tehtajo toliko kot vreča cementa. :D

Nekateri tu hočejo pa dekle, ki je sposobno "moški" opravil, ki se opravljajo na kmetiji, pri zidanju, ipd.

Moja še zdaleč ni blazinasta in bi se lahko marsikatera zgledovala po njej. Pač, vsakodnevni fitnes se mora poznat. Pa vseeno dvomim, da je sposobna zamenjat gumo z istim orodjem kot jaz. Prenesti vrečo cementa do mešalca. Ali pa vzeti v roke macolo in razbiti eno veliko skalo.:\

Face it. Če hočeš imetu doma Victorio Beckham, ne bo nikoli dovolj močna za nekatera moška dela.

Camalotz ::

Jure, kako veš, da ti je všeč, na tvojmu linku se vidi samo ena rit.
Kaj pa, če zgleda takole, kaj pa pol?
Vrečke od zelenjavarja ne more met non-stop na glav..
Vedno znova me preseneča, koliko ljudi zna pisati, ne pa tudi brati.

klemen22 ::

Pa vseeno dvomim, da je sposobna zamenjat gumo z istim orodjem kot jaz. Prenesti vrečo cementa do mešalca. Ali pa vzeti v roke macolo in razbiti eno veliko skalo.

Tudi zate dvomim da znaš to kar si naštel.:P

Face it. Če hočeš imetu doma Victorio Beckham, ne bo nikoli dovolj močna za nekatera moška dela.

Meni osebno Victoria Beckham zgleda ko ena shujšana možača. Pač meni je kr neki.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Arthur ::

saj ni treba da opravlja moška dela. jih bom že jaz, mi ni problem.

zdajle sem se spomnil, katere ženske so mi všeč - plesalke. imajo vitek životek, roke in predvsem noge pa ravno prav mišičaste. pa še plesat znajo.

;-) ::

Lepe postave mejo tud tenisačice:D jaja

teedy ::

Tud odbojkarce nimajo slabih postav:)) :))

Keyser Soze ::

@klemen22

Takšne malenkosti da ne bi znal?!? Ne mi reči, da so to zate neka kompleksna opravila?8-O

Jah no, kakor za koga. Nekaterim pač ni potrebno in potem ne znajo.:P

Zorro ::

Tenisačice in odbojkarice imajo ramenski del kot moški, zato jih jaz ne bi uvrščal med top postavne. Za moje pojme imajo najlepše oblikovano postavo tiste, ki se ukvarjajo z borilnimi športi tipa karate, teakwondo..., kjer se res enakomerno razvija celo telo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zorro ()

Vajenc ::

Zorro pihaš Looney na dušico ;) .

Zorro ::

Ne, predlagam ti, da si ogledaš kakšno mednarodno žensko tekmovanje iz borilnih veščin pa boš vedel o čem govorim. Škoda je le, da je teh tekomovanj bolj malo pri nas.

klemen22 ::

Tiste punce ki so lepe so lepe. In ne potrebujejo nobenega dodatnega treninga. Lepota je nekaj prirojenega (na žalost).
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Looney ::

Zorro... 7. oktobra imamo v Ljubljani finalni turnir v light contactu... (državno)... ne bo pretirano punc tam, ampak, če te zanima..:D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

antonija ::

V vsakem sportu mas luste deklice. Mas pa tud nelustne (milo receno) in takioh v borilnih vescinah ni malo. Lustne so povecini specializirane za tekmovanja v katah, medtem ko so borke ponavadi malo bolj konkretna bitja. Pri judu so pa lustne deklice ze bolj redkost zaradi narave judota.
Ne bos vrjel ampak na svetu so tud lustne smucarje, metalke diska in kopja, tenisacice,...

@klemen: lepota ni prirojena. Lepota ni vnaprej dana. Lepoto se da ustvarit (kar poglej si cel hollywood). Res je da je enim lazje izgledat lep kot drugim, ampak lepi so lahko vsi.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

klemen22 ::

(kar poglej si cel hollywood)

Ja ampak v Hoolywoodu tudi ni neke nenormalno neluštne kaj?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

antonija ::

Says who? Povsod imas grde, normalne in lustne deklice (in fantke). Ce jih tam vecji delez "prefarbajo" v lustne se ne pomeni da tam ni grdih...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Looney ::

Poznaš Sabino Šehič? Ona je borka in še lušna povrhu... miss Dolenjske... bila je tudi na izboru za miss Slovenije. Pa še ful v redu oseba je. Ampak je žal že sedem let zasedena... in prav rada bi vidla tistega korenjaka, ki bi se z Urošem stepel zanjo!:D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

antonija ::

Sej je tud Teja Lapajne lustan punca pa prvakinja v katah in borbah, pa njena kolegica Sabina (mislim da ji je tko ima) tud.

Rekel sem da "ponavadi" tam ni lustnih punc. Ne tega razumet kot posplosevanje na celotno populacijo, gre samo za statisticno opazko (pri kateri so tako kot povsod dovoljene izjeme).

Pretepst kogarkoli pa ni noben porblem, vazna je samo taktika, ne toliko fizicna moc. Navsezadnje se pa Urosu verjetno ni treb atepsti zanjo, ce je prvakinja...:8)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Looney ::

Uroš sabino takoj spravi na tla, čeprav je 10 kil lažji. Resnično pa ni važna moč. Hitrost je predvsem pomembna.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

glinik ::

Še dobro, da nima Uriš takšne tehnike kot MIRKO (CRO COP) FILIPOVIČ. Z enim udarcem leve noge bi jo poslal na pokopališče >:D >:D Filipovič ima naslednji rek: Desna noga bolnica, leva pokopališče :D

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Looney ::

Mirko Filipovič je preprosto rečeno "pretepač". Tega pri nas ni.

edit:typo
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Looney ()

klemen22 ::

Uroš sabino takoj spravi na tla

Hehe
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

antonija ::

Vsakega (mene, tebe, loony, mirkota, sabino, teo,...) se da prebutat. Pa se tezko ni. Rabis en (prilicno svoh) udarec na pravo mesto. Mogoce res ni fer fajt, zmaga je pa vseeno.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Looney ::

ROFL!:D Greš probat? Tisti "udarec na pravo mesto" ti ne bo nič pomagal, ker do pravega mesta ne boš nikoli prišel! Očitno nisi nikoli preizkusil fajta z nekom, ki je prilično dober v borilnih veščinah! Enostavno NE dobiš možnosti za udarec!:D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

klemen22 ::

In svizec zavije čokolado.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

antonija ::

Looney, treniral sem shotokan in bil tretji na drzavnem prvenstvu v borbah. Za nekoga udarit mu ni treba povedat da ga bos udaril, ni treba nakazat da ga bos udariul, enostavno prides na ulici do njega (ko kopuje sladoled, dviguje kes iz bankomata, mecka s svojo izbranko) in ga zbijes. Brez romantike, pravil, moskosti,... To sem hotel povedat.

V ringu je pa zadeva tezje izvedljiva, sploh ce nisi vsaj priblizno enako natreniran.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

nekdo_02 ::

Joj kako ste offtopic nekateri;( MOderatorji kje ste?

Looney ::

Veš tak nepričakovan napad je najhujša oblika nešportnega obnašanja, zato ne ti meni o takih možnostih. Ravno tako bi ga lahko ustrelil... tudi na tak način bi ga premagal... in... a bi bil potem zadovoljen? Bi se ponašal s tem, da si evropskega prvaka zbil na tla zgolj zato, ker si ga butnil, ko ni pričakoval?

Offtopic smo zato, ker moramo nekatere zadeve razčistit, preden se vrnemo nazaj na temo!
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Looney ()

klemen22 ::

Who.cares
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

;-) ::

pizdamaterna moderatorji niso diktatorji, in stvar je precej bol on-topic kot tvoja pripomba. Čeprav me mal moti da punce spravljajo temo v off-topic, saj pri vprašanju: "kakšna dekleta so vam všeč" nimajo kaj preveč za iskat! pa kr gobezdajo zravn pa probleme iščejo;((

Keyser Soze ::

Kaj ti rabi tehnika pri recimo 60 kilogramih telesne teže, če nate navali bik, ki ima 130 kil.:\

Bore malo. Dovolj je že da se zvali nate brez udarca, pa si oplel.:D

Looney ::

Naivnež!:D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

klemen22 ::

Looney: tistga vašega prvaka garantirano premaga nek bolj klen kmečki fant ki vsak dan z motorko opleta po gozdu, vsak dan grabi ene 3 ure na travniku.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Looney ::

Uroša? Pridi k nam na trening... ti zrihtam sparing z njim!:D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

klemen22 ::

Ma jebe se meni no za njega:\
Mam pa zihr daljšega tiča kot on. Tako da raje to ko jesti tisto umetno hrano + trenirati N ur na dan
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

glinik ::

BOP SAP te samo pogleda, pa te ni več ... :D





Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

;-) ::

Take prvake k so slovenski karateisti pa tekvandoisti al kak se reče poznam...mam kolega takega, pa ko pride ker mal veči od njega je posran. Tak je z večino.

ZDAJ PA NAZAJ NA ON-TOPIC!

OONN-TTOOPPIICC!

antonija ::

@Loony: sej sem pri vsakem od postov zdraven napisal da ne gre za fair play, romantiko bojevanja,... gre za zmago. In tud v ringu se naredi marsikatero umazano stvar za zmago. Vedno in povsod kjer steje zmaga.

@glinik: A ni Boba Sapa premagal tisti suhcan crnec iz nizozemske?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

glinik ::

Mislim da ga je ja - "Bonijasky", če se ne motim :D Mirko ga je tudi - zlomil mu je ličnico.

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

BigWhale ::

Ko se stepes se stepes, ne sam en uho, dva bi odgriznil, pa se kaj
zraven. Vazno da zmagas. ;>

Zorro ::

Zdej ste pa čisto izven teme.

klemen22: Tiste punce ki so lepe so lepe. In ne potrebujejo nobenega dodatnega treninga. Lepota je nekaj prirojenega (na žalost).


Res, da je lepota prirojena, vendar, če se nekdo zapusti, jo izgubi. Marsikatera lepa ženska pa si lahko z dodatno fizično aktivnostjo popravi še kakšno hibo (npr. celulitis na stegnih in zadnjici).

Looney: Zorro... 7. oktobra imamo v Ljubljani finalni turnir v light contactu... (državno)... ne bo pretirano punc tam, ampak, če te zanima.


Majhna verjetnost je, da bi si šel to ogledat, ker nisem iz LJ, ampak nikoli se ne ve!?;)

madmitch ::

No no, jaz nisem takih z kelo mel v mislih pa tudi pretepačic ne. Še vedno pa trdim, da so boljši musklni, kot bejba, ki svojo postavo regulira samo z dijetami in solatkami. Take so po večini res samo "lepe". Poleg tega je vedno več deklet, ki so prepričane da je suhost enako lepota, kar je, vsaj zame, daleč od resnice. Telo, pa nej bo žensko ali moško, je lepo, ko je skladno in nič prej,ter nič kasneje.

Sploh pa; "Mora met neki u očeh, kar me sili v greh."
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

asgard2.0 ::

Sam je res. Bejba mora bit taka de ti paše. Men ne pašejo take kot da so iz auswitca usle. Sama kost in koza. Bejbo mors met kej za prjet tja za guzo. Pa zize itak de morjo bit. Moja recimo ma vse to in jo ne zamenjam pa če pride še taka lepotica naokrog. Ker vem da una miss anoreksije bi bla taka: Jaz pa tega ne bom jedla pa tega tud ne ka so sam kalorije. Marš baba neumna pa bi jo prvezal na polje zraven kake mukice. Rad mam da če gremo na čevape pa je čevape, če gremo na pico jo sne, pa tud de ka gremo pit ne pije kakih fenci koktejlov pa kake brezerje in tako sranje, ampak de reče : ENO GRANDE TOČENO. To je bejba mojih sanj in sem tako dobil v prvo in sem srečen z njo. Edino kar me mot ka gremo faflat pa pokadi več kot jest.Pol pa jest neč ne dobim. ;((
Šiht, CPU , Hrana, Spanje, Šiht ....

glinik ::

Si prepričan da je punca >:D , da ni bila kje deležna kašne transformacije. >:D Malo šale ...

Meni so vitke všeč, to me enostavno pali (na mojo žalost) :(

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: glinik ()

civic_ ::

Sam je res. Bejba mora bit taka de ti paše. Men ne pašejo take kot da so iz auswitca usle. Sama kost in koza. Bejbo mors met kej za prjet tja za guzo. Pa zize itak de morjo bit. Moja recimo ma vse to in jo ne zamenjam pa če pride še taka lepotica naokrog. Ker vem da una miss anoreksije bi bla taka: Jaz pa tega ne bom jedla pa tega tud ne ka so sam kalorije. Marš baba neumna pa bi jo prvezal na polje zraven kake mukice. Rad mam da če gremo na čevape pa je čevape, če gremo na pico jo sne, pa tud de ka gremo pit ne pije kakih fenci koktejlov pa kake brezerje in tako sranje, ampak de reče : ENO GRANDE TOČENO. To je bejba mojih sanj in sem tako dobil v prvo in sem srečen z njo. Edino kar me mot ka gremo faflat pa pokadi več kot jest.Pol pa jest neč ne dobim.



pa si ti že pomislu da "anoreksične" punce se enostavno ne morejo zredit? tako kot debele ne morjo shujšat! punca ima 45kil pri 165cm, razni zdravniki in brihte ji težijo da je presuha, celo anoreksična (anoreksija pomeni da NIČ ne ješ) no ja ko greva skupaj na kosilo, pico... poje toliko kot jst, celo se je že zgodilo da je celo več :D rada ima zaseko, panceto, salame... alkohola pa ne pije... no ja tudi jst nisem ravno debel, zdej sm iz 80ih padu dol na 75kil pri 196cm... eni se sekirajo češ da kosti zbadajo...:D mene osebno to ne moti, pač zbadava drug drugega >:D
glavno da se v psihi štekata

strictom ::

Poglejte pri 1:09.

Cro-Cop spravi Bob Sappa na tla in v jok.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

ivanuscha ::

Jao jst sm pa eno noro lusno punco spoznal na morju in kar je najbol presenetljivo - ona me je prva prosla za cifro! 8-O To se mi pa redko zgodi... Skratka zaenkrat sam mal sms-i padajo, upam da bo kej več. :8) Aja je pa od mene mlajša 5 let...(17 je stara). 0:) Kšni pametni nasveti maybe? :D

iggy ::

Ja get a life pa nehej otroke pecat :)

Logično da ti je rekla če si starejši a?
Hey, you're fat!
««
10 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

moški in "čekiranje" žensk/fantazije (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
559747 (9151) Mesar
»

obožujem debeluške (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16037447 (32025) Silck
»

Ti(p)čki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18910932 (6598) SebaR

Več podobnih tem