» »

Kakšna dekleta so vam všeč???

Kakšna dekleta so vam všeč???

««
3 / 11
»»

jype ::

HardwareMaster> te obline z leti bledijo

Pa ne silikon. Zna pa bit problem, ce je s tem naphana tudi lobanja.

Jaz sem tudi zivljensko sopotnico srecal the geek way in se mi je zdelo cisto super. Seveda je sportnica, ce ne me ne bi dohajala. Lepa je.

Pa od vseh lepotic, ki so me nadlegovale, se nobena silikonska ni potrebovala vec kot par minut v moji druzbi, da je obupala nad mano. Ce hoce kaj od mene, se lahko postavi v vrsto za standardni postopek, ki traja kaksno leto, potem pa lahko postane "kolegica". Ce imas visoke zahteve se ti ni treba ukvarjat z neresnimi in dolgocasnimi, pa se njihov bivsi se ne pride pretepat s tabo, ker si mu "picko spelu".

antonija ::

offtopic
No, pa vam je HWM razlozu: _Never_ever_ verjet fotografijam in posnetkom, tud tistim iz razglednic ne. Clovek bi mislil da vsaj na kompjuterskem forumu mularija pozna photoshop in druscino...
/offtopic

ontopic
Odvisno zakaj sploh isce/rabis zensko. Ce za prvinske nagone potem je vseeno kaj ima v glavi, rit, joske pa luknja je vse kar rabis.
Ce pa mislis z njo prezivet vsaj nekaj casa na dan, pol ti pa _pink_bag_ lepoticke tko hitro pozrejo zivce da ne mores vrjet. Prej ko v enem tedno izgubis voljo do zivljenja ce jih ne zbrcas stran... Za take primere rabis take kot jih glinik opisuje: ce srecas tako ti ni vec pomoci>:D
/ontopic

EDIT: Na S-T bi moral uvesti se taga za on- in offtopic da bi lahko vsak oznacil kaj je tezenje in kaj debata...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

jype ::

HardwareMaster> Drugace pa za moje pojme, najlepse zenske so vse kar disi po jugu, ter mulatke pa kaksne iz eksoticnih drzavic. Kar je na severu in zahodu je men ne "prevec" (cisto nic) vsec:)

Ma, ti dve sta super:



Zgodovina sprememb…

VidKo ::

Me zanima kaj bi ženske rekle na nekatere odgovore tukaj :D

BigWhale ::

Ja, ce si geek je cist lahko najt zensko. Samo eno geeky debato zacnes, ce ji ni sposobna kolikor toliko sledit, potem ves, da nimata skupne prihodnosti. ;)

opeter ::

Antonija je ženska ali moški? Ne, res me zanima... :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Roadkill ::

Tole je slo-tech -> ni ženska. :)
Ü

antonija ::

moski je, moski.:8)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Stepni Volk ::

Azijci obožujejo robote (med drugim tudi zato, ker vse ubogajo), mange... zahodnjaki prav tako bežimo v pravljice. Verjamemo v to kar mislimo, da vidimo in beremo.. v ideale. Seveda vedno verjamemo v tisto "potem":




Ženske sanjajo o princu na belem konju, moški o grdi rački... preveč pravljic v otroštvu?

Zgodovina sprememb…

opeter ::

Bljak... fotoretuširane so tako... :( Recimo druga slikca žensek je še kar v redu (tista slik, ki je brez računalniškega in foto popravka in make-upa).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Soniux ::

Zenska mora bit lepa, dovolj brihtna ampak zopet ne prevec, visoka in dolgonoga tmne lase... mora imet rada moje kolege, pa kuhat more znat.
Ne bom je nasel ker se mi dozdeva da je spisek malo predolg...

iskra ::

Glede na to, da imam čez 2m višine, ne opazim žensk izpod 180cm :D Sploh pa sem čudak kar se socializacije tiče, tko da izpadem, kot da ne opazim nikogar, tako da je idealna ženska zame tista, ki začne debato zame. Ampak to je šele prva točka :)

Po pristopu najprej (itak) ocenim zunanjost in nato se začne raziskava karakterja. Ženske s tono make-up-a odpadejo, nato odpadejo tiste, ki se z vsem strinjajo (/me likes challenges), nato izključim tiste, ki imajo karakter zapisan kot funkcijo časa in mode. Potem izključim še tiste, ki govorijo brez prestanka, nepovezano in brez kakih pametnih podatkov. IQ mora biti primerljiv z mojim, da lahko sploh poteka izmenjava podatkov :)

Pri moji punci pa se je zalomilo pri "govorijo brez prestanka" in "nepovezano". Pač nekako je naneslo tako, da sem se kar navadil na poslušanje, ker sem pač redkobeseden (absorbiram enormne količine nepomembnih podatkov, jih sprocesiram in se odločim kaj narediti z njimi) :D Sicer pa popolnoma ustreza mojim ostalim kriterijem: (ex)športnica, nekaj oblin in posteljni nagon.

Lahko še povem s kako punco ne bi mogel živeti: bradavica sredi obraza - le kako bi jo lahko gledal v oči med pogovorom, če bi vame ves čas buljila tista bradavica >:D

No, še ena slaba stran življenja z visoko punco: nakupi oblek in čevljev so mora (kako dramo bi lahko posneli na to temo). Ko grem naslednjič z njo v trgovino s čevlji, se bom peljal z golf-avtomobilčkom. Ženske bi morale počasi osvojiti kak sistem pregledovanja polic, ker je trenutno stanje tako kaotično, da se ga ne da popisati niti z najnovejšimi teorijami kaosa. Aja ne... Hotel sem reči, da je zanjo nemogoče dobiti čevlje v pravi velikosti (42), ker jih pač trogovine naročijo samo par parov in še to samo pri določenih modelih. Potem pač postane deklič zafrustriran in mi skače po glavi cel dan, ker niso imeli številke "za tiste super duper preveč dobre čeveljčke". Za cunje velja isto. Vse je prekratko, vse majice z dolgimi rokavi so zanjo 3/4 rokavi.

Edino pri perilu se da vse kupit :D

Zatorej, če se kaj zalomi s to zvezo, bom naslednjič iskal dekle, ki nosi točno konfekcijsko številko in lahko sleče lutko iz izložbe in odpravi z nakupovanjem v 10 minutah, kot jaz. Bom pač spustil višinski limit na 175cm >:D
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

antonija ::

Zenske ne znajo kuhat (razen kaksnih babic). Za kuhat so deci, pa se zmerom prevec skuhajo da se vsaj najes>:D
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

opeter ::

Hej Iskra, imaš zelo super sistem selekcije! Tvoje besedilo sem si shranil. Če se bo čez kako desetletje pojavilo v kaki e-knjigi, ne pritoževat, Copyright bo pri meni (vložil sem že patent :D ).
No, šalo stran, res je zelo dobro napisano.

Aja, glede kuhanja: mogoče v mestih dečve res ne znajo kuhat, no pri nas to ni takšen problem - moja mama odlično kuha, pa tudi moja (ex)punca je bila prav vešča v kuhinji. Ne morem se pritoževat. Res, da zelo rad kuham tudi sam, ampak ni lepšega, ko ti kaj drugi pripravijo!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

BigWhale ::

> "za tiste super duper preveč dobre čeveljčke"

Ceveljcki? Pri 42 so to ze plavutke... ;>

linuxdady ::

Microsoft:
Pa itak to, da ne uporablja Linuxa. To je za mene pol prevec!!!:D

Pa kaj ponavljaš, saj je bilo že nekajkrat pudarjeno: naj ne bo pametnejša!

BigWhale ::

Ouch! :P

poweroff ::

Pa itak to, da ne uporablja Linuxa. To je za mene pol prevec!!!
Hočeš reči da bolj pametna od tebe ne sme biti? Težko boš našel tako, težko... >:D :D
sudo poweroff

muzičar ::

1. se strinjam z linuxdaddy-em
2. pri naši familiji kuhajo samo ženske (edino stric si najdel tako ki ne zna) + moja punca kuha, sicer ni veliko na meniju (pa še bo) ampak tisto kar zna je pa fenomenalno. Skratka da popravim izjavo da ženske ne znajo kuhat:
corr.: Mlajša generacija t.i. finih deklin ne zna kuhat, ker navsezadnje bi jim vročina v kuhinji stopila make-up, bi si zlomile noht ob mešanju omake ect. Večino žensk zna kuhati (z izjemo zgoraj navedenih) je pa tudi vse odvisno od tega kako jih naučimo

iskra ::

BigWhale: 42 čevlji pri 183 višine plavutke? Potem kaj ima moj cimer, ki ima stopalo iste številke kot jaz (48) v primerjavi s telesno višino 185?

Važno, da je razmerje pravo ;)

crnapika: bom vzel kot kompliment... Zraven pa mi daj še % € glede na to, kolikšen del knjige bo predstavljal moj tekst ;)
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

antonija ::

Tisto je bla sala...:8) ceprav pri nama kuham jaz, ampak to zato ker sva tako zmenjena (ona ima druge "obveznosti").
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Stepni Volk ::


Ms. Olympia 2005 Yaxeni Oriquen

Zgodovina sprememb…

Microsoft ::

Ma ne me jebt s tem no! Ne, hec je v tem, da ce punca uporablja Linux, potem je über gekinja in je to prevec. Pa se nevarno je, ker te lahko poheka. Tko, kot to dela hX3. Prov nevarna punca!


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

opeter ::

@Stepni volk: :(

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

gkovac ::

iskra: Zatorej, če se kaj zalomi s to zvezo, bom naslednjič iskal dekle, ki nosi točno konfekcijsko številko in lahko sleče lutko iz izložbe in odpravi z nakupovanjem v 10 minutah, kot jaz. Bom pač spustil višinski limit na 175cm


iskra = optimist. Ženske, ki opravi nakup v 10 minutah ni... preprosto.. tut take, ki opravi nakup v dveh urah ni... se je treba sprijaznit s tem :D

drugače pa: rad bi videl kako izgledajo vse te ultrasupedduper manekenke brez mejkapa, zjutraj ko vstanejo. Pa vse te filmske zvezdnice.. me prav zanima.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

krikoman ::

Pomojem so kot kakšno strašilo....:P pred katerim zbežiš.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krikoman ()

iskra ::

SuLc: Drži kot pribito... Ampak če ne joče pol cel dan, da ni nič dobila, je toliko boljše :D

Še ena zadeva, ki sem jo pozabil napisati: mati od punce mora bit normalna in se ne vmešavat u najine zadeve. Fotri so itak v večini primerov spodobna bitja, ker so pač moški. (Bodoča) tašča je zelo pomemben faktor pri izbiri dekleta >:D

Zanimivo, da se ni javil še nihče, ki so mu všeč napleskane in fino oblečene ženske :)
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Stepni Volk ::

Nisi videl slike višje?

Stari pregovor pravi: "Zarečenega kruha se največ poje." Ali po angleško "Never say never."

Vsa ta "pravila", ki jih postavljamo vnaprej se tako v realnem življenju ne obnesejo. Vse ženske se kdaj namažejo, če ne drugače za maškare.
In če štimajo feromoni, geni, simetrija... možgani ne procesirajo, da dekletce sedi pred Linux mašino... nope, odloča zelo primitiven del možan, do operacijskega sistema sploh ne pride :)

perci ::

men je všeč če se bejba napedena - visoke petke pa mal šminke nč ne škod

Thomas ::

Ja, ja ...
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Microsoft ::

Jst sem eno dokaj pomembno stvar pozabil. In to je, da ne kadi in da ni kak zajeban alkoholik. Ce je to, je ze zelo vredu (ker je na zalost takih malo).:))


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

linuxdady ::

Microsoft, ne bodi preveč izbirčen. Če bo dovolj zadeta, mogoče ne bo porajtala malega mehkega...

demoness ::

Punca ne sme biti pametnejša od vas? Samozavest pa taka, fantje...
Don't you want to die, walk beside me evermore,
Don't you feel alive, like you never felt before...?

#000000 ::

:lol:

Buldožer ::

@demoness
Mene pametne punce ful zrajcajo, dost bol ko njihove morebitne velke joške.
Samo mal je takih..

edit: s tem ne mislim, da so vse ostale neumne
Več glav več ve. No, ni nujno!

Zgodovina sprememb…

Daedalus ::

Punca ne sme biti pametnejša od vas? Samozavest pa taka, fantje...

Punca, pametnejša od mene? Take še pa niso naredli>:D :D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

_marko ::

->Punca ne sme biti pametnejša od vas? Samozavest pa taka, fantje...

Jah, za zdravo zvezo je zagotovo pametnejše, če je moški bolj pameten.
Pa tudi, če tako smo zgleda :)
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Chronoboy ::

Jst sem eno dokaj pomembno stvar pozabil. In to je, da ne kadi in da ni kak zajeban alkoholik. Ce je to, je ze zelo vredu (ker je na zalost takih malo).:))

Amen!

;-) ::

uuuh ste se razgovorili ej-->

no če smo pri KUHANJU, valda do more punca tud znat kuhat ej..kam pa smo prišli če ženske nebi kuhale. Res je tudi da nežnejši spol ful dobro kuha, sam najbolši kuharji so pa vseeno moški.

pa še glede ŠTEVILKE ČEVLJEV, za punco je res 42 mal čudno (sej je kul če je dobro razmerje) sam vseeno.

Men so všeč punce velike tam okoli 175cm. Take so najbol sexy, najlepše hodijo (večje bi lahka primerjali z...hkm) no ja mogoče res ne vse sam pri večini ja tako. Sam ko gledam po naši šoli je največ tistih naj naj okoli 175, seveda pa tud kak komad tam 180.

175ke majo lepe noge, kar je pa nad 180 so že telegraf ''štange''

beri moj podpis!!!

BigWhale ::

Matr jest sem pol res zadel u nulo... K je pametna pa se velke joske ma!

;>

muzičar ::

Hja BigWhale za svoj okus si. Hvala bogu.

Hja na naši šoli je nekje 23 do 24 punc (nisem ziher) pa ena je celo moja :D

Nekje sem videl da moški boljš kuhamo. Kukr vidm res. Nekak smo bolj (usaj jaz) spretni pri dodajanju začimb >:D brez njih jaz nemorem. Ko vidim mt ali pa punco - to kar trese brez občutka. H3h. K pa pridš zravn pa daš mal notr ko ne gleda u jej... bum... kreš... etc...

iggy ::

@muzičar a si na vegovi?

Ah najlepše zame so okoli 185 saj imam sam okoli 205 tako da manjše od 175 sploh ne opazim, ko gre mimo.:D

Če je ženska bolj "pametna" od moškega bo z to zvezo kmalu zelo narobe, saj imamo moški "nagon", ki nam govori da moramo biti glavni. Če je ženska glavna ->> Pravijo, da si copata(and we don't want that!)
Hey, you're fat!

muzičar ::

A je tok očitno. Sm vegovc ja.

And for the last time USI SMO COPATE samo odvisn kok.

poweroff ::

Sulc: iskra = optimist. Ženske, ki opravi nakup v 10 minutah ni... preprosto.. tut take, ki opravi nakup v dveh urah ni... se je treba sprijaznit s tem :D

O, je, je. Ampak samo kadar zavije v računalniško trgovino... :D
sudo poweroff

vrtnyka ::

Se podpisem post tvoj post Matthai:P

Microsoft, ti pa res znizi mal znizi standarde :)

Aja pa pust nam veselje do nakupovanja no.. sej nazadnje maste tud vi kej od vsega tega lepega spodnjega perila k ga kupimo...:D
vrtnyka ma resota rada

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: vrtnyka ()

demoness ::

Ah, dobro, no, a bi lahko malce manj posploševali vse skupaj? Jaz porabim več kot 10min samo v računalniški trgovini.

Ja, sem ženska. Stoprocentno. BIgWhale me je že videl, in lahko potrdi. :)
Don't you want to die, walk beside me evermore,
Don't you feel alive, like you never felt before...?

BigWhale ::

:) Demoness je unique, ceprav v BG ne uporablja takih suicide taktik kot jaz... ;>

Daedalus ::

Ah, dobro, no, a bi lahko malce manj posploševali vse skupaj? Jaz porabim več kot 10min samo v računalniški trgovini.

He he, sej veš - izjema potrjuje pravilo:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Thomas ::

Izjema NIKOLI ne potrjuje pravila! Nikoli. Jasno?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BigWhale ::

Dej no Thomas, offtopic si! Povej rajsi kje nevone vec casa porabi, v kateri stacuni. ;)
««
3 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

moški in "čekiranje" žensk/fantazije (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
559754 (9158) Mesar
»

obožujem debeluške (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16037465 (32043) Silck
»

Ti(p)čki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18910938 (6604) SebaR

Več podobnih tem