» »

Ne gre naviti A64 3000+ ? Pomoc !

Ne gre naviti A64 3000+ ? Pomoc !

«
1
2

Cranchi ::

Pozdravljeni,

Ker me zanima kakse bodo izboljsave pri benchmarkih sem se odlocil naviti, in sicer imam A64 3000+ (939) na plati Gigabyte K8NS-9, rame pa imam pqi dual (2 x 256 PC 3200)..

CPU-Z:




Ko sem dvignil FSB na 220 @ def. V, se boota itd, vse funkcionira normalno, ko pa sem pognal 3dmark 2005 se pri koncu prvega testa od treh zatakne, seveda pomaga samo reset, probal sem 2 x in obakrat ista storija, ubistvu mam samo zeljo pridet do nekje 2200 mhz +/-.. mi to onemogocajo rami al kaj je narobe ?

mislm da bom nasledni teden kupil nove rame OCZ ali speed premium, samo vseeno bi rad do takrat tole usposobil..

hvala za nasvete ter odgovore

tiborrr ::

Morda ti rami ne nesejo. Znizaj HTT pomnozevalnik na 4x. Dvigni Vcore.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

Cranchi ::

da bi pri 200 mhz, oziroma se manj 220 x 9 = 1980 mhz ze zviseval V core ? bom probal, ostalo pa bolj svoh razumem, neke osnove navijalca imam, vendar sem nekoliko ven padel v zadnem casu in nevem vec kaj je kej, torej kaj natancneje je HTT pomnozevalnik 4 x ? in koliko je sedaj, kako se nej bi ta nastavitev glasila v biosu..

hvala

MEDENA ::

Gigabyte K8NSNXP-939 and K8NS Ultra-939 nforce3
the only difference between the K8NSNXP-939 and K8NS Ultra-939 is the missing dps heatsink on the latter.
both boards are identical and bios compatible and will thus be treated as the same board in this guide




overclocking options
Bus Speed: 200-455mhz in 1mhz steps
Bus Multiplier: 1x-5x
CPU Multiplier: 5x-25x
AGP speed: 66-100 in 1mhz steps

overvolting options
Vcore: 0.8-1.70 in 0.025v steps
Vdimm: +0.1v +0.2v* *max vdimm is 2.85v with the latest bios
Vagp: 1.50 to 1.80 in 0.10v steps
Vht: 1.20 to 1.50 in 0.10v steps

periphals and features
IDE: 2 ATA 133 slots
IDE raid: 0,1,0+1,JBOD
SATA: 4 SATA 150 slots (2 SiI3512 and 2 nforce3)
SATA raid: 0,1,0+1,JBOD
sata+ide drives in raid: yes
Firewire: 2 IEEE 1394b ports
LAN: Marvell 8001 gigabit ethernet + ICS 1883 10/100 ethernet
Sound: realtec ALC850 8 channel

links
mainboard homepage: GA-K8NSNXP-939 and GA-K8NS Ultra-939
forum discussion: Gigabyte k8NSNXP-939/K8NS Ultra-939 tips, tricks and guide thread
review #1: Anandtech
review #2: Hothardware
review #3: Hardwareluxx (german)
vmod #1: vcore
vmod #2: vdimm
vmod #3: vht
vmod #4: vdd

pros
tracks vtt
runs great with bh5
runs great with ch5
runs great with mdt pc3200 (micron chips?)
runs great with samsung tccc

cons
bad vcore, unstable and fluctuates between 1.70v and 1.95v under load
coldboot problems with high HTT speed
crashes when upping the HTT speed too much at a time
always detects ide drives at bootup, cant disable this setting latest bios fixes this problem
9x multi sligthly unstable seems to work fine for some people
8x multi very unstable seems to work fine for some people
NO Memory Interleaving?

TIPS
TIP: you have to disable cool n quiet when ocing
TIP: easy vdimm mod with 3.3v rail = Vdimm Via single wire, VTT tracks automatically
TIP: easy vcore mod with pin10 to ground via 50K VR
BUT the max vcore after a mod is 1.95v and coldboot with 1.85v+ vcore might kill the board!
TIP: If having problems with BH5 ram, try the following:
1) Do 3.3v = Vdimm mod
2) Set HTT multiplier to 4x and HTT to 230Mhz - Lower HTT does not boot for some users.
3) Boot and overclock via clockgen, and tweak via A64tweaker.
TIP: for best performance the giga board needs Vcore and Vdimm/3.3V bypass mod (or the OCZ booster)
TIP: disable fast writes
TIP: use HTT multiplier 4x up to ~260 and 3x up to ~290
TIP: disable the bios option called "top performence" , it will limit your ocs and will cause instability with tccd at ddr400 2.0-2-2
TIP: if you have problems with some multipliers try the F5 bios

tiborrr ::

V redu, ravno kupujem GA-K8NS non-ultra, pa je fino tole slisati.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

Cranchi ::

aha, sicer razuumem res izredno malo kako in kaj ampak par stvari zdej vem, me pa zanima kje je t HTT ker ga nikjer nemorm nastaviti, ampak zdej je tko do 260 fsb pravjo da je 4 x htt potem pa 3 x do 300 fsb, jst hocm samo do 220-240 pridt s temi rami, pa nevem kaj me bremba, vcora nebi dvigoval, ampak sanja se mi pa tudi ne kako bi prisel do tega, pod overclocking v biosu imam samo FSB, multliplayer, agp mhz, agp, ht, vcore V settings, imam pa bios F2

hvala

jest10 ::

HTT znižaj

tiborrr ::

Rami so slabi oz. se ne navijajo radi. Daj drugo razmerje rama, npr. 5:4 ali pa 3:2 pa furaj visok FSB/HTT.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

VASkO ::

jao MEDENA, ce si ze to lepil, bi dal zadnjo updatano verzijo gor.

bad vcore, unstable and fluctuates between 1.70v and 1.95v under load - samo na K8NSN-XP
coldboot problems with high HTT speed - ze dolgo ne vec (BIOS update)
crashes when upping the HTT speed too much at a time - ze dolgo ne vec (BIOS update)
always detects ide drives at bootup, cant disable this setting latest bios fixes this problem - ze dolgo ne vec (BIOS update)
9x multi sligthly unstable seems to work fine for some people - pri meni brez tezav
8x multi very unstable seems to work fine for some people - pri meni brez tezav
NO Memory Interleaving?

@topic
saj pa ma RAM ze na delilniku da mu laufa na 166mhz, kaj ne vidis? HTT je problem, HTT drugace deluje na 1000MHz in ko navijas, se nekako drzi pravila, da cez 1000MHz ne gres. ustrezno znizaj HTT mnozilnik tak da je FSB(LDT) * mnozilnik manj kot 1000 (v BIOSu stisni Ctrl+F1 in se ti odpre dodatni meni za nastavljanje hitrosti RAMa in HTT)

Cranchi ::

se sedaj nisem odkril kje reguliram ta HTT-HT da nebo sel cez 1000 mhz, pa tudi razmerja ramov ne najdem, hrr, vidm da sm cist out, vcasih je blo to bl simpl :)

hvala vsem za pomoc

Edit: sedaj sem koncno precekiral tale skriven meni :) in se mi je sedaj odprlo polno opcij, glede na zgornji 2 sliki, kako nastimati maksimalne latence ramov (odzivnosti) ? potem HT je na 5x torej ko bom sel cez 240 FSB dam na 4 x ? kaj je se potrebno nastimat, nekje sem prebral da je agp fast writes dobro ugasniti ? kaj pa je tisto cpu thermal throling ? sedaj je na 50 % kaj pa frekvenca ramov imam moznost 100,133,166 ter 200 ? sedaj je na 166 ? napisite cim vec in seenkrat hvala lepa..

razmisljam da komu placam gajbo laskega (ali uniona da nebo zamere :D ) ali pa fructalovega soka za kako uro instkrucij na domu :) Lekction 1 # Ich möchte OC ! :=)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cranchi ()

_Dejan_ ::

thermal throtling dej na disable
Htt dej na 4x
Rame dej na 200 (če z FSBjem ne boš pršu daleč dej na 166 ali 133)
CPC imej na ON oz 1T
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

VASkO ::

5x240 ni enako 1000mhz lol

Cranchi ::

ok imam problem, zjutraj sem se lotil navinaja z mojimi pqi 2 x 256 pc 3200 prisel sem do 240 FSb vse def. Vcore in Vdimm, latence 2,5.4.4.6.. vse je bilo stabilno, potem sem pred 20 min dobil geil value 1 x 512 pc 3200, sem kar pustil iste nastavitve poznem rac. z 240 fsb, se boota pride v winse prime 95 javi error, spreminjam nastavitve ga dam it 166 mhz na 133, dvignem vdimm za 0.1V dvignem Vcore na 1.475.. prime javi error, kaj mi je storiti ? aja ht imam 4 x, thermal throltling disable..

je mozna da je ta faking geil slabsi od enga chip pqija ?

hvala za hitre odgovore

_Dejan_ ::

CPC dej na off (2T)ker 512Mb moduli ne marajo CPC na ON (1T). Vendar ti v sandri pade memory bandvith za cca 300MB.
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Boki_ ::

Pr 512MB modulih se CPC ON niti ne pozna..
I'm back

cbelica ::

Od kje pa to tebi, Delonge?
Meni se pozna v Super_PI testu, v testu v WinRAR, v 3DMark-u, Sandri...
A je moj rac. malo cuden, al pa si si tole malo izmislil...:\

98% of the teenage population does or has tried smoking pot.
If you're one of the 2% who hasn't, copy & paste this in your Signature

VASkO ::

zmislo si je

Cranchi ::

zdravo, nisem imel se ravno cas testirat pa vendar, sem se ponovno malo poigral z nastavitvam, izkopil sem tisti 2T dal fsb na 240, 3 x HT, def Vcore, def Vdim rami so na 133.. pa mi vseeno javi error prime95, glavna finta je pa to, da 3dmark 2005 in 2003 delujeta stabilno, je zta prime sploh zanesljiv ?

hvala za odgovore in pa naprosam se za kak nasvet kako povecati to stabilnost naj grem na visji fsb in mocno dvignem vcore ?

lp

The B ::

Ko menjaš rame je po navadi treba resetirat bios...

B
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/

Cranchi ::

sm ga, mogoce je treba tudi formatirat al kaj ?

se kaka ideja ?

VASkO ::

na xtremesystems je tema o tem, da se winiji ne razumejo dobro s prime95

Cranchi ::

jah dejstvo je da tale geil value niso ravno nevem kako odlcini navijalci, ali pa je kaj drugega uglavnem nekaj me zajebava pa ne ugovotim kaj vse imam tako kot ste povedala in kukr koli dam voltazo nepridem cez 255 FSB pa da me vrag uzame, problem je mogoce tudi to da imam moznost Vdimma samo +0.2V je pa isto ali laufam z def ali s plus nic cela dvemi volti..

lp

cole-22 ::

thermal throtling dej na disable


Kaj je sploh ta opcija?Oziroma kaj pridobiš če daš na disable?

_Dejan_ ::

mislim da je v biosu pod chipset setings in je natavljiva v %. to ti upočasni procesor ko pride do določene temperature(se mi zdi). Vglavnem preformance ti padejo.
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

wat56 ::

Tud js mam 'podoben' problem.

Plata MSI Neo4 platinum SLI
3000+ (939)
Geil 512 400

Problem imam z rami. Vedno visje ko dvigujem fsb vedno nizje morem spuscati frekvenco ramov. Da, to se slisi logicno. Ampak meni ni logicno to da je zdaj fsb na 280*9 rami pa tam nekje 180-190 mhz. WTF? Ko poizkusam dvigniti frekvecno ramom se to odraza v brejkih sesutjih bsodjih ..pac vsega po malem. Vem pa da tile rami letijo na 240mhz brez problemov (na moji athlon xp kisti)
Lepo prosim za pomoc.

kewo ::

Imam isti problem kot KRNEKER!!!! Imam Neo2 Platinum ploščo in Athlona A64 3000+. Če držim rame pri zelo nizki frekvenci (okoli 180) je vredu, ko je več, se mi v igrah slika najprej ustavlja, potem na trenutke izgleda, kot, da bi bila v slow motionu in potem ponavadi dobim BSOD:\ WTF?

Cranchi ::

jst se sedaj nism ugotovil, ali je ta trapast geil value ali se preprosto CPU ne navija dobro, namrec butasto mi je prodajati geile za 15k ce konc koncev sploh niso krivi in bom vrgu 30k za corsaire in bom na istem, kaj nej nardim ? kako bi lahko testiral, navsezadnje tudi geil ni nek ram da bi se ga rad v najkrajsem moznem roku znebil..

wat56 ::

mah js sm ze ugotovil in furam geile na 236 ..tako kot prej na xp sistemu
pac nastavil sem 1T :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wat56 ()

daiwa ::

Js mam isto plato Msi K8Neo4 platinumSLI,Apacer rame Athlona64 3200 pa nevem kje naj naštimam rame višje kot 200, a mi prosi mpoveš kake maš nastavitve za dviganje proca in ramov

wat56 ::

Ti razlozim na mojem primeru.
Po defaultu je zadeva urejena takole.
Dobesedni prepis:
Adjust FSB frequency 200
Ht frekuency 5x
Adjust CPU ratio: Startup

Torej FSB je 200x , cpu ratio(multiplier) pa je 9x . Ce stisnes enter lahko mulitplier znizas, ker je navzdol odklenjen.

Najbolje je seveda, da imas hitrost pomnilnika enako hitrosti FSBja.
Zdej je pa tako: Ko bos ti dvigoval FSB, se ti bo hkrati dvigovala hitrost pomnilnika.
Ko po defaultu pogledas v biosu v Cell menu, opazis v sivih crkah current DDR clock.
Torej tu lahko spremljas hitrost tvojih ramov.
Kot sem ze rekel, ce bos povisal fsb se bo dvignila tudi frekvenca ramom. Ce zelis to preverit spet skocis v Cell menu in Current ddr clock bo spremenjen in bo identicen hitrosti FSB-ja.
Kar pa prinese tezavo... Ce imas neke bol navijaskonesposobne rame bos s temi nastavitvami dosegel recimo 230FSB-ja 230 MHz rama in 2300 MHz procesorja (ker mislim da je tvoj max multiplier 10x).
In ker predvidevam, da je tvoj procesor sposoben visjih hitrosti, bos moral nekaj narediti glede ramov.
To pa naredis takole:
Na vrhu Cell menija imas 'Dram configuration'. Stisnes enter in prides v nastavitve za rame. Po defaultu imas vse na auto. Zato pod 'Timing Mode' pritisnes enter in vklopis manual (al pa neki podobnega).
In nastavis Memclock Index value na 190mhz.
Ker si nastavil idex value za 10 mhz manj, to v praksi pomeni da rami letijo zdej na 220 FSB( ce predvidevamo da so prej sli 230) in s tem lahko FSB povecas za 10 Mhz. Ko bos povisal hitrost fsbja na 230MHz, se bo spet hkrati hitrost rama povecala za 10mhz in bos spet na istih frekvencah kot prej. Samo procesorjev fsb bo za 10 mhz visji, kar ti prinese 100MHz pri hitrosti procesorja.
Spet nadaljujes z nizanjem index vrednosti memclocka in povisujes fsb in hkrati opazujes hitrost rama v sivih crkah v cell menuju.
Tako ohranjas hitrost rama v obmocju, kjer se normalno deluje, torej brez sesuvanja in hkrati dvigujes frekvenco procesorju.
Toliko zaenkrat.
Upam da sem tako razlozil da bos razumel.

Lol , sem v eni temi visje opazil da vse to ze ves.
Mogoce samo en hint: Nastavi na 1T. (User Config mode na manual, 1T/2T Memory Timing na 1T)
Pa pazi da bos z FSB (krat) HT ne presegel 1000.

Ne bom brisal prejsnjega postopka, naj bo to za tiste, ki se ne vejo kako pa kaj. Ker men ni blo najprej ama nic jasno :) In preden sem nastudiral kako pa kaj, se je zgodilo mnogo crashov in bsodjev:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wat56 ()

daiwa ::

Hvala za izčrpen komentar bom probal kaj lahko naredim. Veselo na delo, če pa še kdo kaj lhko pripomore k boljšim rezultatom pa lahko da svoje mnenje. Hvala!

SuperHik ::

Lp

don corleone:




na tej plati (K8NS-939) , napetosti so na def., ko bom nabavu boljše rame bojo laufal sinhrono z CPU.
mogoče se bom probal še mal poigrat s timigi ramov in procesor še mal bol navit.

aja temperatura CPU je 33 stopinj,

in DA, je vodno hlajen,


ko ga bom še malo navil bom dal nove slikce gor.
SuperPI rezultat (1M) = 34 sek.

cu
Always look on the bright side of life; LIFE! You never saw my wife ...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

_Dejan_ ::

Namesto druge slikce je verjetno hotu dat to:

:D
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

SuperHik ::

dejan: 10x
sploh nism pogledu ;)
sm že popravu :)
Always look on the bright side of life; LIFE! You never saw my wife ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SuperHik ()

SuperHik ::

nov update , rame sm spustu na 133 MHz

in tukaj so novi rezultati



cu
Always look on the bright side of life; LIFE! You never saw my wife ...

SuperHik ::

s bolj relaksiranimi timingi ramov



na 9 x 300 pride v winse , ampak ni stabilen
Always look on the bright side of life; LIFE! You never saw my wife ...

RC14 ::

SuperHik in ostali a to imate GA-K8NS-939 navadno al ultra. Kot vidim se da z to plato tud lepo navijat, pol se jo splača vzet ane?? Ker je smešno poceni. A je res, da ta GA-K8NS-939 ne omogoča dovolj visokih napetosti pri navijanju.? Še nekaj me zanima, a pri teh A64 procesorjih ti CPU-Z ne pokaže npr 3800+ če imaš navitega na 2.4GHz?? ker bri bartonu mi pokaže 3200+ če imam na 2.2GHz??
A je za navijanje A64 3000+ dovolj kakšnen kingston PC-400 ram za frekvence 2300~2400MHz. Sprašujem zato ker bi jih dobil full poceni, pa ne bi rad dvakrat kupoval rame.

Lp

SuperHik ::

jest mam navadno , torej NE ultra :)

pa 2x Corsair XMS CMX 512-3200C2 512MB DDR ram

ampak na žalost mi ram noče delat na frekvencah višjih od 225 MHz , zato uporabljam delitelj 3/2 (v settingih nastaviš frekvenco rama na 133) , tako da ram Pr FSB 295 , dela na frekvenci 190 MHz :( :( :(

HT = 3x
CPU voltage = 1.5 V
Always look on the bright side of life; LIFE! You never saw my wife ...

Cranchi ::

hjao ko bi imel jaz take rame, ali se mi pa cpu slabo navija, bog vedi, trenutno komaj zivim na 240 x 9 vse def frekvence ram na 133.. sistem je sicer stabilen samo kaj vec bi tezko iztisnil imam pa geil value single nacin 512 in nevem ali je res tezava samo v ramu ali imam cpu ki se pac ne navija, upam da kmalu kupim kake dobre rame, supethik drugace hvala za izcrpne rezultate in screene

Boki_ ::

Glede plate je najboljš vzet DFI LP UT NF4, podpira do 4V vdimm, v BIOSu ma oh in sploh opcij, in nasploh je ql zadeva. Pa še draga ni kej preveč...
I'm back

Cranchi ::

sploh ni potrebe po taki plati, ce cisto zadovolji plata za 20k in se navija se odlicno, tako je videti :)

RC14 ::

SuperHik. hvala za odgovor, ti si dokaz da se da dobro navit tud na poceni plati.:D
A potem je tvoj navit procesor primerljiv po hitrosti z A64 4000+ ??
To me še zanima kar sem že prej vprašal, kako to na CPU-Z ne pokaže da imaš npr 3800+ procesor če bi imel navitega na2.4GHz. Pri bartonih je bilo tako. navit na 2200MHz je pisalo 3200+ .

Tom DeLonge: ja verjamem da se splača, samo treba je imeti dovolj denarja in seveda grafo na PCI Express jaz pa imam na AGP-u.


Lp

Cranchi ::

ne, zal, pokaze tolk ko imas default winija..

SuperHik ::

RC14:

A64 4000+ ........ 12 x 200 = 2400 MHz
FX-55 .............. 13 x 200 = 2600 MHz

jest bi reku da je primerljiv, ko sem gledal nekatere teste teh dveh procesorjev na netu, seveda samo CPU benchmarke (grafa je R9800), jih Posekam :D :D :D :D 8-) 8-) :D :D , sicer ne za veliko ampak jih .

sej sm reku, če bi meu še boljše rame .....

Glede zapisa v CPU-Z , me sploh ne moti oz. mi je še všeč . ker se vsakič znova spomnem kakšen procesor je biu po defaultu :)

cu
Always look on the bright side of life; LIFE! You never saw my wife ...

RC14 ::

hvala vama za odgovore.

Glede zapisa v CPU-Z , me sploh ne moti oz. mi je še všeč . ker se vsakič znova spomnem kakšen procesor je biu po defaultu.

Ja po eni strani je res tako lepo daš 35~40k za procesor ga naviješ in si misliš, kolk mam denarja-da sem dal za procesor npr 180k.:D :D :D . Sam vseeno bi bilo lepo videt pri zagonu v windowse oz pod sistemskimi lastnostmi da piše 4000+ ane??

Lp

jurcy ::

Bom še jst neki vprašu: Do koliko je varno goniti a64 3000+(voltaža) ker pri meni se na 1.525v pri FSB-ju 260,htt-ju 3x, rami nastavleni na 133MHZ v Prime95 pokaže tole. Kaj bi bilo za narediti?

Rami zgledajo stabilno trenutno pri 173.9Mhz(CPU-Z)


CPU temperatura pri polni obremenitvi je 45°C

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurcy ()

OldSkul ::

Ok, dobil sistem in se ga spravil malo navijat!:D
Imam AMD64 3000+ Winchesterja in MSI NEO4 Platinum- odlična matična.
Ramov imam za 1 GB Geil value-ni ne vem kaj, trenutno ni dual channel, ker so mi v trgovini narobe naštimal, bom popravil.
Trenutno sem pri 280x9, ram je na 166 Mhz, timingi so kar zrelaksirani 2.5,3,5,9, ter 2T. Trenutna frekvenca je 2520 Mhz. Povečanje hitrosti za 720 Mhz-lepo.
To je to, bo še malo testiral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

Cranchi ::

fakkkk fak fakfak, pa kako je to mozno, da ti prides do 290 s geil value, si sigurn da imas value, z modrimi heatsinki, navadne ? namrec jst pridem do 244 fsb pa se to imam rame na 133 mhz, ocitno se mi cpu ne navija, ker za plato vem da se, namrec drugi dosegajo zanimive rezultate, kaj mi je storiti ?

OldSkul ::

Verjem mi, da imam geil value z modrimi heatsinki. Zakaj se teb ne navija, mi je res čudno.

_Dejan_ ::

Hm jst pa mislim da to ni nič posebnega:
280Mhz x 9 /11=229Mhz in 229Mhz za rame je slabo.
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asrock 939 dual (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Kaj kupiti
72938846 (19405) igor0203
»

Opis DFI LANParty nF3 250Gb in pa test 754 plat... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Strojna oprema
38219557 (10098) mzidy
»

amd64 plata 939 agp

Oddelek: Kaj kupiti
251498 (1032) VASkO
»

Katero plato za 939 priporocate (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
604182 (2761) VASkO
»

Se boljse navijajo A64 2800+ ali 3000+? V praksi namrec. Je kje kak dober link, stati

Oddelek: Navijanje
91540 (1389) Caligula

Več podobnih tem