» »

Katero plato za 939 priporocate

Katero plato za 939 priporocate

1
2
»

zile ::

Well...:D

VASkO ::

vaskotu se danes ni ljublo navijat, je rajsi spile igral, ko vse tak hitro dela :)

drugace pa superPI 34s pa 3dmark 2k1 24078 pik s srednje navito 9800PRO. s tem, da RAM se vedno samo na 173mhz dela. ker na 215 z 2.8V pac ne gre. sem pa probal HTT 285 (dela lepo) in 290 pa pri 290 zablokira pri POSTu. verjetno bi moral se kaksno avoltazo dvignit.

vsekakor sem s plato, ki me je kostala natanko 100EUR, zelo zadovoljen.

Boki_ ::

Kok maš voltažo NBja in HTT multipler. Mene ravno to jebe pr moji plati... Probi mal dvignt Vdd al pa spusti š lah tut HTT...
I'm back

VASkO ::

LDT mam na 3x pri 290 (btw HTT je FSB, HT link je nekaj drugega, tak da ne vem, kaj si tocno mislil). spreminja se lahko samo voltaza HT Link, Vdd pa nikjer ni al pa sem jaz spregledal. ali pa je HT Link misljeno kot Vdd?

VASkO ::

no, sem sprobal in dvignil HT Link voltage in zgleda da je to Vdd. za 0.1V sem dvignil in dal HTT na 300 pa dela. moznost pa imam do +0.3V. PLATA SEKAAAAA. grem dalje probavat.

urosh ::

še mam jaz eno vprašanje. In sicer se odločam za A64, 3000 ali 3200 na 754. Trenutno izbiram med tema dvema platama:
prva možnost
druga možnost.

Kaj mi svetujete katera teh dveh je boljša? Predvsem bi naj bil dober zvok, pa obe mata 4 SATA priključke. Še splača iti na socket 939? Če ja, zakaj? kaj je boljše, prednosti, ...


Lp

PS: prosil bi čimprej za odgovore, ker v torek bom zadevo naročal, da bo v petek tu...

Cjek ::

ti kr MSI uzem, je bolša..;)

Witboy ::

Hm... kaj je pol jeEpoxa v redu al je gigabyte boljsa al celo Msi?!?

Witboy ::

Dajte no... Kake so rezlike no pri gigabyte in epoxki ... dejstvo je da je cca 5k sit razlike... kar mi je vseen... sam zanima me o kvaliteti itd. itd. Tak ce bi mel obe na izbiro, katero bi vzeli?!? pa zakaj... Pliiiiz k res bi neki rad ze nabavu :)

Satelit ::

Ej Vasko jst zdej to gigabytko kupujem pa me zanima kako je z dodatno opremo:
-kolko USB vhodov ma
-a ma mrezni vmesnik?-
kakšen je zvočni čip, kaj podpira
-a je ram-e bolje vsatvljati v parih ali ne?
-a podpira tudi fire-wire??

LP
Lep pozdrav

VASkO ::

plata ima:
1. 2 mrezni, 100Mbps integrirana v nforce3 cipset in pa 1Gbps Marvell mrezna
2. 4 USB porti na plati zadaj in moznost dodatna 2 konektorja na plati za 4 porte (prilozen kabel z dvema portoma)
3. integrirana zvocna je pac neki AC97 (ne uporabljam), mislim, da je kodek ALC850 od realteka - zraven imas se backplate z dodatnimi izhodi za 8 kanalno ozvocenje in opticni izhod
4. 2 IEEE1394 porta (firewire)

smisel socket939 platforme je glih vstavljanje RAMa v parih, drugace pa ni problema, ce da not samo en modul.

kje mislis pa nabavit in koliko bos dal?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kompatibilnost RAM-ov na A64 platah

Oddelek: Strojna oprema
252659 (1876) sonac
»

Komentar in predlogi k konfiguraciji ATHLON 64 3000+...

Oddelek: Kaj kupiti
261698 (1181) _Dejan_
»

Konfiguracija

Oddelek: Kaj kupiti
241434 (1138) kalcek16
»

SOCKET 939 (Athlon 64)

Oddelek: Kaj kupiti
181384 (1215) TribesMan
»

kaj se bol splaca ATHLON 64 ali INTEL Pentium

Oddelek: Kaj kupiti
221554 (1263) Zheegec

Več podobnih tem