» »

Počasni Slo-Teac

Počasni Slo-Teac

Kriko ::

Zadnje dneve mi povezave na slo-tech-u delajo izredno počasi. Drugo dela ok. Zanima me če imate tudi drugi tako povezavo?
  • spremenil: whatson ()

JLP ::

Ja tud kle dela Slo-Tech že kr nekej cajta ful počas. Pa velikrat sploh ni dosegljiv. Sm pa na kablu.
Live long and prosper!

Loki ::

ce hoceta soliden server cimprej, potem pojdita sem pa dejta kes za nov streznik alpa probejta zrihtat, da bo kera firma oglasevala tuki.
I left my wallet in El Segundo

JLP ::

Ne vem no Roberto. Ob taki opremi k jo majo bi mogla stran hitrej delat. Mam ornk filing da majo nekej narobe skonfiguriran.
Live long and prosper!

Loki ::

yup, alpa da so skripte neoptimizirane, kar se tice sql queryov.
I left my wallet in El Segundo

Dami ::

Dons dela vse tok k bi mogl. Včasih pa ne gre nikamor. Ne vem če je sam strežnik kriv, verjetn je več problemov z linijo (pa ne mojo), pri tem pa ne mormo nč pomagat.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

sasox ::

Hmn, z linkom ni nič narobe........

Tomi ::

Naj nekdo tole prestavi v oddelek Slo-tech, kamor spada..
Sicer je pa sedaj kar v redu, kaj je šele bilo prej, ko je bil naval, sedaj, ko so počitnice, se bolj malo dogaja.
metrodusa.blogspot.com

Windi ::

Jaz bi lahko botra vprašal, če bi lahko zrihtal kak server pri firmi SRC computers.

Liker ::

Mislim da vzrok za počasnost leži v telemachu.
Oni so gostitelji server-ja, se pravi da uporablja njihove povezave, ki pa so velikokrat, ko veliko ljudi, ki imajo kabelske povezave preko Telemacha, visi na netu, malce preveč zasedene (Upam da nism preveč stvari nabil v en stavek:D, no sej se boste znajdl).

Drugače pa jest predlagam:
1. Da se zakupi 2Mbit vod.
2. Da se server prestavi k SiOL-u
3. Da se mene časti eno pijačo za tak dober predlog
:)):)):))
LP

Kriko ::

Jaz sem preko tel. linije in je tudi zadnje dneve precej počasno. Danes recimo je ok!!

Loki ::

liker slo-tech lahko koristi celo telemachovo povezavo v slovenijo (100mbps) in v svet (10mbps).

na siol...kdo bo pa kes dajal?
sicer jih pa baje ene zadne cajte mal dosajo...a kdo ve kej vec?
I left my wallet in El Segundo

Tomi ::

Meni pa danes za čuda ob pozni uri dela počasi. Prej, popoldne, je bilo pa kar v redu. Dial up, pač..
metrodusa.blogspot.com

Dalmatinc ::

Jst mislim, da je TELEMACH kurac od owce; ja od tiste k jo uporablate za nagrado. Server je odličen medtem ko je link SFUCKAN:D:D:D:D

[t502] ::

Ok to zdaj nima veze z hitrostrjo samo jaz dosti krat ko berem, posiljam odgovore dobim neko napako ampak samo tule na tem forumu nikjer drugje...mogoce je napaka v kodi?

BTW zakaj ne uporabljate UBB ali kaj podobnega? :8)

[t502]

Paramedic ::

UBB je bil prej, pa ni bil tko lep, je pa Slo-Tech šaltu na tega. Le zakaj bi se zdaj vračali na stari forum...:\
End transmission.

Loki ::

ko berem, posiljam odgovore dobim neko napako ampak samo tule na tem forumu nikjer drugje
...preobremenjenost serverja...link
I left my wallet in El Segundo

Avenger ::

Ja, navala je pa res manj, v primerjavi z majem skoraj pol manj... Še zmer je pa isti običaj, da je največ folka gor od 11h do 13h in od 19h do 22h, če so problemi s počasnostjo si pa zberte kšno tako uro, k je bl prazno, recimo od 1h do 7h zjutri, hehe 8-)
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Tomi ::

Hm, jaz si za Slo-tech vedno vzamem čas, ko ni skoraj nikogar gor ( kot npr. sedaj ), drugače sem pa tako ali tako na malo boljši povezavi kot doma.. No, saj se bo doma tudi popravilo:D
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SIOL tujina down? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
22421785 (5577) MacGyver141
»

Telemach hitrejši in cenejši (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
21023805 (12669) smash
»

Telemach pritozba (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
748802 (5928) VASkO
»

SiOL mrk (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
17210717 (10717) hruske
»

Slo-Tech, nekam počasen si mi :)

Oddelek: Slo-Tech
462692 (1545) Bakunin

Več podobnih tem