» »

PRIORITETE :)

PRIORITETE :)

markec_ ::

mene zanima kako se vam zdi to da ima nekdo pravico da vam omejuje mnenje s tem ko postavlja pravila :) pa nemorete izraziti svojega mnenja :) da vam rise odgovore :)
da subjektivno presojajo kaj je zaljivo in kaj ne :) kaj si mislite o teh osebah :)
imate kake izkusnje z njimi :) se vam je kdaj zgodila krivica :) ste se pocutili kdaj oskodovanega :)
navsezadnje zivimo v demokraticni drzavi kjer lahko prostovoljno izrazas mnenje :)
  • zaklenilo: OwcA ()

markec_ ::

meni se je ze zgodilo :) da so meni brisali odgovore v katerih nisem nikogar zalo
pa vseeno njim pa niso s tem so me prizadeli in pokazali da pac pravila so da jih samo nekateri upostevajo ne pa vsi :)
te naj napisejo v pravil da jih bojo upostevali samo na doloceenih osebah ne pa na vseh :)
npr. ce bos v formuli 1 navijac rdecih imas omejene besede ce pa nisi za rdece imas na voljo vse besede , pa se pravila ne veljajo za tebe :)
te pa se naj to vkljucijo v pravilnik da bomo ostali vedeli kaj se lahko na tem forumu pravi kaj pa ne :)

OwcA ::

Kristalna krogla mi pravi, da se tole nanaša na "neuslišano" Pritožbo. Kako, da je potemtakem pobegnilo sem, porečete. Dobro vprašanje.
Otroška radovednost - gonilo napredka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

1nadan.si - pokomentirajte nov dizajn

Oddelek: Izdelava spletišč
173421 (2378) Nummy
»

Prošnja za komentarje: Nova pravila (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Obvestila
18636001 (30134) link_up

vodstvu ST!!!! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
16012129 (7900) perci
»

Elite forum (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
1939321 (6434) Thomas
»

jep, še ena zobata ovca.. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1076866 (5199) lordgreg

Več podobnih tem