» »

jep, še ena zobata ovca..

jep, še ena zobata ovca..

1 2
3
»

Marjan ::

Že skoz - odkar obstaja ta forum vam dopovedujem, da so tukaj PREMNOGO premile kazni.

Za lažje prekrške - se prvič opozori, nato zbrise uporabnika.

Za težje prekrške pa se ga takoj zbriše ali se mu pa celo ukine account!

(nobenih gnojev in ovc - ker to je zdej ratal moderno :\)

Tomi ::

Hepan: danes nimam predavanj, pa sem imel preveč časa, zato sem se pa spomnil take zadeve, pa še delam na dosti dobrem zaslonu in liniji.
LORDGreg: ne vem, mogoče tvoj odnos do nekaterih ljudi na forumu. Ker jaz pazim, da tistih, ki jih spoštujem, ne pišem napak. Vprašaj psihologe.
Sicer se pa s te debate bolj ali manj umikan, ker je že zdavnaj postala brezvezna.
metrodusa.blogspot.com

lordgreg ::

boli, če vidiš, da tvoj nasprotnik le nima vsega prav, ne? sicer pa s tem, ko napišem ime nekoga z majhno namesto z veliko (in obratno) ne žalim nikogar in mi niti na kraj pameti ni prišlo,.. sploh pa bolje da se umakneš iz tega threada, saj si nekako zavil na druga pota že par postov nazaj ;)

sicer pa,.. jaz itak uporabljam Windowse, kjer je vseeno ali je pisano z veliko ali z malo! nimam nič pri tem >:D

Tomi ::

Razloži mi tale oksimoron, prosim:
boli, če vidiš, da tvoj nasprotnik le nima vsega prav, ne? .
Sicer pa, ti bi naredil vse, samo da bi provociral, kajne?
metrodusa.blogspot.com

Mr.-Viko ::

Ljudje, jaz vas ne zastopim! Eno samo prepiranje je nastalo v zadnjih nekaj mescih na S-T-ju! Mislim ej, kako se vam sploh da prepirat?? Od kod vam ta energija???
V bistvu še sam ne vem, zakaj sploh še pišem na forum, če se pa samo nekaj prepirate (ok, je še nekaj tem, kjer so uporabniki kulturni & se ne prepirajo).

Ne vem, no... Nekateri pravijo, da dobro ne obstaja brez zla (v tem primeru red & nered), vendar to je too much! Zresnite se, no.
No comment, really

lordgreg ::

Sicer pa, ti bi naredil vse, samo da bi provociral, kajne?

ne gospod policist.. ni to to... veš kaj se pa meni zdi!? da ste vi glavni, in kakor hitro nekdo pisne proti vam ima narobe. torej je v mojem primeru narobe to, da NISEM bil tiho!!

Tomi, ti govori svoje, jaz bom pa svoje..

Tomi ::

Kaj pa odgovor na moje vprašanje?
Sicer pa, kar se tiče tega, kdo ima prav in kako je s pravilil. Počakaj na rezultate ankete, kjer boš videl mnenje večine, ki se mu boš moral prilagoditi.
metrodusa.blogspot.com

lordgreg ::

Tomi, zdaj te pa lepo prosim, da se nehaš tudi ti preseravat. in pa, nisem edini, ki se bom moral prilagodit glede na rezultate ankete! mislim, da se boš moral prilagoditi tudi ti!
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

želim si biti "bee bee"

Oddelek: Slo-Tech
412232 (1662) Simko
»

zvezdice!!

Oddelek: Slo-Tech
261794 (1318) _Mortal_
»

Nova anketa

Oddelek: Novice / Ankete
162062 (2062) Dami
»

????????????????????????????????????

Oddelek: Slo-Tech
351852 (1392) El Diablo
»

dovolj imam... (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
583670 (3024) Pretorijanec

Več podobnih tem