» »

MAX PAYNE is O U T !!

MAX PAYNE is O U T !!

«
1
2 3

asPeteR ::

To je špil k sem ga čaku!

Upam da bo grafika rocks.

Čim prej ga moram nekje staknit. :)))

teac ::

O čem se pravzaprav sploh gre pri tem špilu??:\

Nemelk ::

ma, k v filmu bo. vsako kanto bos lahko uporabu za zaklon al kej podobnga, ful stavjo na ubijalsko grafiko, itd...
en filmck je bil na dvd-ju od jokerja, vec pa nevem
Nemelk ™

Dalmatinc ::

jst ga dobim dons ponoči>:D
no ga bom downlodal.......heh

paper ::

sm ga spilu pred kako urco ampak grafika na mojem v3 3k ni nevemkej.. bo treba pr kakmu kolegu pogledat

goranTNT ::

Dej ti paper povej na keter sistemu ga igraš, resolucijo in kako ti dela!!

paper ::

c466 v3 3000 128ram 640*480 use na low, dela solidno sam na kakih vecjih bol odprtih prostorih ga mal zategne

Tomi ::

Dalmatinka: beee? Hm, Primož je sedaj dokaj slabe volje, in rad tala Owce za piratske namige. Jaz se ne bi igral..
metrodusa.blogspot.com

Binji ::

Mislste da bo delal lepo z mojim D700@896, 384MB RAM pa mojo bodoco grafikuljo Radeon 32SDR?>:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Dalmatinc ::

paper ::

Tomi: vsako tele ma svoje vesele

Muflon1 ::

paper kolk maš email?
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

Flash2000 ::

ZAKON Špil :D

jest ga lavfam na AMD 1G, Geforce 2MX, 390 Mb Ram v 800x600x32 z vsemi detajli na max.

>:D>:D

OrlyTM ::

Res dobr špil. Odlično :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

asPeteR ::

DAMN!
Jaz ga pa bom lahk čez kakšen mesem igral.;(
Da naberem skupi komponente za max payne abakus!>:D

Quake ::

Pravite, da je v Max Payne na Voodoo 3 slaba grafika? Bi rekel >:D

Kako je pa kaj na Geforcih 2 GTS/MX?

Dalmatinc ::

Jau, fantje

Kje pa mislite da se ga zdele da dobit če v sloveniji ni izšel; A mislite da so ljudje letel u ZDA ko ga majo pa na netu. To mi je pa tko neumno. A zdej si je treba pa slepitoči da warez obstaja in da jst naprimer poznam ftp za max-payna downlod; kako pa naj bi ga dobil če ne potom interneta; :)

Manjka mi še samo nekaj datotek, tko da bom poročal k ga snamem.

Aja, mislim da če zaradi tega zaučarite mene pol pa si prčitajte LASTNA PRAVILA; ne objavljaj warez URL-jev; nikjer pa ne piše da je pogovor o tej problematiki industrije programov in iger na forumu prepovedan..... :D

ABX ::

tomi: pejdi na sladoled in se malo ohladi.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tomi ::

Saj jaz sem sedaj čisto kul, samo Primož je pa zadnje čase začel resno antipiratsko politiko, in zaradi tega bi lahko padale Owce. Jaz ne delam nič.
metrodusa.blogspot.com

Dalmatinc ::

A sem slučajno podal kašen Warez server, naslov pirata; Ne ne eno ne drugo; sem samo govoril o piratski problematiki

Tomi ::

Saj jaz nisem kriv, da je tako, samo hotel sem te opozoriti, da je Primož zadnje čase začel biti bitko proti piratstvu na Slo-techu.
Jaz se umikam iz tega...
metrodusa.blogspot.com

cahahopie ::

No, jaz sem že deležen Primožove Owce:D. Pa sem samo vprašo za crack za AoE2.:DStrog si Prmož, strog.
No, glede Max Payna...
A mi bo delu na TB 1,3Ghz, 256Mb RAM in KYRO2 ?
No, pomoje bo. Glede na to, da mi Serisu Sam dela gladko na 1024x786x32, z vsem na High, z 32 bitnimi teksturami. Čeprav mi je testni demo SS delu še bolš (a je bla zato grafika bolj v moškem spodnjem organu):D

Dalmatinc ::

Jah, kruta politika Primoža>:D, ko bi bile le naši politiki tolk dobri proti hrvaškim bi mel mal več ozemlja

asPeteR ::

Binji lepo ti bo delal brez skrbi.

Tisti k ste igral igro, dejte še kej povedat, please, pa na kašni mašinci jo špilate in kako dela in s kakšnimi nastavitvami?

Igor ::

v3 c850 200 rama
800*600 medium, zdi se vse tekoce, je pa res da ma zadeva 3rd person view in rabis kasnih velikih fps za igrat ..

- SiroTka - ::

c 400@500, 384 Mb RAM, Gf 2 mx, 800x600/16 bit ful detajli, cist tekoce

Huey P ::

Naj mi nekdo približno pove v kakšni resoluciji@color depth bom lahko igral Maxa na mašini; D600, 128 RAM, GF 256@Quadro 32 SDR?

Pa hvala vnaprej!

..::DOOM III: The Legacy::..

- SiroTka - ::

Tezko rect, najbols bo da sam sprobas, vendar mislim da ti bo na 1024*768 mogl laufat. Problem je mogoce le ram?

Dalmatinc ::

jst mam C2 950 + mx + 128 MB

lahko rečem da lazfa na 800x600....tekoče na več mi pa ama najka če bi mel še + 128 bi mi delala na 1028 NORMAL !>:D

asPeteR ::

A mi lahko kdo pove, kako IZGLEDA špil. To me najbolj zamima, strojne zahteve niso nben problem!>:D

Dalmatinc ::

Grafika je 10+
Vzdušje 10++
Težavnost (na najnižji stopnji) 10+++

No tkole je; tale igre je takšna, rečmo če bi pomešal Q3 (grafika) + UT (umetna pamet) ju izboljšali, dodali malo lare croft (tom raider) vse skupaj postavili v Gangsterje in se preselili iz prve osebe v tretjo, zraven pa bi občasno pogledali počasen posnee trojke Sanija Bečiroviča. No točno tko zgleda ta špil.:D

asPeteR ::

Opa!
Po opisu sodeč, mora špil sekat!!8-)8-)8-)8-)8-)



Mam prav?8-)

Huey P ::

..::DOOM III: The Legacy::..

BC3 ::

A ma kdo kšne čite ?

BC3 ::

sm že najdu

To get access to the game console, you need to start maxpayne.exe with the command line parameter "-developer".
Once you have the game running in developer mode, you get access to the game console with F12.

GetAllWeapons
GetInfiniteAmmo
God
Mortal
ShowFPS
NoClip
NoClip_off
GetBaseballbat
GetBeretta
GetBerettaDual
GetDualBeretta
GetDesertEagle
GetSawedShotgun
GetPumpShotgun
GetJackhammer
GetIngram
GetIngramDual
GetDualIngram
GetMP5
GetColtCommando
GetMolotov
GetGrenade
GetM79
GetSniper
GetHealth
GetPainkillers
GetBulletTime

pa še ena slikca
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

Dalmatinc ::

Kdor bo uporabljal to sranje od Božjega načina pa tja do 2 škorjpjonov z neomejenimi metki, sploh ne bo čutil veličine igre ki ti jo poda MAX payne. Tko da preden se polastite tega premislite ali je igra bila narejena za zabavo ali pa da se boste nesmrtni sprehajali čez sobe in se šli rambota.......Igra bo izgubila svoj čar! ŽAL:D

Sumo ::

Men pa spil noce delat ;((. Uvodno animacijo mi se odvrti, potem pa tema... Neglede kaj nastavim v options, vedno tema.
Imam TB900, 256MB rama, Geforce 2MX, Detonator 6.50.
Je komu uspelo pognati spil s temi detonatorji (V readme.txt pise da so igro testirali z det 12.41)?

P.S.: Kako pa deluje Tv-out s temi detonatorji, ker do sedaj sem bil zadovojlen samo s 6.50, povsod drugje mi je, ko sem priklopil televizijo, prestavilo frekvenco osvezevanja na monitorju na 60Hz.

Dalmatinc ::

ah jst jo poganjam z 6.50 pa dela normal.....

mam pa
C2 950
mx 200/200
128 RAMA>:D

Senitel ::

Max Payne je DirectX 8.0 špil in 6.50 Detonatorji delujejo dokaj cool pod DX 8.0, vendar so 12.41 precej boljši kar se tiče DX 8.0...

Dalmatinc ::

A to se pravi Senitel da mi bo špil bolš teku če bom dal ta nove drajverje gor ???

Al kaj ? sej že zdej dober teče>:D

Ne kužim čist ?

AJ PRIDOBIM Z DRAJVERJI 12.41 ??:D

JLP ::

Ja Dalmatinka 12.41 drajverji so bol optimizirani za DX8 in zato (poleg drugih stvari) je bol met 12.41. Probej an sej ne bo razgonil kompa.
Live long and prosper!

BC3 ::

bugz?
:(
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

Senitel ::

Dalmatinka: Po vsej verjetnosti bo delal še mal hitreje :D.
BC3: Collision detection sucks??? :\

Dalmatinc ::

Bugs ja tudi te so v igri; ampak ne toliko kolikor si miliste.....nisem še videl igre z tako malo bugs-si. Do zdej mi je čez les padu idno ko mi je umrl. To je bil pa tudi edini hrošček kar sem jih vido v igri ko sem jo igral.

Pršu sem do konca: Amercian Dream, zdej sem naprej to se pravi drugi del, ki je bogsigavedi spret razdeljen na 10 delov kot prvi. We will see. Tale špil je preklemano težek.>:D

BC3 ::

še ena

-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

||_^_|| ::

noben špil ni popoln (nažalost:))

Dalmatinc ::

Sorry ampak max je blizo popolnosti !
Veliko bližje kot Q3 ali UT....

Mal me spominja na Kingpina + 110 % izbolšavo ! ampak ne morm reč da je king pin ker je nepremrljivo boljši >:D

Senitel ::

Tole pa zgleda kot z-aliasing (probaj dat z-buffer na 32bitov - GeForce-i morajo met 32bitne barve, da imajo 32bitni z-buffer)...
Je pa drgač v engine-u zlo težko nardit en tak "body collapse"...

Dalmatinc ::

Problem z drajverji 12.41

Ne da se uklopit coolbits ?

Pa zdej dela max slabše ker je kartica odvita !!>:D

BC3 ::

joke

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~>:D
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Max Payne 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20533031 (1956) oo7
»

Max Payne 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23018785 (2589) ahac
»

Alan Wake (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25827861 (6479) oo7
»

GF2 MX400 64Mb PROBLEMS

Oddelek: Zvok in slika
121245 (1030) danielka84
»

Max Payne Replay

Oddelek: Igre
181322 (1063) Enzo77

Več podobnih tem