» »

Max Payne Replay

Max Payne Replay

Nutcracker ::

V opisih sem bral, da lahko kadarkoli ustavite dogajanje v Maxu in si v počasnem posnetku znova ogledate svoje vragolije in obračate kamero... Kako???

Quake ::

Pritisni na tipko za pavzo. Jaz jo imam kar po defaultu na tipki P.

To lahko stisnes kadarkoli med dogajanjem/akcijo in nato se kamera samodejno vrti okrog tvojega lika! Mislim, da sam kamere ne mores vrteti!

Enzo77 ::

Se boljse:
-zazeni igro za parametrom -developerkeys
-potem pa v igri stisni tipko c za menjavanje kamere, mas pa tudi home pa end za nastavljanje speeda!

miogrede s tem delam en strip, pa ga bom mogoc objavo tu na slo-steki;)
With a license to gib :)

R@C@ ::

Mene pa zanima točno kaj je s tem parametrom developer, kako to v praksi narediš, da pol lahko goljufaš.

Obrnil sem tri težavnostne, sam unga na čas se mi ne da špilat, tko da bi zdej mal goljufal, pa skoz bullet time mel vklopljen!:D

Enzo77 ::

Preberi moj prejsnji post:\

Pa se moja ukazna vrstica:
"D:\igre\Max Payne\MaxPayne.exe" -developerkeys -screenshot
With a license to gib :)

bastadu ::

To je ful dobra fora Enzo77.
Sem naredil nekaj screenshotov:

Screen 1

Screen 2

Screen 3

sinko999 ::

Ko si boš nastavljal bulet je po dafauto 0,5 ; drugače pa je tudi zelo fajn igrati na 3X speedu . :)

Zanima me kako bi si lahko pri statistiki vklopil samo fps sem probal v konzoli ukaz ki je tudi napisan v pomoči . Tam ko pa imam na f11 statistiko pa mi jo je nekak preveč .

LP
Ni? ni ve?no !

rc-car ::

Samo eno prošnjo imam, za nekoga, ki igra Max Payna:

V Part II Chapter: two, tam ko hodiš med nekimi stroji in prideš do nekega mosta, kako tist most dol spustiš?
Moraš una stražarja ubiti preden zakričita Raise bridge, ali kako drugače? Obstaja kje kak gumb, ki ga nisem videl?

Hvala za pomoč!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

hubertfast ::

Zdaj se ne spominjam točno kaj se naredi, vem pa da moraš tam nekaj streljat, nek kamion ali nekaj takega. V glavnem kamion zdrsne proti mostu in ti ga spusti dol, da greš lahko čez njega.
Lara je zakon!!!

rc-car ::

Aha, že vem kako!

Tnx! ;)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

bastadu ::

Mislim, da moreš kajlo pod kolesom odstreliti...

rc-car ::

Ja, sem odstrelil kajlo.
Zdej sem tam v gostilni, kjer je požar in še malo iščem pot ven 0:)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

StarY ::

no super, upam da bo tud men kdo pomagal.

obtičal sem na Chapter III, 2 del, ko pridem v sobo, kjer je razstrelilo spodnji del "stopnic". Je pa to soba v katerem neki kamniti al pa betonski bloki na tekočem traku peljejo.

Sploh nimam vec ideje, kok bi tle naprej prsu, sem ze vse razstrelu, pa nic

HELP:\

hubertfast ::

Maxa sem končal že zdavnaj, dej povej mi malo več, malo se mi sicer svita, samo imam preveč slik v glavi tako, da ne vem točno kje si? Mislim, da si ti tam, kjer moraš iti na te kamnite bloke in skočit potem na tiste porušene stopnice, da greš lahko na ograjo, ki teče na vrhu okrog in okrog, pol greš pa čez neka vrata naprej itd....
Lara je zakon!!!

rc-car ::

StarY: Skočiš na mrežo pod katero se peljejo tisti betonski bloki in od tam skočiš na te odtrgane stopnice.
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

rc-car ::

V Chapter III Part 2 se mi zdi, tam ko se začne samouničenje. Pridem nekam gor v eno sobo polno laserjev in razstreljiv, v sobi na napisu piše laboratory 2. Kam je treba it potem?
Soba ima tri dvigala, dva gresta tja kjer sem že bil, eden pa je porušen, oziroma ga je zajel požar...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Enzo77 ::

Pa ka se zaj niste obrnal igre...ccc

Ok, kaj mors nardit:

V sobi v kateri ne mors odpret vrat mors skozi okno ustrelit v eno lasersko bombo in se cim prej odmaknat od vrat, ker jih bo odneslo prot teb!
With a license to gib :)

rc-car ::

Ne, mi igramo počas pa z užitkom 8-)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Enzo77 ::

Sej jz sm ga tud 4 dni spilal po 1 uro na dan:D:D:D....pac pocasi in z uzitkom, kot ti pravis;)
With a license to gib :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Max Payne 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20532755 (1680) oo7
»

Max Payne 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23018722 (2526) ahac
»

MAX PAYNE is O U T !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1139475 (2573) Jerry000
»

Half Life 2 pomoč pri igranju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1027573 (4449) baguvix
»

Max Payne major failure ;)

Oddelek: Igre
121082 (814) delanoche

Več podobnih tem