» »

Max Payne 3

Max Payne 3

1 2
3
4 5

Berserker ::

Kaj točno je narobe z veliko cutscenami ?

mjolnir ::

Je že mogoče kdo testiral na kakšnem laptopu, kako se zadeva obnese?

Jst igram na laptopu, asus n71. Deluje pa na 1600x900 normal/high z 35-40 fps, igralno.

vorantz ::

Berserker je izjavil:

Kaj točno je narobe z veliko cutscenami ?


Če hočemo gledat film bomo gledali film...

69charger ::

Kaj je narobe z cutscenami? Da mi ne zjebejo vzdušja ko šicam folk, ravno sem v akciji pa hop cutscene,počim enega,spet cutscene,za vsaka vrata je cutscene -.- Pa da bi jih lahko vsaj skippal.

Za primerjavo, Max Payne 2 vs Max Payne 3 (čisto dobesedno)

How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

amacar ::

mjolnir je izjavil:

Je že mogoče kdo testiral na kakšnem laptopu, kako se zadeva obnese?

Jst igram na laptopu, asus n71. Deluje pa na 1600x900 normal/high z 35-40 fps, igralno.


Lahko prosim dopišeš komponente, ker se razlikujejo od modela. Sicer pa hvala za info!

oo7 ::

Igra je uredu sicer proti filmčkom nimam nič proti ampak mi je bilo vseno bolše v prvem in drugem delu,ko je bilo stripovsko narejeno.Kar se tiče vzdušja se ne more primerjat s prvim in drugim delom.Kar se tiče lokacije mi je bil bolj všeč zasnežen New York in dogajanje ponoči.Grafika je pa super.Pomoje škoda,ker niso delali igre pri Remedy-ju tisti izvajalci kot so Max 1 in 2 in Alan Wake sigurno bi bil boljši špil.

Aja kdo ve zakaj ni Remedy Entertainment delal na Max Payne 3?

jizzer ::

Kaj je narobe s cutscene-i? marsikaj. Ko sem jaz noter pa strelam ko fukjen nočem da me bilokaj prekinja, pomoje da če bi mi bilokdo od naših doma kaj tečnaro bi mu miško vrgo v glavo v tistem naletu, zdaj pa si predstavljaj da se pojavi cutscene nekaj takega. Dobro saj po tiste začetnem pritisku se sicer malo zmanjšajo ampak bi še vseeno jih lahko blo manj. Pa na živce mi gre da ti tut vsako stvar pokažejo kaj moreš naredit, ne da bi se malo mantral pa nasprotnike iskal, direkt aima ti ji na njih. Sicer še mi je igra vedno dobra ampak kritika ne škodi, ali?

Bor H ::

Če se jih ne da preskočt je nekoga za kastrirat...hvala za opozorilo

oo7 ::

A Max Payne prvi del in drugi del bi delal na Win7 64.Na xp vem,da sem ji še igral a jih je kdo igral na win7?:)
Prvo moram pa Cd poiskat:)

jizzer ::

Ja seveda delata tedn, dva nazaj sem jih prešpilal :) Samo za sound rabiš neki patch, poisci ga na travnikih.

69charger ::

Pa da nebi o tem da ti po kakšnem cutscenu takoj vržejo v glavo 5 sovragov z avtomatskim orožjem da sploh nimaš časa se umaknit. Zdej grem pa preigrat prvi del da bom vsaj nekaj dobrih spominov nazaj dobil.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

oo7 ::

Evo Max Payne 2 mi je uspelo instalirati dela brez problema.Zdaj bom probal pa še enko posnet:).

mjolnir ::

Lahko prosim dopišeš komponente, ker se razlikujejo od modela. Sicer pa hvala za info!

Seveda:
cpu: Intel(R) Core™ i7 720QM Processor 1,6-2,3Ghz
ram: 4Gb DDR3 1066 MHz SDRAM
gpu: ATI Mobility™ Radeon(R) HD5730 with 1GB DDR3 VRAM

sajko33 ::

Za Max Payne 1 boš rabil tole http://forums.steampowered.com/forums/s...
Samo sledi navodilom in boš dobil zvok.

Kar se tiče trojke pa super, edina moteča stvar so mi cutsceni, sej ne da bi bili slabi, ampak enostavno jih je preveč.
Sicer pa se bližam koncu trenutno sem v trinajstem poglavju.

Berserker ::

Huh pc igralci očitno ne marajo cutscen. Sinoči sem igral vsaj štiri ure na xboxu, tako da si lahko ustvarim neko mnenje, cutscen je res ogromno, ampak ne ovirajo pri igranju, saj se kamera po koncu cutscene takoj prestavi na igralca, ali pa nas vrže v slow motion. Tako izpade bolj filmsko in gladke, je pa tudi v stilu stripa. Sicer malce premislite preden napišete, da so serijo ravno zaradi cutscen uničili, očitno imate eni nenormalne visoke standarde da se zaradi takšnih stvari pizdarite.

M-POWER
Remedy Entertainment nebi službe opravil nič kaj boljše. Mislim da so premali studijo za tak projekt. Verjetno se ukvarjajo z nadaljevanjem povprečnega Alan Wake.


Max payne 3 ni špil, ki bi ga igral zaradi igralnosti , ker je igralna mehanika prelesena, napram konkurenci. Sem pa v tem špilu našel tisto kar v Diablo 3 nisem dobil. To je zgodba, oz filmski špil s karakterji. Za konkretno igranje tretjeosebnih streljačin in nažiganje nasprotnikov mi je dosti boljši Ghost recon fs in kakšni Vanquish.

Sssaga ::

Res je. MP# je bolj kinematična izkušnja kot npr. NFS The RUN, vendar z zgodbo, ki te vleče-klasiki MP1&2 :)

Me pa j3be tale MSI Afterburner za prikaz FPS-jev in sem zmeraj imel nad 150 FPS in mislil, da nimam pravilno grafiko do konca. Očitno je nekaj zjeban z nastavitvami, tako da mi je šele v tretje zaznalo na max grafiki DX11 in mi Frapsi kažejo 45 - 60+ FPS. MSI Afterburner pa od 120 - 200 FPS loool, nisem še imel takih problemov s tem programom. Posodobitev očitno nuca. :))

Špil zame ni nič posebnega glede grafike, da bi rekel waaaau.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

korenje3 ::

69charger je izjavil:

Kaj je narobe z cutscenami? Da mi ne zjebejo vzdušja ko šicam folk, ravno sem v akciji pa hop cutscene,počim enega,spet cutscene,za vsaka vrata je cutscene -.- Pa da bi jih lahko vsaj skippal.

Za primerjavo, Max Payne 2 vs Max Payne 3 (čisto dobesedno)



neumnost. mešaš diablo 2 z diablo 3 ipd... :p

sem velik fan max payne serij, preigral max payne 1 in max payne 2. oba dela sta bila vedno popolnoma linearna, torej brez kakšnih stranskih opcij, labirintov ipd. ta igrice se je zaradi tega tudi ločevala od ostalih fps, namreč je bila edina igrica s tako velikim poudarkom na zgodbi.

pa a kdo ve če ta igrica trza na radeon 6850 pri 2560x1600 ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

korenje3 ::

btw, podpira tesselation :)

yayo ::

Sssaga ::

Igra, ki me ni razočarala. Prvotna dela sem večkrat obrnil, še letos to in me je prav zanimalo kaj nam uspejo dostaviti. Odlično nadaljevanje. Prov preveč hudih stvari se mu že dogaja, ampak važn da je streljanje :P

amacar ::

Na laptopu sicer dela, ampak bolj na slabih nastavitvah.

Testirano tudi na 4 leta starem sistemu:
    amd athlon x2 6000
    4gb rama
    ati radeon 4850


S temi nastavitvami se igra normalno brez opaznega padca fps-jev. Kot kaže močno pretiravajo s priporočenimi zahtevami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

miraldi ::

Dobr da sploh dela na takem sistemu:)). In koliko si imel na 4leta staremu sistemu povprečno min-max fpsjev s temi nastavitvami?

Drugače pa Max Payne 3 za mene zelo dobro tretje nadaljevanje po 10ih letih zgodba tudi za nazaj nakazuje vidi se da je Max Payne postaran in malo počasnejši. Igralnost mi je všeč grafika ga itak raztura kar se zgodbe same tiče je pa tudi dobra mogoče edino za kakšne mlajše igralce ni tok dobra ker so pač še mladiči
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

amacar ::

FPS-jev nisem preverjal, če je kak test vgrajen v maxpaynu lahko preverim (sicer povej s čim naj preverim), sicer pa igra deluje za moje pojme tekoče.

Glede same igralnosti, mi je na starih paynih bila boljša, ampak tudi tu ni tako slaba, cutscene so občasno predolge, občasno je moteč tudi direkten prenos iz cutscene v dogajanje, ter na trenutke je igra dokaj zahtevna, se pozna da že lep čas nisem "gejmal".

miraldi ::

Za fpsje si snem Fraps pa jih zažen pred igro, ti bo kazal sproti fpsje pa lahko na uč uceniš kok blo min pa max.
Drugače pa verjamem da so pretiravali z sistemskimi zshtevami(jbg treba folk prepričat da kupuje nove in nove komponente) glavno da tud na starejših sistemih lahko folk igra.
Prva dva dela sta bila seveda najboljša tretji po desetih letih pa tudi ni ravno slab, te cutscene mav morijo sploh če bi preigral igro ponovno se mi zdi da so hotrli narediti bolj filmsko vzdušje.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

todman74 ::

miraldi je izjavil:

Za fpsje si snem Fraps pa jih zažen pred igro, ti bo kazal sproti fpsje pa lahko na uč uceniš kok blo min pa max.


Sem glih včeraj probal tole za Skyrim.....ni treba nič na uč ocenit, med igro stisneš F11 in ti lepo izpiše min, max in povprečje fps-jev. Seveda je treba prej nastavit, kaj naj ti sploh meri.

miraldi ::

Ali pa F9 stisneš vsaj pri Fraps je tko en klik min še en max
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

amacar ::

Fraps je pokazal takole:
Frames: 1843 - Time: 60000ms - Avg: 30.717 - Min: 25 - Max: 48

barocco ::

amacar je izjavil:

Na laptopu sicer dela, ampak bolj na slabih nastavitvah.

Testirano tudi na 4 leta starem sistemu:
    amd athlon x2 6000
    4gb rama
    ati radeon 4850


S temi nastavitvami se igra normalno brez opaznega padca fps-jev. Kot kaže močno pretiravajo s priporočenimi zahtevami.


pol bi tud na moji "mašini" na resoluciji 1440x900 delalo igrabilno
X2 4800+ 2.5GHZ
4gb rama
nvida gigabyte 8800gt 512mb
Sem se ,pa odloču ,da do nakupa nove kište(vsak mesec po eno komponento),ne bom igral enostavno "lepih špilov"špilov ala (crysis 2, CODMW3, B3 ,Skyrim RE5,SNIPER ELITE ,pa še mnogo jih je)
Rad ,bi užival v vseh njihovih lepotah na novi kišti in pa 23 ali 24"lcd-ju ,tam nekje do konec leta,do takrat pa ,uživam v "starih igrah"

korenje3 ::

a se še komu igra ne zažene? men pride do loading screena na začetku, potem pa zgleda da nikoli ne dokonča...

miraldi ::

Avg 30fps dobr to za star sistem čeprav grafika do kraja zmanjsana.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

amacar ::

Korenje3, pritisni home tipko pa se prijavi s svojim računom.

Zahteve so zmanjsane, a slika je zadovoljiva.

oo7 ::

Odlična igra8-)

yayo ::

Ima kdo nasvet za odpravlajanje mouse laga? Če izključim FXAA in MSAA sicer lag zgine ampak potem imam povprečje kakih 1000 fpsjev kateri so čisti overkill :))

Riff ::

Max Payne 3 - stari dobri občutek iz 1&2 is back :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Riff ()

Sssaga ::

@Riff, tako je.

Malo je takih iger zadnja leta, ki te popeljejo nazaj...

Ob igranju MP3 sem imel isti filing kot pri igranju Deus Ex, le da je ta filing pri DX trajal več kot 50 ur, ker si lahko vandral naokoli, da si se izgubil že :))
Pismo, zakaj je tako malo omembe vrednih iger...

kmetek ::

cen1 ::

Samo v ZDA in Steam ni vštet.

def0r ::

cen1 je izjavil:

Samo v ZDA in Steam ni vštet.

Tudi dvomim da bo kaj boljse. Ker ni ravno nic bolj kakor average igra mogoce celo malce under average v primerjavi s prejsnima deloma.

Pesimist ::

Kaj je max payne 3 taki big fail ali zakaj se ze po 12€ prodaja?

mjolnir ::

Kaj je max payne 3 taki big fail ali zakaj se ze po 12€ prodaja?

3. post nad tvojim ti vse pove.

Pesimist ::

Slaba prodaja na vseh platformah, na pcju pa takaltak, zanimivo. Ja sej tudi zdaj ko dobim za 12€ se razmislam ce je sploh vredno. Mislim no.

http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=ma...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

Ravno kar koncal.

Prevec cutscenov ima zadeva. Pet minut streljanja, 10 minut cutscenes, pa se vedno ti jemljejo kontrolo.

4/10

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

oo7 ::

Max Payne 3
8/10

korenje3 ::

Tr0n je izjavil:

Ravno kar koncal.

Prevec cutscenov ima zadeva. Pet minut streljanja, 10 minut cutscenes, pa se vedno ti jemljejo kontrolo.

4/10


to je tako kot da greš igrat starctaft 2, in se greš pritoževat ker ni first person shooter...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Bor H ::

The hell? V starcraft lahko skipneš cutscene, še v Deus Ex lahko pogovore skipaš.

cen1 ::

Sem gledal par play-through na youtube in igra se mi zdi v redu.
Brez teh cutscene je po mojem brezveze sploh igrati single player ker potem bi se pač sam mal streljal in ne bi imel pojma za kaj se gre sploh. V čem je potem fora single playerja če ne veš zakaj se gre? Prednost je tudi da nimaš nobenih loading screenov, meni se to zdi super. Ravno zaradi tega tudi ni možnosti da bi jih preskočil ker se med njimi dejansko loada naslednji level.

Multiplayer zgleda tudi soliden, tako da ko gre cena še malo dol in si spucam prenosnik jo skoraj gotovo kupim. :)

Bor H ::

Sej ne gre da bi mogu preskočit cutscene, ampak včasih te zgodba dolgočasi (ali se ti je ne da sledit) in bi reprosto se sam streljal. Tudi prva dva MPja sem odigral s preskakovanjem tistih stripov, preprosto je gameplay bil sam po sebi dovolj zanimiv.

korenje3 ::

v maxpayne 3 se da igrat brez cut scenov, če že ne, se jih da pa preskočit s pritiskom esc tipke.

sam eni se nad tem pritožujejo tako, kot da grejo kupit strateško igro, in potem se začnejo pritoževat ker je strateška.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Tr0n ::

korenje3 je izjavil:

v maxpayne 3 se da igrat brez cut scenov, če že ne, se jih da pa preskočit s pritiskom esc tipke.

Ne drzi. Ce stisnes ESC pavziras, skipas lahko z Enter ali misko, ampak se to ti v 99% primerih napise "still loading", ceprav sploh nic ne loada.

Slabo je tole Rockstar postimal, zelo slabo.

Sicer je pa TB dobro povedal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

korenje3 ::

Tr0n je izjavil:

korenje3 je izjavil:

v maxpayne 3 se da igrat brez cut scenov, če že ne, se jih da pa preskočit s pritiskom esc tipke.

Ne drzi. Ce stisnes ESC pavziras, skipas lahko z Enter ali misko, ampak se to ti v 99% primerih napise "still loading", ceprav sploh nic ne loada.

Slabo je tole Rockstar postimal, zelo slabo.


če piše still loading, potem loada. meni zloada level v treh sekundah pa mi tudi cut scene prekine takoj.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Max Payne 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23018803 (2607) ahac
»

MAX PAYNE is O U T !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1139542 (2640) Jerry000
»

Quantum Break (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26536825 (22229) oo7
»

SAVE game

Oddelek: Loža
7935 (776) fosil
»

Remedy želi razviti Alan Wake 2

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
145425 (4821) PrimozR

Več podobnih tem