» »

Max Payne 2

Max Payne 2

1 2 3
4
5

BaRtMaN ::

Aha. Vztrajnost se splača.

Moram rečt, da je bla enka po zgodbovni plati mnogo boljša, je pa dvojka grafična poslastica, še posebej kul je fizika.

VuLc4n0 ::

Na višji težavnostni stopnji se igra drugače konča. Več ne povem:)
http://christinalake.cjb.net

Tr0n ::

Heh, sem ze pastal link od alternativnega konca na drugi strani te teme :).

VuLc4n0 ::

Sam ne razumem avtorjev...alternativen konec. V čem je pol fora da ma igra 2 konca?:)

Meni je prvi bil čist dober:))
http://christinalake.cjb.net

VuLc4n0 ::

ČE ŠE NISTE OBRNILI IGRE NA VIŠJI TEŽAVNOSTNI STOPNJI IN JO ŠE BOSTE NE NADALJUJTE Z BRANJEM! HVALA:)
















































Zdaj se poraja vprašanje a je vredno igro obračat sam zarad tega, ker pol Mona preživi?:) Prvi konec; Max preživi Drugi konec; Oba preživita.:O
http://christinalake.cjb.net

Tr0n ::

Brez spoilerjev, ce je le mozno prosim.

.smidge. ::

Kam naj grem takrat ko Vlad zacne bezati in zacnejo tisti rumeni sodi eksplodirat? Zmerej zletim se jaz v luft.:(
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

MrX ::

smidge, tm maš eno tako kabino k morš not in zapret vrata.

.smidge. ::

tnx:)
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

N-E-O ::

Danes sem si kupil Max Payna 2, vendar imam probleme z instalacijo. Ko ga instaliram mi pac noce razpakirat vseh datotek. V readmeju je ta problem opisan, in sicer takole:

Try disabling DMA on your CD-ROM drive. Here is how:

Go to Start\Settings\Control Panel
Double-click the System icon in the System Properties dialog box.
Select the Device Manager tab. Click the + plus sign next to the cd-rom icon.
Double-click the icon for your cd-rom drive.
Click the Settings tab and de-select the DMA check box in the Options panel. Click Ok twice.
You probably will have to restart your computer after doing this.

Izklopil sem DMA in vklopil PIO (ide ata/atapi v device managarju) a se vedno ne dela... Se je komu dogajalo podobno????????????????
Follow the white rabbit.

MrX ::

naredi image CDja, npr. z CloneCD-jem, in naredi virtualni pogon in potem inštaliraj iz image.

N-E-O ::

A mi lahk še prosm poves kako se naredi virtualni pogon .... pa pravis da se da iz imaga tut instalirat?? A to v clonu nardim image... kje pa pol virtualni pogon?? ...
Follow the white rabbit.

BaRtMaN ::

Daemon-Tools, ki jih upravljaš preko ikonce v systrayu.

MrX ::

cloneCD ga ima. ko inštaliraš te vpraša ali želiš virtualni pogon.

.smidge. ::

Doh.
Konec je krneki, sploh celotna zgodba je brez repa in glave
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

monster-x ::

Po dolgem razmisleku sem se odločil, da bom špilal danes zvečer Max Payne-a in tako sem ga končno obrnil.:) Pač prej nisem mel cajta in je kar pasalo dokončat teden z obrnitvijo. :D
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

N-E-O ::

Ja in kako se zdej uporablja ta virtual drive... obnaša se kot cd enota.. in ko kliknes na njega pise, da moras vstaviti cd..
Follow the white rabbit.

N-E-O ::

OK sem ze skapiru, sm probu posnet s tega virtual driva, vendar je zadeva enaka....
Javi napako v datoteki .cab (Preverjanje CRC)... A je se kaksna varianta... ??
Follow the white rabbit.

Rambo ::

OK men se je zataknilo pri MISIJI 3 del 1. Nimam nobene pištole. Kje jo naj najdem? Misija se začne v bolnišnici, ko ti pred vrati stoji sovrazik. Kam po pištolo?
Hvala
Lp

Tr0n ::

N-E-O: Ce je CRC napaka je mozno, da je CD pokvarjen/popraskan. Ampak ce ti je uspelo naredit image, potem tega errorja naj ne bi bilo. Nesi zadevo nazaj v trgovino, da ti jo zamenjajo.

BaRtMaN ::

Rambo: beži iz mrtvašnice po stopnicah gor do enih temnih pisarn. Tam te bosta 2 iskala in bo uletu en varnostnik, ki bo kmal crknu, ti letiš po njegovo pištolj in pihneš tista 2 bad guya.

Tr0n ::

siegmund ::



hahahha, lol:D

VuLc4n0 ::

http://christinalake.cjb.net

zile ::

Max Payne 2 je king, lol 8-)

respect.gif]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zile ()

IceBreakr ::

Max Payne 2 lahko prednaročite na mimovrste. Tisti ki bodo prednaročili bodo dobili posebej ugodno promocijsko ceno in mogoče še kakšne dodatne ugodnosti pri nakupih...

Zgodovina sprememb…

njok ::

Capolavoro! :)

Igra mi ze malo manjka, pa razmisljam da bi sel se enkrat na drugi stopnji. A se splaca?

Mr.B ::

Read the Fu***** Manual ! Pa ne bo CRC
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

N-E-O ::

OK sj so mi v trgovini dali nov cd, tk da zdej dela... sam dva chapterja mi se manjkata pa bom obrnu igrco ... res je prekratka... sam drgac grafika je pa ubijalska!! OK , ajd da vidimo kak bo konc.. bye

KTr1sk ::

Jaz pa ne znam naredit zadnje stopnje (Part III Chapter eight). Postrelil sem vrhove kjer stoji (Vlad), ampak še zmeraj je ostal na vrhu "kletke" in mi skozi meče Tnt-bombe-kaj moram narediti??

Zheegec ::

Še manjši rjavi zatiči so gor, postreli še te ven, potem pa Vlada (Have no fear, Vlad is here) našutiraj...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

KTr1sk ::

Hvala sem videl in mi je uspelo. Sem že prej tam strelal samo nisem dobro nacilal, jih je treba prav ven zbit in sem se kr enčas zajebaval. Vladimirja mi je pa kr hitro uspelo ubit.
Zdaj če grem na novo igrat na "Hard-Baled" bo konec drugačen? A potem se odpre tudi Dead on Arrival (ta je edina, ki je zaklenjena)težavnost ?

N-E-O ::

Lep pozdrav dečki... ponosno izjavljam, da sem Maxa obrnil brez nikakršne pomoči... hehe, malo heca... ja z zadnjo plato je bilo kaksne pol urce dela... pa je šlo.. Ampak, igra je bomba!! Vendar se prehitro pride skoz. Počakajmo na mode..
Follow the white rabbit.

Area_51 ::

Moje mnenje o igri, PREKRATKAAAAAAAA, enka je bla dosti boljša skoraj glede vsega, razen grafike, pa fizike, kot je že nekdo omenil, Če bojo avtorji delali tako kratke igre, pol bo brezveze, v enem dnevu da igro končaš ni zabavno.
Area 51

Xplicit ::

Sm dons sprobu, d best spil, grafifa ql, sam mogoce mal prevec vmesnih sekvenc

phoenix(tm) ::

Ok, spil je res ql, ceprav je zlo podoben mp1, kar pa niti ni narobe.Zanima me neki glede bulet tima, a je edina nova stvar tista, ko lahko reloudas med unmu obratam?Sm gledu pod options, pa ta pise bullet dodging?Kaj je fora?Sej se navadn vrze, tko ko v enki.Aja, a je kdo probu tisi mode k se ti odklene, k mors cim dalj prezvet?Jest sem na prvem prezivu 3.11min,a je kdo vec

Zheegec ::

Ja, ene 6 minut, ne vem točno >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

undefined ::

> Max Payne 2 lahko prednaročite na mimovrste. Tisti ki bodo prednaročili bodo dobili posebej ugodno promocijsko ceno in mogoče še kakšne dodatne ugodnosti pri nakupih...

IceBreakr, na P2P so zaenkrat večje ugodnosti. ;)

Tr0n ::

MrX ::

@tr0n, kaj potrebuješ za predvajanje tega fajla Max Payne 2 Dead Man Walking Bonus Chapters [12 MB]. men dela smo zvok:(

Tr0n ::

To so dodatne sobe za Dead Man Walking.

Extract and run the file named MaxPayne2BonusChapters.exe to install the Bonus Chapters.

Installing Bonus Chapters release adds two more Dead Man Walking Chapters into Max Payne 2: The Fall of Max Payne.

Run the game and two new Chapters will be available under "New Game/Dead Man Walking" menu selection. Keep in mind that Dead Man Walking gameplay mode is only unlocked after you've completed the game for the first time.

The new maps are:
* Upper East Side
* Mona's Playground

phoenix(tm) ::

jaja, 6 minut:| :| ne ga srat;)

Zheegec ::

6:43
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

VuLc4n0 ::

6:44:P
http://christinalake.cjb.net

Tr0n ::

Nekateri imajo po 23 minut v dolocenih sobah. Tak da, bo treba se malce vadit :).

jeso ::

Jst mam okol 20 min na the Manor (una z kombijem pa kupom kalašnikovih ob eksplozivu >:D )
Sej v resnici se sam za kombi skriješ, bullet time vklopiš pa streljaš, pa se ti bullet time z uboji polne...vsake tolk pa še kšno granato dodaš, pa je.

IceBreakr ::

IceMan, osebno podpiram dobre spile z nakupom, ker sem tudi sam razvijalec... ce si pa leecher all da way, pa popolnoma tvoj choice :-)

undefined ::

IceBreakr, špil, ki ga odšpilam 1x ali kvečjem 2x, pa ga pol itak zbrišem z diska, se mi ne zdi vreden tistik 10k SIT. :)

ripmork ::

se strinjam s Icemanom....v davnih,davnih časih,ko sem tudi jaz še kupoval špile:D
nisem poznal hujšega razočaranja kot to,da tedne in mesece šparaš za en špil,in ko ga kupiš ga hitro obrneš(če je dober),če pa je slab si pač besen na vse skup;(( ...

še hvalabogu da obstajajo poštenjaki ki kupijo original špil(drugač bi podjetja propadla:'( )



o Max Paynu pa nimam kej dost za povedat---enkraten---učer sem ga obrnu in sem ga začel še na drugi stopnji----superb grafika,fizika odlična,zgodba je dobra,a vseeno ne tako originalna kot v prvem delu....

sigurno ena najvplivnejših iger v zgodovini iger:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

MrX ::

še ena >:D
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Max Payne 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20533100 (2025) oo7
»

MAX PAYNE is O U T !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1139547 (2645) Jerry000
»

Free MMORPG (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
897853 (3881) OmegaBlue
»

max payne 2

Oddelek: Igre
141367 (964) tx-z
»

Kako spremeniti Boot Logo v XP

Oddelek: Programska oprema
232413 (2050) zile

Več podobnih tem