» »

Max Payne 2

Max Payne 2

1
...
3 4
5
»

ripmork ::

tale MR.X je pa en navaden pokvarjenc s pohujšljivimi mislimi....:D
kaj pa nardiš za tole oblekco?(sej ne da bom uporabu ker je to grdo poniževanje žensk ampak me pa vseeno zanima>:D )

MrX ::

mau nazaj prelistej, je že en napisu:\

undefined ::

I can tell they're fake. >:D

flipflop ::

Tiste pijane dele igre bi mirne volje izpustili,pa tudi fun house je čuden. Sicer je pa špil še kar ok,je pa prekratek.

Mirč ::

je kaka razlika če špil prešpilaš še na hard-boiled.

BaRtMaN ::

Rahlo drugačen konec - Mona preživi. Maš filmček nekje v temi, Tr0n je postal link.

Blue22 ::

hej a ste vi opazil kkakšno bistveno razliko med težavnostnimi stopnjami????
kurc kne vem kaj bi napisu

njok ::

Majn painkillerjev?

.smidge. ::

Hm nepridipravi precej bolj natancno merijo. Na detektive stopnji imajo vsi dioptrijo >3:)
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Blue22 ::

ne vem...mes se zdi da mam na 2 težavnostno stopnjo več zdravja ko na prvo...
kurc kne vem kaj bi napisu

lambda ::

Potem pa obrni 2 stopnjo in pojdi igrat Dead on arrival. Omejeni sejvi...>:D
Sj je včasih zajebano, ko se v kaki situaciji zaplezaš - jih prezgodaj porabiš, ampak je pa zato tolk bolj zanimivo.

Pa sj mona na Hard-boiled ne preživi! ???
Kolk vas je pa že obrnilo Dead on arrival. Jz jo obračam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lambda ()

sopex ::

men se je zataknilo pa že u part 1, chapter 4...tm k ti ena baba zbeži, ol pa un reče da jo morš ujet. pa en ostrostrelc strela u tvojo sobo...no pol je pa tm en tak hodnik, no tm na najdem izhoda... ;( nubena vrata se ne dajo odprt, dvigalo je u kurcu, pol je pa sam še okn, sam nimaš nikamor it, sam dol lohka skučš, pa se ubiješ...
pa še ena fotkica...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

flipflop ::

Tam pri oknu moraš po poličkah skakat,pa je že blo omenjeno.

sopex ::

ja sm vidu da je blo že omenjen...sam jest tm skačem pa zmeri dol padem in se ubije...


recmo tm uspredi je un okn skos katerga pridm na poličko...no tm desno skačem pa me zmeri fenta ;(

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

BaRtMaN ::

Hja, tan čez moraš skočit. Vzanu zalet. Pa en kombi polmn cleanerjev ti bo uletel.

Blue22 ::

hej človek narprej skočiš na levo poličko; potem šele na desno:) če gledaš tako kot si sopil skoz okno:)
kurc kne vem kaj bi napisu

BaRtMaN ::

Damn, kakšen post sem napisal pod vplivom etanola. :\

kinca ::

Zataknilo se mi je na začetku tretjega dela, ko dva tipa streljata po Maxu ki je brez orožja. Kako naprej?

Vesoljc ::

v bolnici?

pobegneš, tečeš, dokler ne prideš ene temne "office" sobe z unimi pregradami, tam počakaš, uleti en varnostik, ki ga tvoj zasledovalec ubije, nakar pobereš njegovo orožje in... play ball
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

njok ::

Ja... tisti chapter je zanimiv. :)

Mas tudi alternativo (ni moja ideja): z shiftom se zaletavas v strazarja dokler ne umre. :))

kinca ::

Mogoče kdo ve, če obstaja kakšen language pack za Max Payna, ki bi igro prevedel v nemščino (tudi za prvega Maxa).

Andy18 ::

Verjetno, da je igra že malo zastarela a trenutno je priromala pod moje prste, težava je sledeča.

Sem v prvi stopnji Max Payna 2 pa ne zanima kako se pride ven iz bolnice.

Tistemu, ki mi pove kaj narediti bom zelo hvaležen.
Plata 7VT600L,Athlon 2600+,512 MB,GF 6600 128 MB,LC 550W,160 GB,LCD Samsung 913N

Camalotz ::

Zastarela že mogoče, ampak vseeno kul. Medlo se še spomnim, če mi poveš, kje si (ko preluknajo tistega tipa z UZI-jem, si že bil?), se bom
morda spomnil, pa ti povem... Mogoče si jo pa še 1x naložim :D

Andy18 ::

sedaj inam spet en problem, ne znam priti iz policijske postaje.
Plata 7VT600L,Athlon 2600+,512 MB,GF 6600 128 MB,LC 550W,160 GB,LCD Samsung 913N

Camalotz ::

Ma teb izhodi problem delajo zgleda >:D

Če je to po tistem, ko primejo Mono (po Million Dollar Question sobi, mislm), se mi zdi, da
greš v suspect room, pogledaš šou, se usedeš za kompjuter, greš dol po štengah v zapor,
se pogovoriš z Mono, se začneš vračat, v predsobici govoriš po telefonu, v postajo vdrejo
bad guys, iz omare vzameš orožje, greš še 1x čez zapor, vse postreliš in pol si mislim da že
zunaj. A si to mislu?

Si me pa narajcal, tako da si bom popoldne najbrž res naložil špil, pa bom potem bolj točno
vedel, kak. :))

Andy18 ::

Na prvi stopnji sem igro obrnil, sedaj pa me zanima če je res drugačna zgodba pri 2 in 3 stopnji, saj sem začel špilati 2 stopnjo pa so prve 4 sobe z enako zgodbo.
Plata 7VT600L,Athlon 2600+,512 MB,GF 6600 128 MB,LC 550W,160 GB,LCD Samsung 913N

OmegaBlue ::

Zgodba je enaka na vseh nivojih, samo če igro končaš na največji težavnosti je konec drugačen.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

oo7 ::

Remedy and Rockstar Games Announce Max Payne 1 and 2 Remake for PC, PS5, Xbox Series X

https://www.ign.com/articles/max-payne-...



Max Payne in Max Payne 2 so naredili pri Remedy.

Max Payne 3 pri Rockstar.

Daliborg ::

oo7 je izjavil:

Remedy and Rockstar Games Announce Max Payne 1 and 2 Remake for PC, PS5, Xbox Series X

https://www.ign.com/articles/max-payne-...



Max Payne in Max Payne 2 so naredili pri Remedy.

Max Payne 3 pri Rockstar.

Sicer kool....in res upam da bo proper re-make in ne samo re-texture.
Obenem pa razmišljam: "ali je izdaja novitet umrla?" Namreč zadnjih deset let se samo še vse skupaj ponavlja od filmov do iger. Samo neke revizije so ratale kot da nam je zmanjkalo domišljije? Smo prišli do vrhunca?

Ampak vseeno sam si bom Max Payne 1 in 2, verjetno omislil za v zbirko.
lp
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Horas ::

po moje želijo prvo malo na račun nostalgije še zaslužit, potem pa delat 4. del. ali reboot?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

ahac ::

Obenem pa razmišljam: "ali je izdaja novitet umrla?"


Remedy: Control
Gamerji: "don't care"
Remedy: remake old game
Gamerji: buys it day 1
Also gamerji: "why only remakes?"
;)

Drugače, z Alan Wake je res tako, da so najprej naredil remake prvega, naslednje leto pride sequel.
Ampak tam je drugače, ker je njihov IP. Max Payne je pa od Rockstarja, ki pa ponavadi ne daje iger razvijat eksternim studijem.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Max Payne 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20533096 (2021) oo7
»

MAX PAYNE is O U T !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1139547 (2645) Jerry000
»

Free MMORPG (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
897852 (3880) OmegaBlue
»

max payne 2

Oddelek: Igre
141366 (963) tx-z
»

Kako spremeniti Boot Logo v XP

Oddelek: Programska oprema
232413 (2050) zile

Več podobnih tem