» »

MAX PAYNE is O U T !!

MAX PAYNE is O U T !!

1
2
3

Dami ::

LOL:D
V nedelo ga dobim. Če vsaj pol tak dober kot deus ex pol bo ok. Skrbi me sam zahtevnost (c400, v3 2k):\
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Dalmatinc ::

Ej pričakuj minimum detajle

Mene pa zanima neki ?
Kako usposbit coolbitse v detonatrjih 12.41


Kaj naredit tam naprej pr MAXU ko dobiš snajperjam se pravi tam v pristanišču ? ? ?
Ajde .......>:D

Dalmatinc ::

Ravnokar mi je prišlo>:D>:D

A veste kaj je treba narediti. Maš n tovornjak blizu, pa ma neki podstavlen en kos lesa. Bum, bam in vojla MAX gre naprej v boj z Mafijo in policijo...:D:D


Amapk tele DETONATROJI me pa še vedno pizdijo, saj res ne najem rešitve kako coolbitse v njih naj usposobim..... Aja če se vam ne da nazaj čitat, mislim na najnovejšo verzijo 14.41>:D>:D

Tomi ::

Dalmatinka, tale stavek je pa legendaren:
Ravnokar mi je prišlo>:D>:D
Sicer pa, BC3-jeve slike so prav kul..
Kaj, ko nimam sam časa igrati, sicer pa je tako ne morem, ker je nimam..
Bo treba malo vpreči Deus Exa spet, za dobre stare čase..
metrodusa.blogspot.com

Dalmatinc ::

Zdele sem to + še eno sobo končal; Pa sem zdej na tako zvani sobi "ogenj je treba gasiti z bencinom" ( me prav zanima kako bi se to v praksi obneslo, če bi gasilci goreč parlament z bencinom polivali :D). No zdej tuki so me do zob oborožili "dobesedno"; en Dimitrij me je napumpal z orožjem in streljivom 110 %. Pa što ti vredi u te sobi k jo zdle igram "vsaj na začetku sem malo pogledal, nisem še čist igral" 3 tone orožje če morš pa pred ognjem bežat, 1 korak v napačno smer in aaa max je pečenka "dobesedno"; ko bi mi un Rus dal raj gasilni aparat kakor pa 850 pumparc :D

Glede unga stavka: "Zdele mi je pa pršlo", bil je mišlen dobesedno sam, mi je pršlo v zgornji ne v spodnji glavi >:D>:D

lukaboy ::

Ej kva lahk pričakujem od te mašine:
c433@496
320ram
v3 3000

thanks:D
Lukaboy

lukaboy ::

ej kva lahk pričakujem od te mašine:
c433@500
320ram
v3 3000

thanks:D

BC3 ::

Dalmatinka, a si že končou uno sobo k si v enem laboratoriju (al neki tazga) pa maš odštevanje do selfdistruct?
To nikakor ne morm narest. Hočm it vn pa grem u decontamination chamber pa se zaklene pa reznese.
Krneki

aja to je
part3: a bit closer to heaven
chapter3: the deep six
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

Dalmatinc ::

Samo za tebe REŠITEV TEŽAVE !!

Tkole je ! Preden not ustopiš v tisto "sobico" k se diht zapre pa zgleda k lift..ne it takoj. Najprej z določene razdalje vanjo šutni z uno puško k jo maš nad molotovko oz. granato; sej veš kje....pa una vrata samo raztreli...aja če bš notr stal te bo razfukalo amapk vrata se bodo pa odprla >:D>:D; pa z navadnimi "pištolcami" aala snajper pa puparca ne boš nč naredu; pomagata granata al pa "M64" al kako se že una puška k raztreljivo meče imenuje. Sej boš videl. Upam da sem pomagal.

A si se ti tid kej usral na 3.1 ... men se še zdej kolena šibijo....>:D

BC3 ::

ne vem če to isto mislš
to k not stopm mi iz stropa neki šprica pol bi se mogla pa vrata odpret ampak se ne
pol pa še odšteva par sekund pa raznese

part3 ch1 je pa najbolša soba dozdj
pa zarad te sobe je to najboljši špil kar sm ga kdaj igrou
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

Dalmatinc ::

JA isto mislim; una vrata morš razturat z TNT-jem......svašta.

BC3 ::

Ja ja sj mi je zdj ratal k sm spraznu vse granate pa tričetrt metkov od M79:D
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

BC3 ::

Novo vprašanje:
part3, chapter8
na vrh stolpnce tiste tri zajle postrelim pol me pa helikopter sname
What to do?

Dalmatinc ::

Ok, jst sem pršu do konca; da te razočaram ali razveselim (no jst sem bol razočaran), ta del (3. 8.) je tudi konec zgodbe; OVER, The end, finito.....šmrk:'( pa tako je bla zabavna:'(

No rešitev tvoje težave:
- zajle so štiri (ne prestreli računalnik, potem pa ti eno), no zdej smo pa pr tisti k se skriva; ja res se grdo skriva; Morš it do unih železnih vrat (rešetk) k so desno od vhoda k helikopterju. Pa boš tam videl eno vrv, železno špago k drži stolp. No tisto prestreli z pištolo (ponavljam z eno ne z dvema), ket z drugim orožjem boš mal težko streljal čez tista rešeta. No ko to opraviš se ne zgodi še nič >:D. Vendar ne obupaj in ne steci proti helikopterju, ker to bi bil tvoj pridki konec. Moraš se postavit tako da vidiš tisti stolp katerga zajle si prestrelil. No ko to nardiš uzameš puško M64 "al kokr koli se že napiše" ( tale pa tebe mal jeba, že dvakrat si na foro raztreljevanja nasedu ). No ustreli v stolp in to je tudi vse kar ti je narediti, ker drugo je v rokah računalnika in to je konec igre, potem te samo policija še odpelje kot največjega kriminalca...ajd to je vse; :D

Čakajmo na >:D Max Payne 2 >:D ................

BC3 ::

Ja sj zajle sm že prej 15krat prestrelu pol mi pa ni blo jasn zakaj se ne podre:( valda je treba ustrelt not:P
thanks za pomoč

3.1 je pa še useen najboljša soba
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

goranTNT ::

Dej a mi lahko kdo posle ta spil pa mu jst poslem v zameno kaksen film.
Bi bil kdo za menjavo?

gorantnt@hotmail.com

goranTNT ::

Ma kva mi stulte kle to ovco.
Itak vsi vemo da majo kle piratsko igro ker ta uradno izdie sele 4 avgusta.
Mater ste kle fuknjeni.
Sorry ampak to rect.

Senitel ::

Sorry, ampak uradno je v že zuni (je tudi že patch zuni) in ga dobiš pri Mantisu za 8990 sit. Kako je folk tukaj prišel do igre nima veze (tete iz Amerike?), kar ima veze pri tvoji ovci je to, da si na forumu iskal ta software in to precej očitno ne originalnega CD-ja...

ABX ::

Senitel: če smo že pikolovski iz zgornjih dveh postov ni nikjer razvidno da želi piratsko verzijo, ampak samo da želi zamenjat igro za film.

(Sicer bi to spadalo pod male oglase, ampak ok)

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

asPeteR ::

...,med male oglase,...;);)

nokia ::

LOL ..
pa potegni jo dol

Max Payne>:D

***>:D
********>:D>:D

Dalmatinc ::

A DI TI SLUČAJNO VIDU PRAVILA FORUMA .............. ne wareza ne sex-a in ne drog ........no razen alkohola>:D

AtaStrumf ::

Če se greste nedovoljene stvari (Pravila Foruma in najbrš obstaja še kakšen zakon na to temo) raje kontaktirajte privat preko e-maila (če slučajno ne veste ga lahko dobite če kliknete na uporabnikovo ime) in ne bo noben postal Owca ker Primož sploh ne bo vedel kaj se dogaja. Čist tolk peden ratate vsi Owce.
Drugače pa me zanima, če imate vi na Slo-Techu avtorske pravice biti Bender itd. iz Futurame. Me prav zanima kaj bi pri FOX-u porekli na vaše slikice.

Zigy ::

Fantje .... špil seka, včer sm ga do poznih ... ahmm... zgodnjih ur nabiju. Pomoje sm nekje na polovici, al pa še ne :)!!!
Dela mi pa na C600@900 /196Rama / TNT2 na
1000x700/16b ... tko da ni panike!
Komi čakam naprej ... morm priznt, da se pol začneš zmer več loadat ... ahhh ... sam še tele počm pol grem pa res spat ...
Zigy

Vse je v glavi!!!

TNT2 ::

Sej je Cool.
Pač eni morajo iskazovat to svojo "avtoriteo".
A ne?
CAR!

Tomi ::

Nokia, imaš srečo, da je Primož na dopustu, samo ko pride, bo v njegovem nabiralniku predlog za novo Owco..
metrodusa.blogspot.com

nokia ::

Tomi, da ne bos ti owca postala(mee-mee)
Nokia1,Nokia2.............Lol...

asPeteR ::

Ta tema ni bila odprta z namenom, da se začne izmenjevanje raznih "sumljivih fajlov".;((

Odprta je bila zato, da podiskoteramo o tej nadnaravni igri.

Uh, konec tedna jo pa bom lahko tudi jaz žačel "nabijat" na frišnem abakusu!8-)8-)8-)

Aja pa še to: Povem vam, da je igra vredna svojega denarja! In če jo kupite podpirate autorje te igre.
Pa da ne bo pomote,:D recimo enkrat na leto izide takšna igra, ki je vredna nakupa.

ABX ::

Raje si kupim 128 rama in presnamem MP.

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tomi ::

Tomi, da ne bos ti owca postal (mee-mee)
Nokia1,Nokia2.............Lol...

Se đe spomniš tega. Ali pa ti je ves spomin zavzel spisek warez strani?
Sicer ti pa moram povedati, da te je tudi andrej dolgo toleriral, samo kar je preveč, je preveč.
metrodusa.blogspot.com

PaJo ::

Hehe, saj za to ovco sem jaz odgovoren, ker po novem jih lahko tudi jaz delim, tako da ce se najde kaksen primerek lahko predlogi letiju tudi semle mail.

Sicer pa je ta clovek res ze dolgo tezil, je bilo treba nekaj ukrenit:D

Glede Max Payna pa spil rula, trenutno sem v p1 s8, in upam da bom obrnil se pred morejem(do nedelje:D)
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Tejc ::

Imam probleme z igro . Po zacetni sekvenci mi vrze igro iz sistema. Win ME V3 3000 in 192 MB. Kaj bi lahka blo narobe

Dalmatinc ::

probaj z novimi drajverji za grafično in najnovejšim DX 8

Kapiš0:)

R@C@ ::

Ta špil SSSSSSEEEEEEEKKKKKKKAAAAAAAAAAA !!!!!!!!! Kolk mi je kul tale bullet time! A kdo uporablja posamezno dodging in bullet time, al vsi sam skupej?

Majčkeno mi grejo na k**** samo stripovske sekvence, drgač je pa coooooooooooool.!

Verjetno bi bil brez bullet time-a, tak ene srednje vrste špil, sam to mu dvigne oceno za 100%. Kakšne akcije halooooooooooo?

:D:D:D

PaJo ::

Hehe...
Ja to je svetska fora, jaz uporbljam oba, ker eden je dober za guzvo, drugi pa obrat iza stene:D
Celo v chapter 2 mi je ratalo prit:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

cahahopie ::

Pajo, daj enga za Gnoja pleeeaseee..
Eee...sam ne mene.
Rabim sliko od Gnoja. Obezno!
Kaj se pa tiče špila. Kaka M-AVI jeva stran.. link bi rabu. Eee... sj ne da ga oglašujem... sam k APZ bi ga rad prijavu.

boko34 ::

Fantje,tudi jaz sem igro dobil,in jo koncal.MEGA igra.Po vsega skupaj 9 urah igranja sem jo koncal in ze zacenjam na novo,ker akcija je nenormalna!Ali se ze kaj suslja o drugem delu???
Tisti,ki je se ni igral,brz v trgovino po nakup,ne bo vam zal.

TheHijacker ::

Jaz jo tudi že špilam. Res odličen špil! Trenutno sem v tretjem chapterju. Kolk so pa eksplozije v restavraciji hudo narejene! Ko je začelo pokat sem samo obstal in gledaj kaj zaboga se dogaja. Seveda sem se potem spomnil, da bo treba bežat. Ej full zvok, tresenje ekrana in ko si že ven iz vsega pa ponaven paket bad guyov. Super špil!!!!
http://www.google.si

ABX ::

Matrix docet :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

asPeteR ::

cahahopie kaj ma to veze z to temo, kar ti bluziš?

Max Payne ŠE nima napovedanega nadaljevanja, toda, uspeh je že sedaj odličen, tako, da bo tole ala deus ex saga; zelo verjetno.

Danes mada, da igram tale špil! (se pa že vleče,..;()

8-)8-)

ABX ::

Ma vi ste brez kulture

3D Realms vam kaj pove?

Damn I'm good!
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

teac ::

Kaj potem, ko prideš enkrat do konca če greš znova si lahko izbereš težavnost?!
OK, saj je že zdaj težko, samo bi vseeno rad sprobal malo še druge težavnosti!!!

asPeteR ::

Lahko, so tri težavnosti, na začetku jih ne moreš izbirati ko preigraš igro potem pa lahko.

8-)8-)

asPeteR ::

Uhhh, yess!! Končno sem spravil skup ta abak.
Špilal max payne, 95% od PC gamerja je res prava ocena!
Kakšen užitek vse na full detailj!:D
Pa seka slikce čez 60!

rejnmen ::

a kdo slucajno ve ce se da uporabit Maxa Payna kot benschmark??? like timedemo & stuff
skorajda bi lahko... ce so tolk sodelovali z MadOnionom
dej naj nekdo hitr najde... pol pa se bomo pogovarjali bolj objektivno - kaj je gladko pa to!!!

R0K ::

ta igra vam je všeč ???

zame je tamprava igra operation flashpoin...in nč druga

BlackHole ::

Daj povejte še enkrat bolj natančno, kako rešiš tisto sobo (3.3 ali 3.4), ko bežiš pred ognjem, ker pridem v neko sobo pa ne morem odpreti vrat.

omejc ::

Max Payne je ena najboljših strelskih oz. akcijskih iger. Vendar je občutno prekratka, brez kod in kakšnih čudnih modov sem jo obrnil v 3 dneh, igral pa sem jo povprečno 4h na dan.:D

asPeteR ::

"more will follow"

Ta stavek me navdaja z upanjem na MP2.

8-)

oo7 ::

Včeraj je bil Max Payne star 20 let.


Max Payne - 20 Year Anniversary
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Max Payne 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20533083 (2008) oo7
»

Max Payne 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23018803 (2607) ahac
»

Alan Wake (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25827906 (6524) oo7
»

GF2 MX400 64Mb PROBLEMS

Oddelek: Zvok in slika
121249 (1034) danielka84
»

Max Payne Replay

Oddelek: Igre
181325 (1066) Enzo77

Več podobnih tem