» »

Winamp se širi!

Winamp se širi!

Slowwwenia - Winamp - produkt ameriškega podjetja AOL Time Warner je zopet dobil nove razsežnosti na področju prikazovanja video datotek - odslej boste lahko na dotičnem programu uvideli tudi modul za zloglasni format Windows Media Player, v kratkem pa tudi za format RealNetworks.

Winamp bo tako ogrožal obstoj sedanjih, nekoliko bolj uveljavljenih tovrstnih programov a la MS Media Player, Apple QuickTime ter RealPlayer podjetja RealNetworks.

Winamp ima velik sloves po organiziranem in dodelanem vmesniku za poslušanje MP3 glasbe in dvomim, da se tudi ostale funkcije ne bi uveljavile na tako visokem nivoju.

Več o tem tule.

3 komentarji

Trojaner ::

Vse lepo in prav in privoščil bi mu, vendar vsaj moje izkušnje s podporo Winampa 3 predvajanju filmov niso ravno spodbudne. Velikokrat je neslavno zmrznil, tako da sem ga moral zapreti "na silo."

Matek ::

Ja pa loada se občutno dlje.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tr0n ::

Meni je dosedaj slo vse .divx filme gledat, ceprav vse skupaj deluje dokaj nestabilno. Pa tudi nov skin & script sistem ZELO upocasni delovanje. En malo bolj eksoticni skin, alpha blending vklopljen pa je takoj 100% procesor zaseden na XP 1800+ :).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Še več odpuščanj

Oddelek: Novice / Rezultati
484594 (3031) jype
»

Sedem kodekov pod drobnogledom

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
262442 (1972) Mavrik
»

Težave z računalnikom

Oddelek: Pomoč in nasveti
51833 (1758) mojsterleo
»

Spremembe Internet Explorerja

Oddelek: Novice / Brskalniki
152113 (2113) noraguta
»

MusicNet: glasba na podlagi naročniškega sistema

Oddelek: Novice / Ostale najave
82335 (2335) element

Več podobnih tem