» »

Ti nori Japonci

Ti nori Japonci

Vnunet - To novico sem na raznih spletnih straneh zasledil že pred časom, a se mi je zdela enostavno preveč bosa, da bi jo objavil. Namreč, po tem, ko so Rusi ne preveč klavrno pogoreli proti Japoncem, je njihov ponos, zelo očitno, trpel. Če ne zaradi zgodovinskih nesporazumov med tema državama, pa zaradi tega, ker Rusi enostavno igrajo boljši nogomet (tako pravijo Rusi, ne jaz [:D]). No, tekma se je odigrala na stadionu v Yokohami, taistem, na katerem bo odigrano finale svetovnega prvenstva, na katerem bo sodil dobri stari Pierluigi Collina, katerega moramo vsi imeti radi [:D]. Da preidem k bistvu: Ruski hekerji so vdrli v računalniški sistem yokohamskega štadiona ter imeli možnost upravljati z osvetlitvijo štadiona, zalivanjem le-tega, in tako dalje. Naleteli so tudi na nek čuden skupek lastnosti, za katerega so inicialno mislili, da gre za gretje objekta. Ker se jim je pa zdelo čudno, zakaj vraga rabi ta štadion sistem za ogrevanje, so se poglobili malo dlje ter nato (ne vem kako) ugotovili, da lahko s tem sistemom ustvarjajo poljubno močno elektromagnetno valovanje. Če postanemo teoretiki zarote ter sklepamo, da je imela žoga v šivih majhne magnetke, kaj kmalu postane jasno, kako je lahko žoga tako drastično zavila - in pristala v ruskem golu. Sicer jaz v to še vedno ne verjamem, a vseeno - Klik!

5 komentarjev

Jeebs ::

In igra leta 2100 je.... World War III- The Final Match. Featuring Japanese and Russian team.:D :D :D :D :D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Mercier ::

Ruski hekerji nimajo pojma. Japonci uporabljajo elektromagnetno valovanje za komuniciranje med igralci in trenerjem. Zato so usuli Ruse. [:\]

:D

FlipeR ::

Emmm....YES, in Tito je še živ - sn ga vidu zadnjič, kako prodaja burek na Miklošićevi...
------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)

_Mortal_ ::

a res včeri je to delu hitler>:D
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Brane2 ::

Rusi zelo verjetno nakladajo. Pa ne mislim tisto o magnetnem polju, tisto je crap, mislim na to, da so vdrli v rač. sistem stadiona. Poleg tega se sklicujejo na objavo v "Pravdi", ki je ni. Sem šel glihkar pogledat na http://english.pravda.ru


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobava Plina 2014

Oddelek: Problemi človeštva
153321 (2726) 2f4u
»

Slovenski nogomet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20116418 (9641) Alexius Heristalski
»

Kje naj parkiram Olimpija-Maribor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
597799 (6872) RockyS
»

Slovenija : Moldavija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
524597 (3655) MrBrightside
»

Napoved izida HR : SLO (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1559819 (7482) gkovac

Več podobnih tem