» »

VSE QL - SAM??????

VSE QL - SAM??????

EASYdoor ::

v prejsnem forumu je podpiral, ce si komu poslal odgovor, si lahko oznacil naj te obvesti po mail-u tu pa samo ce naredis topic!!!


drgac je pa full boljsi, ikone pa barve:D:D:)):)):))8-)8-)8-):(:(:(>:D>:D>:D:):):)|O|O|O:P:P:P:O:O:O
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

Elemen_T ::

V bistvu je promocijsko boljše blokirat pošiljanje maila...saj bi večina obiskovalcev ki napiše (kar pač že) v forum prišla nazaj...kar je vredi....drugače se pa strinjam. Tale forum je definitivno najbolj zmogljiv v sloveniji...na Carantaniji (www.carantania.com) mi je še všeč drugače so si pa vsi dokaj podobni....ok www.aaunique.com pa itaq :D:D:D
Lep pozdrav

Primoz ::

Tega ni problema dodat, če je seveda zanimanje?:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

EASYdoor ::

primoz, dej prilzzz zrihti to! ker vsi nimamo casa vsak dan gledat tuki gor, kaj je kdo novga napisu, ce bi pa po mailu vidu, bi pa to full hitreje uredil!!! Recimo u nedelo pogledamo vse topice in to, potem cez teden ko je sola pa samo odgovarjamo!8-)

ce bos to zrihtu si CAR!!!

lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

alien-w ::

ja vids, tole pa sploh ni tko slaba ideja!Primoz?! a bos zrihtu na LANu? Ti bos rihtu, jest bom pa igrce spilu.:D

Tomi ::

Ja, vsekakor bi bilo kul, če bi za vse teme videli, da so bile odgovorjene.. Pa tudi to ne bi bilo slabo, da bi videl, kaj je kdo napisal, ne samo, da je..
Drugače je pa tole res ..najboljši slovenski forum..
metrodusa.blogspot.com

darh ::

najboljsi ali najbolj obiskan ?
Excuses are useless! Results are priceless!

Justy ::

Kr obadvoje:D

EASYdoor ::

to bi blo res ql! recimo tako kot imajo to urejeno na jokerjevemu forumu. karkoli posljes imas moznost da te obvestijo po mailu! pa se napise ti v mail kaj je kdo napisal.

prosim primoz, cim prej to uvedi!

lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

Justy ::

Se mi zdi, da je Primoz nekam odsoten tele praznicne dni:D

PaJo ::

Vsi mamo radi vcasih kaj pocitka a ne:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Zipper ::

Meni je blizu ideja, ki je bila pred casom ze izrecena, da bi bil FORUM na posebni lastni strani. Tu se mi zdi vse skupaj zelo utesnjeno. Pa brez zamere.:))

EASYdoor ::

Zipper: se mi zdi ta to sploh ni tak problem. ce pogledas stran na splosno je izredno urejena in lepa, ampak samo nekaj stvari se ne deluje oz. ne deluje pravilno (npr. arhiv novic)

forum je lepo postavljen, tako da nebi nic spreminjal.

primozzzz????:D
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68744070 (25936) Ziga Dolhar

Štejmo do 10.000 (strani: 1 2 3 4217 218 219 220 )

Oddelek: Loža
10968144363 (99406) Tomi
»

jep, še ena zobata ovca.. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1076901 (5234) lordgreg

Konkurenca slo-techa? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
26612544 (9214) Elemen_T

luni-zvezdice? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
1947529 (5517) Sergio

Več podobnih tem