» »

Longhorn - minimalne zahteve in nekaj slik

1 2
3
»

pingo76 ::

LoL! Mater ste se nakregali. Pa evo mene za statistiko. Jaz rad imeti Win2000 in NE imeti rad WinXP. Prodam precej Win2000 in WinXP in odkar so se XP pojavili je bilo vedno občutno več sranja naspošno. Za navadnega uporabnika naj bi bili boljši XP? Kdo je ustrelil to kozlarijo? Edino kar lahko upraviči XP-je za povprečnega uporabnika proti win2000 je možnost Slovenščina. Vse ostalo je terciarnega pomena.
Vsem ki tako hvalite Pokemon Windowse si vzamite malo časa in preizkusite katerokoli različico Win2000 po SP2 za mesec dni. Ako se vrnete na XP-je morate imeti res dober razlog. Saj ne rečem da XP nima svetle točke a kaj ko ta ne pride do izraza v 90% primerih.

Sistem restore je pa res nekaj oh is sploh... :\ Ko ga rabiš si itak že tako v riti, da še ta nemalokrat ne dela... (Norton ghost je zaneslivejši, ter ti ne odžira virov. Aja, pa še vedno dela ko je katastrofa)

Kar mirno me uvrstite med "loleke" kot Dr_M, Iceman in nekaj ostalih. Če kot uporabnik Win2000 izpadem kot idiot, pa naj... briga me.

Vi kar naprej uživajte v send reportih, splošni lesenosti vmesnika ter naključnih problemčičih ter da ogromno virov popapa sam XP in če kaj ostane dobi vaša aplikacija.
Tistemu ki bo ob branju tega prekipelo naj si na nočno omarico postavi A4 sliko Billa Gatesa.

Pa lep dan naprej.

Poldi112 ::

Vecina tistih, ki imamo XP, smo imeli prej 2k (jaz konkretno sem jih uporabljal 3 leta). Mogoce, ampak res samo mogoce, bi lahko dopustil moznost, da nismo neumni ?

pingo76 ::

Vsekakor. Bi me pa lahko prosim razsvetlil (ni sarkazma) kaj ti prinesejo WinxP proti Win2000? Če si w2k uporabljal 3 leta in jih sedaj zamenjal za WinXP moraš (po logiki) imeti dober razlog. Rad bi ga slišal... ter če je možno objasniti razliko z w2k.

OrlyTM ::

Vecina tistih, ki imamo XP, smo imeli prej 2k (jaz konkretno sem jih uporabljal 3 leta). Mogoce, ampak res samo mogoce, bi lahko dopustil moznost, da nismo neumni ?


lepo povedano! :)

ne vem, od kje ideja sploh, da so win2k boljsi od XP ... mogoc so komu bolj vsec, boljsi overall pa zagotovo niso!
In nekdo je omenjal lesenost vmesnika ... hmm ... ce primerjam WinXP vmesnik vs. Win2k vmesnik, se mi slednji zdi mocno olesenel ... stvar navade in osebne preference najbrz ... ne pa dejstvo, da je nekaj boljse ali slabse, kali? :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

OrlyTM ::

Vsekakor. Bi me pa lahko prosim razsvetlil (ni sarkazma) kaj ti prinesejo WinxP proti Win2000? Če si w2k uporabljal 3 leta in jih sedaj zamenjal za WinXP moraš (po logiki) imeti dober razlog. Rad bi ga slišal... ter če je možno objasniti razliko z w2k.


Veliko vec driverjev ze iz skatle (delujocih driverjev!!), zelo uporabno funkcijo rollback driver, se posebi za gamerje, ki veliko menjajo gonilnike, remote desktop, remote assistance, nov posodobljen GUI, ki je meni osebno hudo vsec! pa se kup bonbonckov ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Poldi112 ::

Pingo, vidim da nisi vsega bral, ampak ok, res je veliko postov.
WinXP uporabljam zato, ker je na mojem sistemu 2k postal nestabilen pod tezo vseh popravkov in service packov. Pac zame ni bil vec uporaben. WinXP imajo zame eno samo prednost pred win2k in to je moznost switch user. To bi pogresal na win2k. Prehodu sem se pa upiral do lani (mogoce letos, ne vem vec), ker se mi ni dalo ubadati z novim vmesnikom. Moji XP izgledajo in se obnasajo zelo podobno 2k. Tako da mi ni jasno zakaj so 2k tako zelo boljsa izbira. Razumem edino, da XP ne ponujajo prakticno nicesar vec od 2k, ne pa da so 2k dosti boljse od XP.

Dr_M ::

WinXP uporabljam zato, ker je na mojem sistemu 2k postal nestabilen pod tezo vseh popravkov in service packov.

hehe...moj kolega je pravtako fanaticen pristas XPjov in formatira na vsake 3 mesce, ker mu zacne use jeban in pocas delat, jest pa formatiram win2k 1x letno :)

WinXP imajo zame eno samo prednost pred win2k in to je moznost switch user. To bi pogresal na win2k.

jebeno je ja, ce ti 100 ljudi sara po compu. :)

Veliko vec driverjev ze iz skatle (delujocih driverjev!!),

nikol ne uporabljam, ker so zelo pomanjkljivi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Poldi112 ::

Jaz tudi slucajno ne formatiram na 3 mesece. To je verjetno se ena podobna izjava tisti, da meniji potrebujejo 3 sec da se odprejo.

Switch user pa uporabljam zato, da se spravim v root account vsakic ko to rabim. Ker v svojem sem user in imam navadno veliko prevec aplikacij odprtih, ki jih ne zelim zapirati.

Dr_M ::

Jaz tudi slucajno ne formatiram na 3 mesece.

ja moje sozalje... men po pol leta win2k se vedno delajo hitrej kot popolnoma svezi xpji :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Poldi112 ::

Sozalje tudi z moje strani, ce ne znas ugasniti animiranih menujev, system restore-a in podobnih kozlarij, ki ti upocasnjujejo sistem.
Btw, ne trdim da win2k niso hitrejsi, je pa razlika, vsaj na 1700+, zanemarljiva.

undefined ::

> Btw, ne trdim da win2k niso hitrejsi, je pa razlika, vsaj na 1700+, zanemarljiva.

Dejstvo pa je, da se XPji bolj sesuvajo zaradi slabe strukture gonilnikov in pacanja s kompatibilnostjo. To je glavna slabost XPjev v primerjavi z win2k, katero je (na srečo) MS šele z win2k3 več kot uspešno popravil in nadgradil. To ti bo povedal tudi vsak tehnično podkovan človek, ki ima s sistemi dejansko nekaj izkušenj.

CaqKa ::

To je glavna slabost XPjev v primerjavi z win2k, katero je (na srečo) MS šele z win2k3 več kot uspešno popravil in nadgradil. To ti bo povedal tudi vsak tehnično podkovan človek, ki ima s sistemi dejansko nekaj izkušenj.



Iceman daješ na čase vtis da si ti tisti tehnično nepodkovan človek.
xpje že od prvih bet furam na petih računalnikih, po faksih furajo.. pa še marsikje so računalniki z xpji vklopljeni po 24 ur na dan. Tako da to da neklaterim šteka si enostavno ne znam drugače razlagat kot pa da naredijo v sistemu neko traparijo.
če bi bilo res tak hudo kot praviš, bi po vsej verjetnosti xpji friznili , ko bo jim brez najave odklopil ide disk.. pa je tak? pri meni špilajo winsi normalno dalje.

undefined ::

Očitno imaš zelo malo izkušenj in le več praznega bluzenja, ako še nisi doživel WinXP crasha.

CaqKa ::

tebi možgani crashirajo pol pa maš modrino pred okami ( a zato si ice?)

undefined ::

> tebi možgani crashirajo pol pa maš modrino pred okami ( a zato si ice?)

Ne, ampak si zato ti umski motenec.

Dokaz tega je tudi tvoje projiciranje lastne osebnosti. :)

CaqKa ::

ti si dostikrat misliš da ko ti nekdo reče, ti hitro iz žepa vun potgneš eno ogledalo in tip ki tebi govori govori v bistvu sebi? motiš se veš.. ta navada pa te tepe po glavi. ;)

aja na izjavo da sem umski motenec:
veš tisti ki je v delujočem pralnem stroju tudi misli da se vsem okoli njega meša ;)
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV Tuner in FM Radio ?

Oddelek: Zvok in slika
111947 (1947) KontraCepec
»

Izšel je Internet Explorer 7.0 beta 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5110038 (8272) [BISI]
»

Nova beta verzija Viste (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
31521371 (14644) simnov
»

Razvijalska verzija Longhorna na internetu

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
342170 (2170) Road Runner
»

Radeon 9800 pro se pregreva z saphire hlajenjem...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
301580 (1026) iElectric

Več podobnih tem