» »

Nateg preko bolhe

Nateg preko bolhe

Halfdead987 ::

Ki je ZELO slabši.
Potem pa nek drugi 4"-4,5" telefon. Samo minija ne,ker ima isti procesor kot Xperia U za 200€.

freesty ::

Raje galaxy S2, je boljsi od S3 mini.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Halfdead987 ::

Ki je pa outdated in se kar fajn pregreva.
Glej nekaj z dobro Adreno grafiko,ker tale Mali je CRAP! Če bo S4 imel Mali400,ga ne vzamem.

freesty ::

Pa S3 ima Mali, nic ni crap. Boljsi je od tega v S3 mini. Pregreva se? Kaj ti sanjas, sem ga imel, greje se enako kot vsak drug telefon.

Ja outdated pa je ja. Samo Cez pol leta bo tut S3 mini outdated. Ka pa pol... Sej custom romi se dobijo pa je to to.

S2 snema se FHD.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Halfdead987 ::

Seveda je crap. Največji možen crap. Še talking tom šteka lol. Vsaj adreno 320.
S2 SE PREGREVA. Ima prijatelj,in ko oba nekaj igrava njegov rata kar vroč,dokler je moj komaj topel.

freesty ::

Ja btw S3 mini ma ravno tako mali400. Takda ne vem kaj sploh govoris.. Adreno 320 pa je top tier telefonih pa se to je bolj nova zadeva.
Edin ce imas kaksnega, ki se ga dobi za dobrih 200€ in ima adreno 320 grafiko not? Potem mi ga prosim pokazi.

Pregreva pa greje je velika razlika;> Moj je tudi ratal kar topel ja. Saj sedanji nexus 4 rata tudi topel. Pomoje ni telefona, ki se nebi zagrel pri igranju iger.

Katerega pa imas ti?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Halfdead987 ::

Vseeno ima crap procesor.

Moj se nič ne zagreje ob igranju iger.Vseeno bi raje vzel Desire X kot s3 mini.

i9300 ;)

freesty ::

Ja saj nisem rekel da je desire x slaba izbira. Jaz sem samo rekel da je S2 boljsi kot s3 mini.

Nic se ne zagreje? Isto je hladen kot ce ga imas v idle? To ti pa kr ne bom verjel;)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Halfdead987 ::

To je seveda res. Ampak tudi S2 ni nevem kaj. Sploh pa se rabljeni prodajajo po 290, s3 pa 350...Mislim,da je izbira logična. Razen,če jo pol inča moti.

Nisem nek phone gamer,ampak ni vroč. Lahko ga prideš v lj pošlatat,če hočeš.

freesty ::

S2 dobis ze pod 200€. Kakih 290. Kaj ti najdrazje telefone isces. Saj pol pa ni cudno, da svojega prodajas za 400€.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Halfdead987 ::

Mhm, iz tovornjaka, tak kot ti tvojega nexusa 4 ;)

freesty ::

Sem videl S2ke ze za 180€ na bolhi. Takda ne vem v cem je fora teh tvojih hecov?

Nexus me je pa stal 190€ z narocnino.:)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Halfdead987 ::

Jaz sem jih pa videl za 300+ :) in tisti tvoji z pocenim ekranom, brez baterije ne stejejo.

freesty ::

Ne vem kje ti isces...

3 mesece star:
http://www.bolha.com/telefonija-gsm-apa...

Ta ima se dosti stvari zraven:
http://www.bolha.com/telefonija-gsm-apa...

Pa ce se vsak spusti mal ceno. Pa si hitro na 200€. Sem pa videl slabse ohranjene za 150€. S tem da je ekran bil cel. Pac obtovceno ohisje...
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Halfdead987 ::

Ta prvi je zelo resen

" Prosim pošljite SMS" pa nima cifre...

od drugega je skoraj 2 leti star, cez3 mesece potece garancija.
ne doda nic posebnega lol. samo docking station, folijo in etui.

freesty ::

Ja to sem dal prva dva oglasa ko sem jih videl blizu 200EUR, ce malo boljse pogledas najdes ziher kakega v redu.

Pa prvemu pac napises mail. Kaj zdaj.. Problem?

Ne vem kaj bi sploh rad ti tukaj dokazal?

Evo en za 180EUR:
http://www.bolha.com/telefonija-gsm-apa...
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: freesty ()

denabiker ::

hja slovenske cene ...:D

pogosto dobiš novega izven SLO za isto ceno kot je tu na bolhi rabljen. Kako eni nategujejo...

ne bi nikoli kupil telefona v SLO, če ne bi imel služben poslovni paket, kjer so telefoni za "drobiž"

Zgodovina sprememb…

neznanko123 ::

Nujno potrebujem nasvet. Danes sem kupo grafično kartico GTX 960 preko bolhe. Je delala ampak je čudno tulila pa stopinje so ble visoke. Zato sem vzel narazen in menjal termalno pasto. Potem sem uporabljal za kako uro. Potem se mi je računalnik ugasno in ni več se hoteu prižgat.
Poklical sem tipa ki mi jo je prodal in je rekel da ne bo vzel nazaj ker sem jo vzel narazen - dol sem potrgal neke nalepke odzadaj.

Kako lahko sedaj zahtevam denar nazaj? Al moram poslat v garancijo al kaj.

Zgodovina sprememb…

korenje3 ::

tako je bilo pri meni pred 5 leti... kupil grafično, po 2 dneh je nehala delat. na srečo je bila grafična z računom in v garanciji. če je zadeva nov model, verjetno potem to prodajajo z razlogom na bolhi... ker jim nekaj ne dela v redu.

aja pa če si grafično razstavil, potem ti tudi garancija odpade. tako da si se nategnil dvojno.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

neznanko123 ::

Račun je dal zraven. A potem ne morem uveljavlat niti garancije?
Datum nakupa je 14.12.2015

Zgodovina sprememb…

Han ::

Kakšne nalepke si potrgal? Na kaj so bile nalepljene?

neznanko123 ::

Ja preko šravfov.

2 sta bli.

2 sta bli.

2 sta bli.

Zgodovina sprememb…

Han ::

Potem je konec z garancijo. Lahko daš na servis, a boš popravilo plačal.

neznanko123 ::

Kaj pa če ju znova nalepim preko?

Han ::

Lahko poskusiš, a se bo verjetno videlo, da sta bili nalepki že enkrat odlepljeni...

Če kartica sicer deluje v redu (se z originalnim hladilnikom ne pregreva), najdi kje enak plastičen pokrov z ventilatorjem, ki ne tuli.

V kolikor si pripravljen reskirati še ca. 60 eur, nabavi nov kompatibilen hladilni sistem, ki ima preverjeno boljše in tišje ventilatorje...

https://www.arctic.ac/eu_en/products/co...

neos ::

No, da še jaz delim informacije o nategunu iz bolhe.
Objavil sem oglas za nedelujočo grafično, cena 20€, pač primerna za popravilo oz. dele (ventilator itd.). Nekega hudega zanimanja ni bilo, nakar se mi oglasi en dečko, da bi on vzel kartico. Pa začne razlagati, da bi on nesel h kolegu, ki ima rentgen za elektroniko, da jo on prvo pregleda in potem mi on pošlje denar. Če si ne bi imel kaj pomagati z njo, mi pošlje grafično nazaj.
Zadeva je res že na začetku smrdela, ampak za 20€ nisem hotel delati neke scene. Tip mi da še celo FB profil, preko katerega mi je tudi posredoval podatke in pač debata o tem in onem.
No po treh tednih še nisem videl niti denarja niti vrnjene grafične. Izgovori češ, grafična je bila že reball-ana, on je zdej kao 40€ zgubu ker mu je "mojster" naredil reball, in če bi bilo prvič bi bilo uspešno. Grafično sem kupil takrat novo in se nikoli ni delalo karkoli takšnega na njej, niti ni bila nikoli na popravilu. Odprta je bila samo toliko, da se je očistila, na novo termo pasta in traki.
Zanimiv primer kaj vse si je folk pripravljen izmišljevati in nakladati da nategne nekoga za 20€ :)
Pa seveda da ne pozabim njegovih podatkov:

- Bolha nick: roberto0202
- Robert Drešaj
Na soseski 10a
2000 Maribor
- FB profil: https://www.facebook.com/roberthi.dresh...

Wrop ::

Ali pa mu je uspelo, pa še tistih 20 € je obdržal.

DarwiN ::

Are u faking kidding me, neos? Prečitam ta tvoj post, dobesedno 10 sekund zatem dobim mail za sporočilo na bolhi, kjer prodajam ta hladilnik

Seriously?:



Največje naključje ever. :D Oziroma drugo največje.. Nekoč sem z zaprtimi očmi ulovil mimo letečo muho, tako da sem si rekel, štejem do 5, nato zamahnem, in sem jo ujel. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

hojnikb ::

heh, reball je itk največja neumnost kar jo lahko narediš na grafični...
#brezpodpisa

DarwiN ::

Zdaj mi je še na mail pisal, da pride takoj ponj.

Bi mu moral odgovorit, da lahko pride takoj, ko poravna te stare račune z neosom. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

hojnikb ::

lahk se pa delaš, da si od neos-a kolega pa mu iztirjaš tistih 20e :)
#brezpodpisa

TRISTONAURO ::

pa itak neos ne bo nič dobu od tega :) bogi neos

DarwiN ::

Good idea. In potem jaz neosa nategnem za 20€. Enostavno izginem iz obličja Zemlje. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

hojnikb ::

mah, daj pare al pa nič.... Kr tko dajat robo brez garancije o plačilu je neumnost, pa naj bo še tak nizka vrednost...
#brezpodpisa

radmannsdorf ::

Ko pride, mu reči: "A si ti Robert D..., stanujoč Na soseski v Mariboru?"
Ko mu ne bo nič jasno, mu povej da si bral o njem na slo-techu :)

urli ::

neos je izjavil:

No, da še jaz delim informacije o nategunu iz bolhe.
Objavil sem oglas za nedelujočo grafično, cena 20€, pač primerna za popravilo oz. dele (ventilator itd.). Nekega hudega zanimanja ni bilo, nakar se mi oglasi en dečko, da bi on vzel kartico. Pa začne razlagati, da bi on nesel h kolegu, ki ima rentgen za elektroniko, da jo on prvo pregleda in potem mi on pošlje denar. Če si ne bi imel kaj pomagati z njo, mi pošlje grafično nazaj.
Zadeva je res že na začetku smrdela, ampak za 20€ nisem hotel delati neke scene. Tip mi da še celo FB profil, preko katerega mi je tudi posredoval podatke in pač debata o tem in onem.
No po treh tednih še nisem videl niti denarja niti vrnjene grafične. Izgovori češ, grafična je bila že reball-ana, on je zdej kao 40€ zgubu ker mu je "mojster" naredil reball, in če bi bilo prvič bi bilo uspešno. Grafično sem kupil takrat novo in se nikoli ni delalo karkoli takšnega na njej, niti ni bila nikoli na popravilu. Odprta je bila samo toliko, da se je očistila, na novo termo pasta in traki.
Zanimiv primer kaj vse si je folk pripravljen izmišljevati in nakladati da nategne nekoga za 20€ :)
Pa seveda da ne pozabim njegovih podatkov:

- Bolha nick: roberto0202
- Robert Drešaj
Na soseski 10a
2000 Maribor
- FB profil: https://www.facebook.com/roberthi.dresh...


Takšni nateguni nategujejo tudi točno zaradi takšnih kot si ti. Ne gre se za 20€, gre se za princip in to, da bo ta tip nategoval še naprej. Pojdi na policijo, podaj prijavo, daj jim podatke in zarad mene jim tudi reči, da ti je vseeno za vse skupaj ampak samo, da bo tip zaveden pri policiji kot prevarant. Ko bodo naslednič dobil spet kakšno prijavo, pa potem spet, pa spet... pa se bo mogoče kdo na policiji angažiral... to pa 20€ nategne tu, pa 20€ bo tam pa še tam pa tko v nedogled, ker za par € in pokvarjeno robo ga pa tko ne bo nihče prijavljal. Jaz na tvojem mestu bi mu napisal, naj vrne poslano v roku 3eh dni, drugače grem na policijo pa naj se jebe.

chucki ::

Tako. Dokler boste po forumih jokal ne bo bolje.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

scipascapa ::

Točno tako kot je urli napisal. Zato obstaja Policija, naj opravijo svoje.

neos ::

In policija bo opravila svoje ane? Ker imajo tako dobre rezultate pri uspešnosti reševanja takšnih primerov. Sploh ena beseda proti drugi, uf tu je naš zakon tako dobro napisan, da sploh ne razumem kako še obstajajo nateguni v Sloveniji. Pravljičarji...
Tole ni bilo nobeno jokanje ampak samo posredovanje informacij drugim v vednost. Niti nisem spraševal kaj naj naredim in kdo mi lahko pomaga. Kriv sem sam, ker sem poslal kartico na blef. To je to, šola naučena, gremo naprej...

sentiš ::

Naj ti podpiše nek kvazi dokument, kao kupo-prodajna, naslednjič. Pa maš nek dokument, podatke in podpis in je lažje spodbijat besedo proti besedi.

mancini ::

Kako beseda proti besedi, saj imaš korespondenco, to ti je danes glavni dokaz povsod

prijavi ga, pa čeprav veš da ne boš dobil teh 20€, samo zaradi tega kar je zgoraj napisal urli

in pa ko te kdo tako kontaktira, naredi si print screen (jaz si vedno ko kaj kupim preko neta, naredim print screen oglasa, ker je potem le ta umaknjen in se včasih kdo dela neumnega)

urli ::

neos je izjavil:

In policija bo opravila svoje ane? Ker imajo tako dobre rezultate pri uspešnosti reševanja takšnih primerov. Sploh ena beseda proti drugi, uf tu je naš zakon tako dobro napisan, da sploh ne razumem kako še obstajajo nateguni v Sloveniji. Pravljičarji...
Tole ni bilo nobeno jokanje ampak samo posredovanje informacij drugim v vednost. Niti nisem spraševal kaj naj naredim in kdo mi lahko pomaga. Kriv sem sam, ker sem poslal kartico na blef. To je to, šola naučena, gremo naprej...


Naj delajo kar hočejo oz. morali bi že, saj so plačani zato. Klinc gleda teh 20€, glavno bi bilo, da je tip v policijski evidenci. Več sranja kot bo naredil, več ko bo prijavil večja bo verjetnost, da se mu bo enkrat to vrnilo. Mogoč bo pa kdaj hotu postat policaj al karkoli, pa ga bodo preverjal podolgem in počez in mogoč bo točno to razlog, da bo dubu manj pik pa da se bo zajebal. Ne vem, karkoli, jaz pač tega ne bi požru in bi ga poskusil zajebati kolikor bi lahko. Seveda v mejah normale, torej policija, klic, ozorilo potem pa čao, škoda izgubljat časa ampak da bi pa kar takole požru pa ne bi šlo skozi.

neos ::

No ja, po eni strani me res nič ne stane, če jim posredujem vsaj screenshote fb pogovorov zraven prijave. Probam jutri.

DarwiN no prejle sploh nisem videl posta, zanimivo, zgleda da tip res išče samo okvarjeno robo in včasih, še koga nategne. A je vsaj prišel po ventilator?

Dr_M ::

DarwiN je izjavil:

Are u faking kidding me, neos? Prečitam ta tvoj post, dobesedno 10 sekund zatem dobim mail za sporočilo na bolhi, kjer prodajam ta hladilnik

Seriously?:



Največje naključje ever. :D Oziroma drugo največje.. Nekoč sem z zaprtimi očmi ulovil mimo letečo muho, tako da sem si rekel, štejem do 5, nato zamahnem, in sem jo ujel. :D


A tip isce hladilnik ali kolero? Nisem cisto ziher.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

matobeli ::

Tip išče batine:))

Daj si ga malo privošči. V stilu Scambaiting-ov

N0t0ri0us ::

Na pride tip po hladilnik - kolero in mu reci, da naj ti da 20€ še od tega tipa-kao frenda, drugače naj se spoka.. :D

Sem pa tudi sam že poslal baterijo na lepe oči od iphona 4 nekomu. Bil je na iz juga - ić, če deluje nisem bil prepričan zato sva se dogovorila, da mi pošlje denar, ko testira baterijo. En mesec ni bilo od njega nič odgovora, številko sem izgubil, pisal sem mu pa na bolho ampak ni odgovoril. nato je iz nenada prišla kuverta s 5€ kot sva se dogovorila. Par dni kasneje me je še klical :)

mihecpegec ::

Jaz prijavljam izkušnjo z uporanikom, ki ima na PayPal račun z imenom Mitja Jakopin, e-mail: jakopin91@gmail.com, Tel: 031 707 983.

Klical me je ker imam na Bolhi CD-key od igre, hotel jo je kupiti preko PayPal za XX eur, jaz njemu posredujem e-naslov on pa bi mi moral nakazati denar, nakar bi mu poslal CD-key. Vse bi morala čimprej izvesti, ker se mu zelo mudi...

Čez 1min mi je na PayPal poslal zahtevo, da jaz njemu plačam XX eur in s pripisom "samo sprejmi".

#Povzetek: Uporabnik preko PayPala izkorišča neuke uporabnike in jim namesto plačila pošlje prošnjo za denar, s pripisom "samo sprejmi"!


-------
Vprašanje, lahko kako urgiramo in ga prijavimo? Zagotovo se je kdo že ujel v to past!

smacker ::

Pišeš na support od bolhe in upaš da ga blokirajo. Za policijsko preiskavo maš enostavno premalo dokazov, ker bi se itak zgovarjal "da se je zmotil".
Sam lahko edino objaviš telefonsko in mail na kakih "sočnih" straneh, da ga gnjavijo malo :D

radmannsdorf ::

mihecpegec, še njegovo uporabniško ime na bolhi nam zaupaj.

konspirator ::

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prevaranti na Bolhi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
334100267 (6001) predi
»

Nateg na bolhi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9818741 (13988) francek1
»

"Nateg" pri nakupu preko bolhe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8315338 (11225) shadeX
»

Prevare na Bolha.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8822100 (16981) ratkob65
»

Prevara (goljufija) na bolha.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5827115 (24926) galu

Več podobnih tem