» »

Minidisk al mp3 player?

Minidisk al mp3 player?

houseboy ::

Mene zanima kaj se bols splaca kupt...minidisk al mp3 player na usb vhod ? Pa katermu drzi wec baterija prblizn ? Recmo da sm prpravlen dt 35k ... thx

Dead_Eye ::

mp3 pplayer vsekakor. Minidisc je še vedno precej drag. Glede baterije mp3 player(vsaj ne-CD varjante) porabijo 300% manj energije ker nimajo vrtljivih delov. Edina prednost minidisca je kvaliteta zvoka, samo če narediš mp3-je v 192kbit ali več se skoraj ne opazi.....
The one and only

Roadkill ::

Ce imas enoto za snemanje MDjev pol lahko tudi MD player kupis.
Drugace pa nima smisla.

iso2000 ::

Sem bil pred časom pred podobno dilemo. Sem že skoraj kupil MD, ki podpira 1GB velike MD-je, vendar me je zelo motilo to, da je potrebno vse kar hočeš prenest na MD player pretvorit v ATRAC format. Pač neka glupa Sonyjeva fora. Zato sem se rajši odločil za iRiver flash 1Gb predvajalnik, ki podpira mp3,wma, ogg in deluje kot navaden usb disk. Deluje pa z eno AA baterijo po tovarniških navedbah do 40 ur (nisem še testiral, tako da ne bom rekel koliko drži v resnici). Torej boljša izbira je (po mojem mnenju) mp3 predvajalnik. Le cena je izven tvojega okvira; beri pomnoži z 1.7.

LP

carota ::

iso2000: kaj iRiver res deluje "kot navaden usb disk"? Al je potrebno imeti prilozen software za ga uporabljat? Lahko iz Windows Explorerja kopiram data fajle in mp3-je direktno gor?

Lp,
Martin

Roadkill ::

The player shows as an external hard drive directly under Explorer on your PC. No installation needed (Windows 98 needs installation).

vir: http://www.inmac.co.uk/product.aspx?SKU...

To piše za hd3xx serijo. Ampak vrjetno velja tudi za ostale.
Jest bom tole zadevo kr kupu. Ker če bom preveč premišljeval med iPodom iRiverjom in Zenom, ne bom nikol nč kupil...

carota ::

Sprasujem ker sem gledal tiste s flash pomnilnikom in tam pise "Transfers files through IMM (iriver Music Manager)". Serija hd3xx ima pa disk noter in je najbrz zato drugace.

Lp,
Martin

iso2000 ::

V startu je bilo res mozno le prenasanje datotek znotraj prilozenega programja, sedaj pa so dali ven tudi firmware, ki ti omogoca uporabo kot usb disk. Za vec info glej iRiver stran sekcija support.

LP

Roadkill ::

Nabavil sem hd320 in lahko rečem samo ZAKON!
Za kaj več bom moral pa zadevo jutri malo bolje stestirat. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175618 (31316) M.B.
»

Kateri mp3 predvajalnik, ki dobro snema?

Oddelek: Zvok in slika
91822 (1666) nokia6310
»

iPod in Mac mini članek na Jabuk.net (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
608485 (7383) Roadkill
»

Kateri mp3 predvajalnik z 20GB+ prostora

Oddelek: Kaj kupiti
111956 (1721) TribesMan
»

MP3 Player (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
525697 (4591) Boky

Več podobnih tem