» »

[MP3] predvajalniki s flash spominom

[MP3] predvajalniki s flash spominom

««
2 / 13
»»

mmmato ::

A ma kdo tega? klik

Kako ste kej zadovolni z njim?

Sadida ::

D3ko:

256mb stane 18k
512mb pa 25k

Mata pa oba fm snemanje

d3k0 ::

ok tnx all!
!.....Happy new 2005.....!

c4sp3r ::

ej, pa tega canyona se nikjer neda več dobit!plis, plis če mi nekdo pove, kje bi ga lahko dobil. link PROISIM! obupan sem (3 dni že tavam)

hvala in lp!
Allways look at the bright side of life

Sadida ::

O revež.A na www.rolan.si si že pogledu?
pa: www.enaa.com
:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sadida ()

Damjan Jagar ::

Sadida... ne zavajaj ljudi. Sva ena izmed zadnjih ki nama ga je uspelo dobili pri Rolanu. Če bi v kratkem odsurfal na njihovo strani bi videl da jih nimajo več, v enaa pa jih je zmanjkalo že pred tem.

s4sp3r, poizkusi ugotoviti kdo je uvoznik/zastopnik in se pri njih pozanimaj.
http://jagar.si

pingec ::

a lahko da kdo link o mp3 playerju o katerem se govori?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

boštjan ::

ste šli kaj v BOFa pogledat?
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

c4sp3r ::

CaqKa, pri rolanu jih več nimajo, zato pa poizvedujem, če se ga da, kje drugje dobit, ker če malo pogledaš, vidiš da ni cene in možnosti za nadaljne naročilo.
mp3 player o katerem trenutno govorimo ---> klik!
vse pogledal, nikjer ni, razen v BOF-u ampak zaradi razdalje in neodgovarjanja na mail, to odpade.
no, danes sem pa izvedel, da jih dobijo naslednji teden (v Rolanu) in, da bodo cene mogoče malenkost nižje. V enaa jih pa itaq ni, ker je še siol delal reklamo za ta player pri tej trgovini.
Allways look at the bright side of life

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: c4sp3r ()

Tac20 ::

Hehe kera tema se je razvila, jest pa cist pozabil na njo,
tako da se opracivujem za moje neodogovarjanje sele zdajle sem opazil:))
lol

No v glavnem, meni nic ne steka, mp3 player je kul za svojo ceno, moti res edino to,
ornk moti, da pac ni preskakovanja komadov al kako je ze nekdo reku, sej veste, vpisal bi zacetne dve crke pa bi vrglo na komad ki se zacne s tema dvema crkoma ( haha slovnicno )
izdelan je dost kul, cena/kakovost je zgledna, edin men ze od samga zacetka neki prca leva slusalka bas poprdeva ampak sem tok len da se mi ne da to nazaj posiljat pa neko garancijo uveljavljat ker bi prevec trajal:)
aja usb 1.1 jebes, sej mam zmer tok cajta nikol me ne priganja čas v taki meri, da bi rabil usb 2.0 problem je samo v tem, če maš npr 512 pa bi gor kopiral ful komadov potem pa zna bit zoprno, samo za 256 pa usb 1.1 cist fajn, men osebno


se koga kaj zanima??

Lp

Oprostite za slovnicne napake

d3k0 ::

Ludeki v Bof-u ga majo, sem narocil 512mb za 24.990,

za tako ceno ga full hvalijo, tak da ce mislite razmerje med ceno in kvaliteto gledat ''navali narode''
!.....Happy new 2005.....!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

c4sp3r ::

A se v ga BOF-u da naročit da ti ga pošljejo domov? pa kje vse so te trgovine?
pls vprašajte jih osebno, ker mi ne odgovarjajo na maile.

tnx
Allways look at the bright side of life

d3k0 ::

c4sp3r seveda ce hocs ti ga narocim sam napisi pod zs.........
!.....Happy new 2005.....!

Sadida ::

Uf nism vedu de jih je že zmankal.Mam pa res srečo.U Bofu sm tut jst gledu in jih niso mel, ampak vi pravte de ga majo in sicer 512mb.Drugač pa še kr dela:D

d3k0 ::

http://www.bof.si/?sec=aktualno

7 izdelek po vrsti........>:D
!.....Happy new 2005.....!

c4sp3r ::

kaj zdaj? jih je zmankal, al ne? pa je res, da je vodotesen? sam so malo nabite cene. ker pri rolanu bo 512 mb možno dobit za okoli 23 k.
ej, pa ve slučajno kdo, kaj je nova koda pri enaa? do včeraj je bila januar, od danes pa... ?

hvala in lp
Allways look at the bright side of life

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: c4sp3r ()

Tac20 ::

so kul, ampak tok da bi bli vodotesni pa ne:) samo zgledajo tko:D

c4sp3r ::

klik! Tukaj je napisano, da so 100 % vodotesni.
Allways look at the bright side of life

pingec ::

kako pa to kej lezi v zepu/roki a ni mal cudne oblike? pa dimenzije prot drugim?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Damjan Jagar ::

Lepo sede. Drugače je pa mišljeno da ga imaš obešenega okoli vratu. No... po želji.
http://jagar.si

c4sp3r ::

kaj pa mislite o tem ...... klik!
naj vas ne zavede majhna cena
je pa tud dobro, da je dostava brezplačna, tko, da sem si tega naročil (za zdaj)
Allways look at the bright side of life

Damjan Jagar ::

Pa kam se ti zdaj tolk mudi? Kot prvo, 128 MB bo absolutno premalo. Na to še dva albuma v bitrate-u 192 ne spraviš. Jaz sem cincal že pri 256MB tako da sem se odličil za 512. Sicer je pa nizka cena... boš pa čez čas 1GB nabavil. ;)
http://jagar.si

krneki ::

Mene pa zanima, če je kdo imel bližnje srečanje z MSI-516? No zdaj je že zunal novi model MSI-522, ki pa funkcionalno ni bistveno drugačen (samo več spomina in večji je), a dosti dražji.

dela ::

c4sp3r: ko boš dobil tega mercuryja povej kako se obnese, ker se sam zanj zanimam. sam bi raje mel 512MB verzijo- vem da obstaja, sam ne vem če se da dobit kje v slo... ve kdo?

še kdo ve za kirega dobrega s 512MB pod 30k pa da se da dobit v SLO? razen canyona?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dela ()

Karaya 52 ::

Kaj pa tale:

muvo

dela ::

Master D.:
jap, kaj takega tud pride v poštev... mogoče le malce predrag...
če ga bom kupil za takšno ceno, potem bi mogoče izbiral med tem muvom in med stran na www.enaa.com
kaj naj vzamem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dela ()

c4sp3r ::

veš, brez veze ti je kupat take drage (predrage stvari) !
kar se pa tiče merury-ja ... super, res. sploh nisem pričakoval da bo tako dober (še posebej ne za tako ceno in brezplačno dostavo) samo me še res ni razočaral, crknil, preskočil al kaj podobnega. slušalke so cool, zelo lep zvok, fm radio tudi dober, diktafon... skratka, ocena : 9
Allways look at the bright side of life

mmmato ::

Danes sem dobil red sky 256 mb. Po enournem testiranju sem kar zadovoljen :D. Če ne pogrešate radia vam ga priporočam

http://www.kadarkoli.com/article.asp?do...

http://www.ac-zeus.si/index.html

dela ::

ma sej bi vzeu mercuryja.. samo mi je 128mb absolutno premalo... še 256mb bi s težkim srcem vzel. Če bi meli kje mercuryja 256 bi ga vzel- zarad cene, pa še lep mi zgleda ...obstajajo tud 512 verzije, sam jih v slo ni za dobit.... sam ok.. če pravijo za iriverja da je tak dober pol se pomoje že splača dat 40k, glede na to da bi zadevco dost koristil...
še vedno iščem torej eno malo 512mb lično zadevco za manj kot 40k...
me pa zanima kako je z nadgrajevanjem spomina pri teh zadevcah-
katere to omogočajo in katere ne?

dela ::

škoda da je canyon tako grd :D

carota ::

FaLcOn3y3: kaj pa Transcend USB JetFlash 512MB + MP3 LCD, ki ga imajo v com-shopu za 29 kSIT. Za 40 kSIT je pa 1 GB model.

Lp,
Martin

zavajon ::

Ima kdo iriver iFP-790 ali iFP-890 oz. nekaj iz teh serij?
Prebral sem namreč nekaj resnih kritik za ta player.

Nekdo je napisal, da mu je joystick kmalu odpadel, drugi pa to, da lahko kopiraš filete samo z njegovim programom, običajno kopiranje da ne gre. Je to res? Ne bi si želel, da bi moral poleg playerja nositi s sabo še cd, če bi si ga želel pri kom drugem napolniti.

lp

dela ::

martins: sem videl tisto zadevo...
se mi zdi, da nima radia, niti diktafona... Pač je bolj prenosni usb disk, kot mp3 player. pa še roza je :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dela ()

trpo ::

Master D:

Jaz imam MuVo-ta TX 256 in sem z njim zelo zadovoljen in je vreden kakšnega tisočaka več kot kakšen cheap crap. Ima super zvok, FM, diktafon,... Pa še zelo majhen je in baterija drži zelo dolgo Jaz sem dobil zadnjega pri enaa.com in kolikor vem je v SLO trenutno zmanjkalo.
www.LOST-serija.net

Bramac ^^ ::

ali obstaja samo dodatek MP3 LCD za Transcend USB JetFlash 128MB.. Ker imam samo jetflast in če bi obstajal kakšen dodatek da samo gor natakneš pa maš mp3 bi blo super :D

iso2000 ::

zavajaon: Jaz imam ifp 899 in lahko napišem same pohvale. Kar se tiče prenašanja glasbe le z namenskim programom, je v osnovi res tako, vendar so pri iRiverju že dali ven verzijo firmware-ja, ki ti spremeni player v USB disk - potem ne rabiš več programa za prenos. Dela pa v Win/Mac okoljih. Pod Linux sistemi ni uradno podprt, se pa dobi programe, ki omogočajo delo s playerjem tudi pod Linux-om. Player ima ogromno nastavitev, dober zvok in kljub majhnosti precej pregleden in dobro berljiv zaslon. Kvaliteta izdelave se mi zdi dobra - player je trden in preživi tudi kakšen padec na tla, gumbi in jostick sta lepo odzivna. Na 2200 mAh Ni-Mh baterijo pa deluje meni tudi po 14 dni ali več (poslušam približno 2 uri na dan). Za vse, ki boste kupovali: pri Eventusu sem dobil 2 leti garancije, na enaa pa piše, da ima izdelek 1 leto garancije. Je pa pri Eventusu malenkost dražji.

LP

carota ::

FaLcOn3y3: ima radio, diktafon (wav format) in tudi kot usb disk lahko sluzi. 1GB model pa je moder. O barvi 512 MB modela pa ne bi izgubljal besed. :) Upam, da ima kdo katerega od teh playerjev, da ga pokomentira.

Lp

zavajon ::

@iso2000
Najlepša hvala za odgovor.

Si imel že kdaj kakšne probleme s kopiranjem, brisanjem,formatiranjem,...?
So kakšne hude omejitve pri dolžini imen datotek?

lp

iso2000 ::

Nisem imel nobenih težav - brisanje, kopiranje...
Tudi z dolžino imena datotek nisem opazil, da bi bil kakšen problem (tole je prebavil brez problema: Elvis Presley - A Little Less Conversation [JXL Radio Edit Remix].mp3 )

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iso2000 ()

c4sp3r ::

pri ROLANU so dobili canyone!!! kr naročil sem si ga (256 mb seveda). prav imate, 128 je hudo premalo! sem pa tega prodal za 11 k.
Allways look at the bright side of life

dela ::

martins:
nisem vedel da ima transcend vse to- sicer pa sem medtem tudi že po pošti prejel svojega favorita, ki ima:
512 Mb spomina, Soliden dizajn, diktafon, FM, ID3/ID4 tag, usb 2.0, služi tudi kot usb disk,...- vse kar sem si želel in še več, za borih 27tisočakov.

Pričakoval sem sicer, da bo uporabljal tisto malo večjo AAA baterijo, kot jo uporabljajo digitalci in moj mp3 discman, tako da bom moral sedaj kupit še te tamale za polnit, vendar sem kljub temu zelo zadovoljen s tem playerjem.Ko sem ga prvič prijel v roke, se mi je zdel malo cenen, vendar pa več kot drži, vse kar obljublja.
meni super zadevca, presodite sami.

pa še link:

stran na www.fenix-trade.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dela ()

Phil ::

Upam, da ima kdo katerega od teh playerjev, da ga pokomentira.

Jaz ima Transcenda 256MB. Kupil sem ga ~1,5 meseca nazaj v com-tronu za 22k sit.
Ima diktafon(dve kakovosti snemanja), radio (lahko snemaš), equalizer, USB 2.0, dela vredu pod Windowsi in Linux-om, kaže ID3 tage. Ena AAA baterija zdrži 14h ur predvajanja. Par duracelk, ki jih dobiš zraven je pri meni zdržal mesec uporabe - 1h predvajanja na dan.
Zoprna je samo nezmožnost preskakovanja direktorijev - previjaš lahko 1 pesem naprej/nazaj. Upravljaš ga praktično s samo eno tipko (joystick), še ena tipka je za a-b ponavljanje, LCD zaslonček ja tudi fino osvetljen.
Imajo pa vsi Transcendi malo neprimerne barve za moj okus, moj je svetlo zelen.
LINK
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Phil ()

CaqKa ::

jaz imam diva gem 256 mega z bluetoothom.
ima pa še radio in diktafon, snemat zna tudi iz radia. pa diktafon zna snemat v gsmov amr format.
poleg vsega pa še ima režo za SD kartice. vse kar bi do zdaj pograjal je slab pokrovček za baterijo... :)
aja poleg obupnih slušalk (ker player v teh cenah sploh ima dobre slušalke?)

Phil ::

Sem zdaj pogledal za nov firmware in ugotovil da je previjanje popravljeno, tako kot sem želel :).
Navodila za Transcend JetFlash firmware upgrade.
LP

Damjan Jagar ::

Pričakoval sem sicer, da bo uporabljal tisto malo večjo AAA baterijo


Tej malo večji bateriji se reče AA. ;)
http://jagar.si

c4sp3r ::

Zdej pa res nimam pojma! Koliko baterij uporablja canyon? eno ali dve? mislim, pri polovici opisov pravijo eno, pri polovici pa drugo. koliko torej?
pa še na istem oglasu sta dva različna podatka napisana: klik!
Allways look at the bright side of life

dela ::

sm mislo, da se obema tipoma reče AAA... in kaj pomeni tisti A, ki nardi razliko?

Damjan Jagar ::

c4sp3r: canyon uporablja ENO AAA baterijo.

FaLcOn3y3: tudi jaz nevem zakaj so takšne oznake.
http://jagar.si

Taleo ::

Hm, Diva GEM ni slab predvajalnik

plusi

+ praktična oblika, zelo majhen in skladnih dimenzij. Vtičnica za slušalke ob strani lahko na slepo upravljaš takoj ko zagrabiš.
+ majhen NiH akumulatorček namesto običajne AAA baterije. Polni se preko USB vtičnice, priložen je tudi napajalnik z isto vtičnico za v zid. To je v bistvu zelo velik plus - brez tega Diva GEM ne bi mogla biti tako majhen!
+ MMS/SD čitalec, postavljen pod zg. omenjeno baterijo (ni treba odstraniti baterije, je pa treba odpreti pokrovček za baterijo) - preverjeno dela z 512MB MMC kartico
+ FM radio
+ Obstaja verzija, ki se lahko gre tudi Bluetooth slušalko za telefon - lahko prevzameš klic s pritiskom na gumb.
+ Obstaja verzija s samo 128 MB internega flasha - če že imate MMC, SD kartice je to prava stavar.
+ Predvaja lahko komade organizirane po imenikih.
+ Enostavno nadgradljiv firmware - posnameš na interni Flash v root in izbereš nadgradnjo.
+ Simpatičen joystick in osvetlitev.

minusi:

- Šašava programska oprema (firmware). Samo predvajanje sicer ok, problemi nastanejo s MMC/SD karticami formatiranimi drugje, (Divin FAT sistem se kdaj pa kdaj zmede in včasih celo noče več sformatirati kartice prek menuja). Itak da ne podpira nekih posebnih pisav, čeprav možnost očitno je. *Totalen* zajeb je tudi menjati kartico pri vklučenem predvajaniku - ma saj je logično, samo tipi bi se lahko spomnili, da se stvar sama izključi ko izvlečeš kartico in je problem rešen na izi.
- Deluje kot USB disk samo kadar je ugasnjen (na zaslonu se potem pojavi "USB connected")
- Izgleda da polni samo kadar deluje kot USB disk - se pravi ko je izklopljen (na zaslonu se pojavi "charging").
- FM radio lovi dokaj slabo - če pa še snemaš radio, kar je tudi možnost začne skoraj sigurno šumeti, pomaga če preklopiš na mono sprejem!
- Dejansko je res MP3 predvajanik - ne podpira drugih formatov izgleda.
- Ročno je treba preklopiti med internim pomnilnikom in kartico - si pa to zapomni.
- Stranske tipke so v kurcu glede trdote in odzivnosti.


Ok, potem pa še nekaj problemov pri moji konkretni napravici.

- LOCK tipka je stalno hinavila in se začela obnašati kot VOL+, če si odprl pokrov za baterijo in malo stisnil ohišje je bilo spet kul, nekaj časa...
- kar nekajkrat se je izklopil iz neznanih razlogov med predvajanjem.

Skratka, če rabite predvajalnik z MMC/SD (zelo zelo praktično) in vam gredo na jetra AAA baterije, ste radio fan (tako kot jaz) potem je Diva prava stvar.

Damjan Jagar ::

Bravo Taleo!

To so konkretni odgovori.
http://jagar.si
««
2 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri Mp3 player???

Oddelek: Kaj kupiti
223962 (3003) zuzek
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
343616 (2821) w3t80y
»

Prenosni mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
222318 (1390) dragoonka
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
282386 (1944) OSA
»

Mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
61772 (1602) PARTyZAN

Več podobnih tem