» »

Kateri mp3 predvajalnik z 20GB+ prostora

Kateri mp3 predvajalnik z 20GB+ prostora

blue ::

Iščem mp3 predvajalnik, ki naj bi imel min 20GB prostora in naj bi bil cenejši kot iPod 20GB (83.000 SIT)

Najlepša hvala za nasvete!!

TribesMan ::

Torej isces "iPoda" ki bi bil cenejsi od iPoda...

Ne me hecat :D Pozri ceno in kupi najbrz najboljsi MP3 player... Ostali niso cenejsi kar tko brez veze... vse se placa.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

iso2000 ::

Če hočeš ceneje, je po moje najbolje pogledat rešitve od Creativ-a. Drugače bi ti priporočal iRiver, a cena... Poglej tole. ali tole

Po mojem mnenju iPod pač ni vreden denarja, kot ga hočejo zanj pri nas. Predvsem baterija se mi zdi šibki del naprave.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iso2000 ()

blue ::

Hvala za odgovore..
Všeč mi je zen touch. Samo manka mu ena pomembna stvar, če hočeš prenašati datoteke iz Pcja na PC moraš inštalirati posebne gonilnike ;(

Pomoje bo na koncu iPod pa čeprav nima neke super baterije.

TribesMan ::

Halo za 15kSIT vec dobis preverjeno zadevo... pa iPod je 25% lazji od Zena Touch... Think about it...

Drgac pa kaj rabis 20 ur avtonomije? Ne mi rect da si kdaj vec dni skupaj odsoten od elektrike in poleg tega 24ur/dan poslusas glasbo.

Jest sem danes sel iskat iPoda v EPL... baje jih pocasi ze zmankuje... imeli so samo se 3 ko sem jest sel.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

blue ::

Končno sem si prilastil iPod in moram povedati, da je zvok vreden vsakega tolarja !!!
Kot, da bi vsako pesem prvič slišal :D

TribesMan ::

No vidis... se splaca dat par jurjev vec pa je zadeva taka kot se spodobi.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

ferdo ::

POGLEJ!

Medion AG Tragbare MP3 JukeBox220 MD 95206 222EUR

MEDION MD 95200 MP3 JukeBox (MP3 Player) 20GB 160EUR


ČE bilokoga zanima, imel sem ga v rokah, in zgleda kot kopija iPoda...boste sami malo pogooglali, za 220eur je dobra cena.
Pri nas trgovci za 30% nabijejo ceno.
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ferdo ()

TribesMan ::

Hmmm 220 eurov za kopijo? Mnjah... sej po specifikacijah res zgleda podobno, samo vprasanje kako je z kvaliteto izdelave (pri appleu je odlična), kakšen je uporabnišji vmesnik, kako se kopira muziko iz računalnika na gizmota, kaka je integracija v sistem (apple ma iTunes, ki BTW sekajo)... Po specifikacijah je res podoben, sam boljsi ogled pove da je ta gizmo malo vecji in tezji od iPoda, pa full plasticno zgleda... Pa tud zmogljivost baterije je 30% nizja kot na iPodu...

Jest bi rekel da je prevec tvegano kupovat poceni ponaredke...

Sicer pa samo moje skromno mnenje...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

ferdo ::

imel sem in ga bom še imel v rokah tegale MEDION mp3 player, iPoda res nisem imel, predvidevam da je pri tebi ravno obratno ko hvališ iPoda..

Vendar, ČE nimaš obeh v rokah ne bit v enega preveč zagledan.

Roadkill ::

iPoda ne moreš hvalit glede na kvaliteto... samo na izgled.
Na področju kvalitete zvoka ga iRiver in Creative krepko prehitita, najboljši je pa menda rio Karma.

Jest ne morem dat neke objektivne ocene, lohka pa rečem, da je iRiver zakon. :)

Sicer je iRiver skoraj tako drag kot iPod, ampak je treba vzeti na znanje to, da pri iPodu lahko kupiš veliko dodatkov, ki so svinjsko dragi, iRiver jih pa že kar vsebuje. Glavna sta recimo vgrajen (presenetljive kvalitete) + zunanji mikrofon, FM tuner (ki deluje odlično) in pa pommebna funkcija, da lahko preko line-in enkoderaš mp3je. Pa recimo funkcija, da preko iRiverja dostopaš na druge napraje preko USBja, kar pomeni, da iRiverja priklopiš na digitalca/usb kljuc in dol pobereš dokumente.
Pa še barven ekranček (tako lepih barv na mobitelskih ekrančkih ne srečaš) je tu, ampak pri meni ne igra kake vloge, ker nimam neke potrebe po gledanju slik/branju texta na 2" lcdju. Od filmčkov pa predvaja le neke posebej zank enkodirane xvid-e, tako da je to (zaenrkat?) neuporabno.
Če zraven postaviš še večjo vzdržljivost baterije, kmalu pozabiš na iPodovo lepoto.

Ampak to je seveda samo moje lastno mennje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

TribesMan ::

iPoda ne moreš hvalit glede na kvaliteto... samo na izgled.


Mislil sem predvsem kvaliteto izdelave... ki je zelo dobra...

Sama kvaliteta zvoka pa je ql za mp3 player... sam najsibkejsi clen so zagotovo slusalke. Z boljsimi slusalkami jaz ne opazim razlike med SB Audigy in iPodom... Tko da je za moje pojme zadovoljiva...

Tiste ostale lastnosti iRiverja so pa zelo nice... sam razen pobiranje podatkov iz digitalcov pri meni ne bi bili prav veliko v uporabi.

Sam vseeno je zanimiv podatek, da je 92% vseh prodanih MP3 predvajalnikov, z vgrajenim trdim diskom, iPodov. Med _vsemi_ MP3 predvajalniki pa je iPodov okoli 60%... Zakaj pa nihče ne ve. iPod je najbrž tudi edini MP3 predvajalnik na katerega lahko namestiš linux... Pa še kaj bi se našlo. Je pa res da je drag... jebi ga. Tko pač je.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri prenosni mp3 player kupiti? 4-20GB???

Oddelek: Kaj kupiti
61530 (1433) TribesMan
»

Mp3 Predvajalnik [15-20 GB] - USB Host

Oddelek: Kaj kupiti
71450 (1336) __luka__
»

Predvajalniki: Sony HD-5 vs. iPod 20GB - izkusnje / nasveti?

Oddelek: Kaj kupiti
51288 (1238) iskra
»

iPod - prosim pomagajte

Oddelek: Kaj kupiti
112117 (1871) Gandalfar
»

iPod in Mac mini članek na Jabuk.net (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
608479 (7377) Roadkill

Več podobnih tem