» »

ebay.kam nakazati

ebay.kam nakazati

SONNY. ::

zdravo..

Mam eno težavico in sicer na ebayu..

Nekaj sm po ebayu naroču na varjanto "BUY IT NOW". In zdaj nevem kako nej modelu plačam..

Prašal sm ga če mi da št. kam naj to nakažem - (Q)
On pa je odgovoru to kar piše v okencu - (A)

A je to mogoče postopk za plačilo z paypalom...sam ne more bit ker sva se zmenla da bom plaču z mastercard..


kva nej zej nardim...:8)


ps: če je moderator smatra, da ta tema ne spada sm nejjo pliz premakne:)

SONNY. ::

aha pozabil sem link za mail postat. ura je že pozna!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

SONNY. ::

ok.. prosim za čimprejšnji odgovor ker mu morm res nakazat denar pa še ta item je za darilo tko da se mudi.


jaz sem modela vprašal : "Please reply with information to which account I should transfer the payment."
on pa mi je odgovoril: "you can easily print postage or a label for US postal service and UPS." + en gumbek na katerem piše: "print shipping label". - in ko klikneš ta gumbek te vrže na stran kjer moraš izbrat državo, da plačaš z paypalom- opcije Slovenija pa sploh ni ker slo. ne poddpera paypala..

pliz help.. ker prvič naročujem prek e-baya in nebi rad kej zajeb...

ps. tenkju veri mač bastadu

Magician ::

Hja zajebano ni kaj...:))

Jz sem ze veliko kaj kupil preko E-Baya pa nikoli nisem naletel na taksen problem. Paypal za Slovenijo tko ni dosegljiv zato se moras odlociti za drugo placilo.

Jaz sem posiljal keš po pošti ter nakazoval preko banke na njegov bančni račun. Da bi plačal z Mastercardom dvomim, razen če je to online shop, če je pa posameznik pa tega ni mogoče narediti.

Zelo priporočljivo pa je da prodajalca kontaktiras čisto na začetku predno "zmagaš" na avkciji o plačilu. Za drugic seveda :)

yobplay ::

Pozdrav,

se enkrat kontaktiraj prodajalca po e-mailu in mu povej, da bos poslal denar po posti. Naj ti pove naslov, pejt na posto in poslji priporoceno s povratnico!!

Jaz sem to ze velikokrat naredil in do sedaj se nisem imel problemov, vendar se moras dogovorit s prodajalcem, da drugace ne gre, razen da mu posljes!!

Srecno
d calic

Tic ::

:)

Piše spodej, kaj podpira :)
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ebay

Oddelek: Kaj kupiti
453476 (158) Ales
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134689 (14653) igi82m

Kupovanje prek eBaya (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
567101014 (45561) Tilen

ebay (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19743124 (32515) Tilen
»

Kupovanje prek E-bay-a

Oddelek: Kaj kupiti
181955 (1951) karafeka

Več podobnih tem