» »

Trokiranje slike na xvid/divx predvajalnikih

Trokiranje slike na xvid/divx predvajalnikih

bajo ::

Imam en hud problem z svojim XVID/DIVX predvajalnikom E:MAX DVX-601
določene hite na cd ( Terminal, Manchurian Candidat, Colatteral ), mi sliko trokira,
oziram kako naj drugače povem, slika se zatika, malo je normalno, malo se zatakne in se včasih premika kot počasni posnetek, določeni filmi pa normalno delujejo.
Ali imajo ti filmi kakšen nov codek, ki ga player ne zazna v redu in ali je treba počakati
na nov firmware. Pol mam pa sranje, ker moram določene filme gledati preko računalnika na televizijo.
Sem fejst ubupan, ker igram loterijo, kateri film bo delal in kateri ne, sicer je res, da imam pc povezan z televizijo, sam sem se že malo navadil gledat na player in tudi pc je fraj.

Lepo vas prosim za pomoč.

smok3 ::

a. nekateri novejši kodeki uporabljajo razne advanced metode, ki jih tvoj predvajalnik ne podpira (nimaš kej, lahko pa pogledaš če morda obstaja kak čudežni firmware za tvoj player.)
b. pri kodiranju niso uporabljali nobenega limita za maksimalni dovoljeni pretok (nimaš kej...)
c. filme imaš pečene na cdrjih, prepeči na dvd-r je in poizkusi srečo (cd ima nižji maksimalni pretok)
c2. filmi uporabljajo ac3 zvok, ki zelo poveča skupni pretok (odmuxaj, skodiraj avdio v mp3, zmuxaj, speci ;))
d. film uporablja nestandardni framerate in tvoj predvaljalnik poizkuša improvizirati z interpolacijo.
e. pa še kej bi se spomnu....
By pressing down a special key, it plays a little melody

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: smok3 ()

Stepni Volk ::

Tema obstaja: [divxvid] E:MAX predvajalniki !! Zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

chiliGreen MR1210 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7713205 (7420) bizi72
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21159117 (14265) BaRtMaN
»

[divXvid] podnapise vkodirat v divx (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7924279 (11355) Alessio983
»

[divXvid] Daewoo predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10317341 (8380) Rašo
»

[divxvid] E:MAX predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
343349 (1658) pin9o11

Več podobnih tem