» »

Doom 3 problem

Doom 3 problem

Image ::

Ko prižgem igro doom 3 in jo igram od 10- 30 min mi ekran zamrzne in moram resetirati računalnik. Včasih se mi slika simetrično razdeli na 1000 delov, in mi prijavi error. Spet drugič Me avtomatsko vrže ven. Na novo sem naližil gonilnike, igro 3x ponovno naložil, ...
pomoč:(

Slide ::

Če maš karkoli navit, bo to razlog...
Drugač pa preveri vetilatorje in temperature in prtisk hladilnika na CPU ali GPU...
Preveri če grafična v redu sedi v AGP slotu, parkrat jo daj not in ven... Preveri RAMčke...

100% gre za hardwersko napako... razn če nimaš kak spyware ali addware morda virus...
forever 200 MPH ...

ziga car ::

men pa k hočem inštalerat mi napiše: 1607:Unable to install InstallShield Scripting Runtime.
zanima me zakaj mi to napiše, a mogoče za to k mam 1000Mhz morš met pa 1500 ??
Žiga

sk8er ::

mah..proc nima veze pr inštalaciji. Mogoč je kej s cd-jem narobe (probi vse skopirat na disk, če gre in tk instalirat)
Flip that sh*t!

Slide ::

Ziga car , sam ti si pa res car, like NOOOT!! Kwa ti pa je, da na P3 matraš Radeona 9600, dej kupi mu bolše podnožje...:D Fak si pa tud zrew...
forever 200 MPH ...

ziga car ::

slide, sm meu na p4 sam mi ga je pol fotr uzeu k je vidu kako laufa pa mi je ta krš utaknu:'( sam useen mi delajo igrce npr. underground2 na 1024 x 768 na ful grafiki brez štekanja, sam slika gre učasih mal počasnej, drugač je pa za 1000Mhz super:)
Žiga

Image ::

jst mam pa še zmeri uprašanje...

mojsterleo ::

Image nevem če sm glup ampak nisi dal nobenih pametnih informacij o tvoji mašini itd, mi pa nismo vedeževalci nažalost, tako da lahko odgovarjam le nasplošno.

Kar se Dooma 3 tiče je blazno hardversko zahteven in posledično se grafična ter procesorska komponenta zelo segrevata, kar lahko pripelje do sesutij oziroma šuma na sliki(belo-zeleno-rdeče-črne utripajoče pike). Problem z Doomom 3 sem mel tut sam dokler nisem komponentam znižal nivo navitja. Med igranjem čekirej temperaturo proca in grafikulje(če ma termodiodo); če se dvigne recimo na 70°C ali več je to lohk razlog za sesutja.

-- Leo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Višanje frekvence RAMA na AM2+

Oddelek: Navijanje
311325 (997) Domobrancek
»

računalnik se ne prižge

Oddelek: Strojna oprema
412793 (1995) brez-imenko
»

>>E8x00 serija a.k.a Wolfdale<< (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Navijanje
48940807 (22349) Dr_M
»

P35 vs X38 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1106658 (4752) Volta
»

WINFAST A6600 GT ali XFX 6600 GT? (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Kaj kupiti
74347368 (20870) AtaStrumf

Več podobnih tem