» »

Deli za prenosnika

Deli za prenosnika

bigbug ::

Kdo ve koliko pride Tv tuner za prenosnika?Je kaksna online trgovina z deli za prenosnike oz vsaj stran z cenami?Jaz sem nasel samo rame oz diske.

sasox ::

Pac navadn externi TV tuner (preko USB/USB2.0)...

cene so pa kokr se spomnim pod 30k...

Phoebus ::

PCMCIA TV Tuner (AverMedia) obstaja, je poceni (20k), ampak ne dela z vsemi laptopi ker potegne full toka. Prodajajo v Tech-trade, poglej na avermedia homepage če je kompaktibilen s tvojim laptopom (jaz sem ga že kupil pa sem ga nesel nazaj ker ni kompaktibilen z mojim laptopom).
Drugače je pa SEXY- majhen (pcmcia) in zmore "vse" kar zmorejo veliki.

baro2000 ::

Pred kratkim sem kupil usb2 tuner (AverMedia) pri Rolan-u za ca. 20 ksit. Ni nevem kaj v primerjavi z pci tunerji istega cenovnega ranga ampak pri prenosnikih ni velike izbire. Meni dobro služi in sicer ga uporabljam namesto videorekorderja (mpeg2 capture - 30 fps, 640x480). Torej deluje v načinu usb2 (ne usb kot večina starejših) in tudi slika preko scart-a ali svhs-ja je zelo dobra. Preko antene nisem dosti sprobaval, koliko pa sem - nisem bil zadovoljen. Zajemanje v mpeg4 preko prenosnika lahko tudi odmislite. Na mojem prenosniku p4 2.8 GHz je bil framerate obupen (deluje pa divx, pri xvid se mi resetira). Sicer pa je to izredno enostavno narediti s postprocesiranjem.

bigbug ::

Sem nasel nekaj tudi sam:

Oglejte si TV ali video na vašem prenosniku
AverTV Cardbus je nov vmesnik, ki združuje TV-Tuner in Video zajemalne kartice z visoko ločljivostjo. Kar vam omogoča ogled TV programov in videa, hkrati pa tudi podpira zajem slik in videa na vaš prenosnik.
Preprosto vstavite AverTV Cardbus v PCMCIA Cardbus režo vašega Notebook-a, povežite z anteno in že ste pripravljeni za ogled vaših najljubših TV oddaj! Ogled je mogoč tudi preko zunaje naprave, naprimer videorekorderjem(VCR), kamkorderjem preko S-video ali composite priključka.
- Popolnoma raztegljivo TV okno (do Full Screen)
- Časovni zamik vam omogoča, da nadaljujete z ogledom programa (v živo) od trenutka ko te pritisnili na pavzo.
- Teletekst programska oprema za PAL način sprejema
- 16 kanalni Predogled
Lastnosti albuma za zajem slike
- Shranjevanje slik v BMP, JPG, TIF, PCX formatu velikosti do 1600 x 1200 točk.
- Real-Time Recording TV/Video into MPEG-1/2/4*
- Podpora nastavitve barv in slike
- Podpora ACPI kotrole vklopa
Video vedno v ospredju
Dodatni AV/S vhodi. Se je možno priključit na ostale video naprave (DVD/VCD/VHS/Kamkorder)
Za kodiranje videa v MPEG-4 formatu, si mora uporabnik prenesti na računalnik DivX kodek iz spletne strani http://www.divx.com/ ali XVID kodek iz http://www.xvid.org/

20k+DDV Klik

bigbug ::

Se par stvari me zanima polek Tv tunerja, ker se odlocam za nakup.Kajteri prenosnik priporocate glede na uporabo za:
-word,excel
-Tv
-filmi
-obcasno kak spil ampak res obcasno
-slike (digitalni fotoaparat)
-priklop digitalne kamere + morda obdelava

Kaksni so Centrino procesorji?Se na njihovo hitrost gleda drugace kot npr na navadne (ker recimo centrino 1,5GHz je skoraj enaka cena kot 2,8 AMD primerjana dva prenosnika z tema procesorjema)?
Se da prenosnik priklopit na navaden LCD,CRT monitor ce ima monitor analogni prikljucek?
Kako je z baterijami?
Kako se kaj obneese prenosnik + namizni racunalnik z mrezno povezavo in oddaljenim namizjem se pravi upravljanje namiznega preko prenosnega (zaradi vecje kapacitete diska in cene le tega)?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VHS v Divx in podobno

Oddelek: Zvok in slika
425950 (3540) francek1
»

Katera programska oprema za DVB-T mpeg4 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
27564768 (22476) k4vz0024
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17918945 (11985) Izi
»

TV tuner na USB - prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
121666 (1390) b0B3k
»

Rabm zvočnike,volan in tv tuner

Oddelek: Kaj kupiti
121327 (1206) nornaigre

Več podobnih tem