» »

Slovenija protiv ulaska Hrvatske u EU!

Slovenija protiv ulaska Hrvatske u EU!

«
1
2

gigaherz ::

Še kar smešno:
KLIK
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

Dr_M ::

hahahahaha....
joj kok so men teli hrvatarji smesni. :D :D

bog jim pomagi, drug jim itak ne bo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Primoz ::

V nedeljo po 19:00 dalje...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

miguelslo ::



LOL :D
_____

Hair ::

Slovenci vide da su se zajebali kad su ušli u EU i sada nama hoće pomoći da mi ne ponovimo istu grešku.


LOL!
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

lambda ::

:D Tole lahko kar damo pod funny links. Je pa zanimivo videti, kaj pomeni biti Hrvat, ki mu ni všeč, da je med njimi in Evropo še neka Slovenija.

bl@z ::

Ej a je že kdo kej nazaj napisov?
#RE5P3CT

BigWhale ::

Kaj bi pa pisal?

Big_Al ::

Da bi iste tuposti pisal kot oni in jim bilo kaj razlagal... Raje drugač svoj cajt razmetavam - na Slo-Tech-u naprimer!!

SodVina ::

Ce smo tolk nepomembni za njih, zakaj so potem v cca. desetih dneh napisali ze 10 strani pod to temo?:D

DjTonic ::

SodVina, kakšnih 10 strani, ampak 86 :D. Proti koncu se začnejo bolj tudi slovenski komentarji. To sem na hitro preletel par dni nazaj, brat se mi pa ni dalo.

borchi ::

tut na slo-tech-u se najde dost tako debilnih komentarjev. pa če gledamo, da je slo-tech zelo moderiran, tech orientiran forum... slovenci niso na veliko višji ravni kot hrvati. pa niti ni nujno, da so iz tiste 1/3 od 60%.

ravno včeraj sem gledal eno oddajo na htv, katere so bili gosti tudi rupel, nežman, gustinčič in hrvati so se vsi strinjali, da je prednost slovencev v tem, da so si vsi do zadnjega enotni glede "hrvaškega vprašanja". ja, to so prijavljali poslanci sabora, ministri in intelektualna elita!!! FUCK NOT!!! v sloveniji ne mislimo vsi, da je treba vprašanja reševat na tak način, kot so nekatere stranke to tulile v predvolilnem času.

tako kot oni posplošujejo, posplošujejo tudi slovenci.
l'jga

ferdo ::

kopija iz linka zgoraj
ID : Korisnički broj(ID): 406924

Slovenci?? HAHAHA, mogli bismo ih zgaziti za sekundu da pošaljemo svoju vojsku na njih... Nasmijavaju me,
patetični mali narod.Ušli bismo mi u EU i prije njih da nismo bili u ratu, govnjari jedni...
Tu se prave neke velike dase, a pokazuju svoje pravo lice, primitivci... Primitivci da ne mogu biti veći,
obične balkančine koje su zbilja prešle svaki prag tolerancije svojim izvoljevanjem.


1. imam občutek, da se ta tip smili samemu sebi, ampak si meče peska v oči.. zbirajmo prispevke za ubogo dušo..:\
2. kaj je lepše? iti v vojno ali EU?
3. kaj je primitivizem?
4. ... upam da ni veliko takih, sej se na vzven delajo lepi, odznotraj so pa gnili, kaj je tem ljudem, ki tako pišejo?

..je vojna kriva, ali so od vedno taki..

[Popravljeno zaradi zvezic. Imate funkcijo Citat - uporabljajte jo. - moderator]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

Keyser Soze ::

Ah, jaz sem pa prav vesel. ko berem takšnele teme. Ker vidim, da niso nič boljši kot si mislim. Žalostno, ampak res.

Balkan, ja. Ampak tisti tipični odnos. Takoj si seljačina, pa govno. Pa jadni patak. Pa bi ti odrezali lulček:D .

In v isti sapi se dere, da smo isti kot Srbi in nismo na nivoju.:\
Mama mia. Res so nacionalno navdahnjeni. Bi rekel, da kar preveč.

Viro ::

In v isti sapi se dere, da smo isti kot Srbi in nismo na nivoju.


In kaj smo srbi neki druzga kot slovenci?mas kej proti srbom?ej glej usi smo ljudje pa ni vazn kaj si!!!Tko da prosim da se ti zadrzuj primitivnih komentarjev...kr ce so oni taki ni nujno da ti zdj en 3 narod not mesas k nima nc pr tem...tko da te prosm da ne ponizujes srbov!!! Pa da nov pomote nimam nc proti slovencem,hrvatom,bosancem,...


LP Viro

infidel ::

Zgolj v zanimivost. V nedeljo ponoci je bilo v okviru neke hrvaske oddaje na HRT 1 govora o odnosih HR-SLO. Sproti se je dogajal se televoting z vprasanjem "Katere je boljsi sosed Hrvaski: Slovenija ali Srbija". Zmagala je Slovenija z 51%, Srbija je dobila 49%. Stevilo klicev v slabi uri uri je bilo cca. 7000-8000.

borchi ::

huh, se nam je rating opazno zvišal pri hrvatih. enkrat je blo 3:1 (za srbe). zdej pa laganih 1:1. bravo naši!
l'jga

Trubadur ::

Ah spet bo debata o srbih:\
Jebatga vi ne veste kako sovraštvo majo hrvati do srbov. In če nas nekateri primerjajo z njimi je dost hudo...

Drgač pa so hrvati ne debilni ne neumni ampak samo zelo zakomplexan narod še sploh kšni zagrebčani:\

btw
v men se pretaka 1/2 hrvaške krvi :P
Berite Thomasa!

pelican ::

Hrvatom naj bi EU odložila pristopna pogajanja, katera naj bi bila med letoma 2007 in 2009 za 4 leta. Se pravi naj bi se Hrvati pogajali za vstop med letoma 20011 in 2013. Med 07 in 09 naj bi bili sprejeti le Romunija in Bolgarija.

Vikking ::

sej je vsepovsod isto.. par folka vrže slabo luč na narod, potem je pa cel narod gnil.... Itak najdeš dost hrvatov, srbov, albancev, k so prijazni, pošteni ljudje, ampak par folka je umobolnih in potem cel narod trpi....

jeryslo ::

opažam veliko komentarjev nacionalističnega razmišljanja, najbolje da ustvarite eno teroristično organizacijo in pošljete fanatika, da se bo sred Zagreba razstrelil z C-4.:D :\ Zgledujte se po Arabcih:D

Vikking ::

Ja slovenci smo itak samomorilne narave, tko da kandidatu ne bi blo tešk najdit, še posebi če ma obljubljeno v raju nevem koliko devic!!!

borchi ::

kapavem, mogoče, če bi oblubli neskončene zaloge domačka šnopčka v raju? za delanje dec mnda nismo najbolj navdušeni.
l'jga

bf4ed ::

;(( Kak so glupi, oni nečejo v EU ne kje pa, zakaj si pa potem kak nori lepijo modro nalepko z HR ali CRO na registersko tablico. Sem jih videl že dosti takih modelov.
Samo LOL lahko rečem.

jeryslo ::

eh zakaj bi dajal svoja življenja, če lahko daš razstrelivo v avto:D . Mislim pa če bi kdo to res hotel narediti, bi po moje že naredil:\ kaj pa je to kaj takega narediti bombo iz umetnega gnojila-amonijev nitrat primer, Oklahoma 1995.

Vikking ::

jeryslo: da uspeš postavit bombo pod tapravi steber, in da se ti pri domači izdelavi ne naredi nova klet!

Jackass ::

Pol nej mi pa sam še en očita, da sm nacionalist, k rečm, da so ti Hrvatje eni kurci! Oni pa res niso nacionalisti, sploh ne!;((
jAcKaSS

d0rK ::

Linke do forumov poslat v Bruselj. Nej se se oni malo nasmejejo =).

sharp ::

Ne morem verjeti kakšno sovraštvo imajo do nas,kot da bi jim mi naredili vojno...cccccc ...............

Caligula ::

Oni so tezki nacionalisti. Tko kot nasi nacionalisti.

Kaj vam ni jasno? Berete forum kjer se oglasajo jezni in ualjeni Hrvatje in se posebno nacionalisti. Saj se v takih temah obicajno koncentrirajo taki. Saj je pri nas enako.

Zakaj si presenecen?

Tilen ::

Se sploh ne cudim. Taksni pac so. Nic novega. Nestrpni... preveč, dosti preveč.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

jeryslo ::

Vikking: če imaš znanje in dovolj denarja, pametnih ljudi (s tem mislim zelo pametnih ljudi) lahko narediš katerokoli razstrelivo, tudi jedrsko bombo in ne vidim problem s postavitvijo npr. kombija napolnjenega z razsrelivom? Pač tam kjer je največ ljudi središča mesta, tržnice, trgovine...

A ni logika novejšega terorizma pobiti čim več ljudi?

Dr_M ::

jest bi na slo-hr meji naredu ene 5m visok in 2m debel zid, pa samo eno okno na celmu zidu, da bi ga lahko za novo leto odpru in poslov vse hrvate v 3pm.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jeryslo ::

to bi bila ena od rešitev:D postaviti zid na Slo-hr meji, tako kot med Izraelci in Palestinci

sketch ::

Tema je tik pred zaklepom. Zmanjšajte količino in ostrost rasističnih, nestrpnih in žaljivih odgovorov, sicer bom temo zaklenil. Hvala.

-moderator
Adapt and overcome.

Vikking ::

jeryslo: Vikking: če imaš znanje in dovolj denarja, pametnih ljudi (s tem mislim zelo pametnih ljudi) lahko narediš katerokoli razstrelivo, tudi jedrsko bombo in ne vidim problem s postavitvijo npr. kombija napolnjenega z razsrelivom? Pač tam kjer je največ ljudi središča mesta, tržnice, trgovine...

Jah odvisno jeryslo, jst upam da se vsaj malo spoznaš na razstrelivo... Dobiti detonatorje je zelo zelo teško...

Da narediš jedrsko bombo, pa ni dovolj samo pamet!!! Oprema, zaščita, material (obogatene zadeve)... glih za vsakim voglom ne prodajajo obogatenega urana!!!

Mogoče umazano bombo... PREVERI: pelji se do krške nuklearke pa probaj zmaknit en sod odpadkov, me zanima kako daleč boš pršu :))))

Alexius Heristalski ::

Viro: Da smo Slovenci na nivoju Srbov, trdijo Hrvatje, ne pa Keyser Soze. Ta tvoj "3. narod" so Hrvatje začeli vmešavati v to. Kaj si oni mislijo o Srbih, ti je najbrž znano.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

UNIVERZUM ::

hrvatom še zmeri ni jasn da smo mi s Srbi opravl v 10 dneh. V kolk cajta so že oni opravili z njimi?:\

In pol bi oni k nam pošilal vojsko,khm|O

Se vidi njihov kompleks. Morje majo res velik, pa jezik tut, sam problem je pri njih k jih noben ne jemlje resno. Oni bi lapal, pa lapal.... Se vidi da jih tudi evropa ne je.... več

Pa kr zvezdica na ameriški zastavi bi radi postali, mislm da bi jih bil bush kr vesel njihov IQ itak ne presega bushevega. Se vidi da so imeli hrvati najbol poznanga človeka ki se je pisal Teslo al je bil to Tesla.

Pa zdej naj ,moljo da Jelinčič ne pride do kakšnga ministerstva za notranje zadeve k jih bo pol sam jeb...;(



Zaključek: hrvati bi se radi igrali na delu peskovnika kjer je največja gneča. V tej gneči pa se nihče ne zmeni zanje in na ta način poizkušajo pritegniti pozornost.:D
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

ferdo ::

Arni Šwarcnegr:D je rekel: speak to my hand

ignorirajte Hrvaška izzivanja

Dokler bodo na obeh straneh nezrele osebnosti, ki bodo hotele vspostavit dialog na ne pravi način, bo veliko takih forumov. To so otročarije, na katere veliko ljudi nasede, ko bodo oni pripravljeni se pogajat bo dosežen napredek, dokler se bmo pa mi "nekateri" nepravilno odzivali na njihove špekulacije oz. take bedne komentarje, tudi mi nismo pripravljeni na pravi dialog, bo preteklo še nekaj časa...

ponavadi sem bolj jezen na ljudi severno od Kolpe, ker vržejo žogico na južno mejo, pa daj se vmiri, in pusti, da se ogen na jugu poleže, naj se njihove glave spucajo, ni treba zidu, sam slušalke si kupite, in poslušajte radio KRKA, ali VAL 202 ali bilko kaj, samo da njih ne slišite...
ČE nekdo provucira, si želi, dvoboja z nasprotnikom, najboljše orožje je ignoriranje "kadar se gre za besede", provokacije v stilu P.zaliva, so že drug pojem, to pišem za provokacije iz Hr.foruma....

film butec in butec, pokaže nivo intektualnosti na interni ravni, zato je dobro, da se hrvaškiIQ razširi samo na južnem delu Kolpe, preko intrneta nam tega ne rabijo prodajat, enostavno ne veš za njih...

Keyser Soze ::

Jp, Viro. Hvala za potrditev. Bi rekel, da si mi s svojim odgovorom samo pokazal kako globoko doumeš napisane zadeve ter kakšen je tvoj odziv, če nečesa ne dojameš. Mislim, da si eden tistih, ki meče slabo luč na Srbe...

Drugače pa... Ne potrebujemo nobenih drastičnih ukrepov. Malo "coklanja" na področju politike in gospodarstva in bodo kmalu uvideli, da niso A&O ter da pretiran nacionalizem ne pelje daleč. Glede EU je popolnoma pravilno, da smo jim odrekli podporo. In ne vem zakaj ne bi pogojevali recimo meje z našo podporo. Žal... Drugi pomoje tudi ne bi bili tako prijazni do nas.

P.S.: Mam tud jaz prijatelje, ki so Hrvati. Pa lahko rečem samo to, da je en od njih iz pravega hrvaškega testa. Drugi so normalni in ne smatrajo, da držijo koga za kaj.

ferdo ::

sej taki so problem...

Sej je blo po TV, ko so meli hrvatje volitve, je pokazalo eno staro tetko komej je hodila, na VOLITVE je pa šla!, brez bergel, pa zastavico od HDZ je imela v roki in z njo mahala okoli... to se prenaša na mlajše generacije, saj jih je sigurno vedno manj, vendar taki zastruplajo druge in manj jih je bolj so agresivni.. kača brez glave še dolgo miga...

nodrim ::

UNIVERZUM :\

blaz_ ::






PS: Ste vedeli, da je bila sprva meja med sedanjima drzavama Slo in Hr v Jugoslaviji po reki Mirni in ne Dragonji? Toliko o morebitni arbitraži ...

lp blaz
Ko tehnologija odpove, uporabi macolo.

Stampl ::

Slovenci?? HAHAHA, mogli bismo ih zgaziti za sekundu da pošaljemo svoju vojsku na njih... Nasmijavaju me, patetični mali narod.

lllllllllollllllllllllllll
kaj jim cmo
aja pa ti majo sploh internet al pa compe?>:D

Viro ::

Jp, Viro. Hvala za potrditev. Bi rekel, da si mi s svojim odgovorom samo pokazal kako globoko doumeš napisane zadeve ter kakšen je tvoj odziv, če nečesa ne dojameš. Mislim, da si eden tistih, ki meče slabo luč na Srbe...


Ne bi se rad kregu sam ti recm da tut ti mal bolj ber poste...jz sm hotu rect da je prou bedn da se 1 narod meces zdj tuki not sej a majo sploh srbi tuki kej s tem???mah sej ni vazn...sej itak novs dojel...


LP Viro

Keyser Soze ::

In kaj smo srbi neki druzga kot slovenci?mas kej proti srbom?ej glej usi smo ljudje pa ni vazn kaj si!!!Tko da prosim da se ti zadrzuj primitivnih komentarjev


Kaj si mislil s tem? Mi je jasno. Tebi še vedno ne. Preberi post od Alexiusa.

Tako, da razjasnimo morebitne nesporazume ter preprečimo še kakšne izbruhe.

ferdo ::

kaj, kako, zakaj?... jabuke niso hruške in hruške niso jabuke!
ne metat različne stvari v isti koš, dandanes smo osveščeni in poznamo okolju prijazno reciklažo.

Imam kolega, ki študira pravo v Zagrebu, in je reku: Hrvatje so nam sosedje, pa nisem si niti v sanjah predstavljal, da so tako zakompleksan narod! - jaz mu verjamem.

Včeraj v odmevih, je bilo povedano o moralnem dolgu Hrvaške, in sem mnenja, dokler bo Hrvaška morala na niskem nivoju, je ne bodo poznali za druge, ker je še zase nimajo dovolj.

Ziga Dolhar ::

Ja, ti ti zakompleksani Hrvati.

Ampak proti Hajderju smo se pa mi borili lepo olikani in hrabro.

--

Sploh pa bi se folk že lahko navadu splošnega tona, v katerem poteka večina tovrstnih debat kjerkoli.
https://dolhar.si/

gigaherz ::

Glede meje je bilo nekako takole: mi smo se zmenli s Hrvati, da je Piranski zaliv naš, če bo meja ob Dragonji (če sm se zmotu, se oproščam)
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

kuglvinkl ::

Nekaj razlogov je zakaj nekateri vidite rdeče. Recimo ta, da gre za rasistični izpad, potem normalna reakcija na to (sej veste, če se zbriše referenca, potem...). Pa osebni nivo.

Nikar.
Your focus determines your reallity
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

So Hrvatje totalno nori (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21936726 (29381) PaX_MaN
»

Hrvaska in vstop v EU (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29223201 (14956) dzinks63
»

Jelinčič na HTV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1288947 (5671) MadMicka
»

Zakaj se Slovenija čez čas zmanjšuje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
807158 (4900) MadMicka
»

Ime meseca! Kaj meseca, LETA! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
544521 (3394) Thrivial

Več podobnih tem