» »

Ime meseca! Kaj meseca, LETA!

Ime meseca! Kaj meseca, LETA!

1
2
»

leonius ::

Kakorkoli.

Če gledamo s ameriškega stališča, bi USA hrvaški v takem primeru napovedala vojno.

Če gledamo s našega stališča. Pa ne moremo ničesar. Ker smo majhni in nimamo vpliva.

Ampak, počakajmo, ko pridemo v svetovne integracije. Takrat pa NE BO popuščanja Hrvaški. Tako, da...potrpljenje.

Sicer pa, hrvati so tako besni, ker bomo pred njimi v NATO in EU, da bi najrajši si populili vse lae kar jih majo.

Zavo ::

Hrvati izvajajo pritisk zadnje časa, iz edino enega razloga! Dobro namreč vedo, da bodo na arbitraži izgubili celoten Piranski zaliv, ki je resnici na ljubo itak naš!

V nos pa jim gre predvsem to, ker bomo mi v dveh letih v EU, oni pa bodo prišli tja v paketu z Bolgarijo, Albanijo in verjetno Jugoslavijo čez 15 let!

MadMicka ::

Če kdo misli, da bi mednarodna arbitraža prisodilal cel Piranski zaliv Sloveniji, se krepko moti.

Kot zanimivost: Naša javnost krega našo vlado, ker je preveč popustljiva glede Piranskega zaliva, pri Hrvatih je pa ravno obratno.....

Preden se bomo dokončno zmenl za mejo, bomo itak že oboji v EU :))

p.s.: izobešanje tujih zastav je lahko prekšrek..... če bi npr. sred Ljubljane cela ulca izobesla Srbske zastave, bi jaz reku, da gre za kršenje javnega reda in miru.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

DavidJ ::

Ko sem se letos peljal iz Crne Gore domov skozi Dubrovnik, sem imel prizgan Radio Dubrovnik, kjer sem slisal, da je najvec turistov (ne vem kje; na Hrvaskem ali v Dubrovniku, ampak se mi zdi, da je govoril napovedovalec o celi Hrvaski) iz Slovenije.

Se eden sweet scenarij se je zgodil na Hrvasko-Crnogorski meji. Izmed 50 avtov, k smo se peljali v koloni cez mejo, jih je carinik izlocil ene 10, da bo preiskal prtljago. Najbrz je blo golo naklucje, da so bili vsi slovenski? :)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Thrivial ::

Drzave, ki mejijio druga na drugo po principu ne morejo ziveti v mirnem sozitju. Na Balkanu pa je mogoce zgolj malo bolj potencirano.

Vprasanje je, do kaksne mere je stoicizem slovenske zunanje politike smiseln in upravicen... :\

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenija, Hrvaška

Oddelek: Loža
151955 (1340) slawc
»

Joško Joras z argumenti na hrvaškem forumu

Oddelek: Problemi človeštva
402883 (1832) Tear_DR0P
»

Janeza aretirala hrvaška policija (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
26541879 (36343) Bellzmet
»

Jorasu grozijo s smrtjo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
525192 (4037) DavidJ
»

Hrvaška (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
716828 (5365) ||_^_||

Več podobnih tem