» »

Comtron aka Mlacom2

Comtron aka Mlacom2

««
6 / 6
»
»»

sanny ::

sem v gostinstvu že kr neki cajta in mislim da o strankah takšnih in drugačnih bi lahko govoril še in še...
ljudje si sploh ne morejo mislit kaj lahko enmu trgovcu, gostincu itd... pomeni en prijazen dober dan pa tko...seveda je od tega tudi odvisna reakcija trgovca... se pa čisto strinjam da je trgovc, gostinc... plačan za to da ustreže strankam in se do njih tudi korektno vede (torej splošni bonton mora biti prisoten)

kar se pa tiče računalniških trgovin, se mi pa zdi očitno kdaj stranka tava po trgovini in se ne znajde, pa ne ve kaj bi...takrat je očitno potrebna pomoč...in takrat pride trgovec na svoj račun...

glede comtrona pa ne hodim kaj dosti tam kr kupujem po komponentah in večinoma preko spleta tko da vvelikih izkušenj s tem nimam...v mlacomu pa sploh še bil nisem...

je pa smešno prit v računalniško trgovino in pač povedat specifično kaj potrebuješ in potem videt trgovca ki te gleda ko tele v nova vrata....sam to je pa že stvar delodajalca...njegov problem koga zaposluje...

ni pa lepo videt ko pride v trgovino človk ki se ne razume niti malo in ga nategnejo komarjasca...

Boeing ::

Kot je povedal mahi... najprej gre folk v trgovino vprašat kaj bi kupili kjer jih seveda gladko nategnejo, potem me pa včasih kdo vpraša kaj bi kupil in pač povem glede na to za kaj se bo mašina nucala, ponavadi pride malenkost dražje, so pa preverjene stvari notri... in pol zvem čez čas ponavadi da je taisti folk šol kupit sestavleno mašino za 5 al pa 10 jurjev razlike...

Najhuje je pa, ko te pol kličejo zakaj kaj ne dela, prideš, pogledaš in jim lepo poveš da so se milo rečeno nategnili... enkrat se mi je že celo zgodilo, da sem bil kriv, ker je ON kupil tako mašino...

Od takrat naprej ne rihtam nobenemu kolegu več nobene mašine... se ne splača, ker je folk enostavno butast.

Najbolj se mi je pa zdelo za malo, ko sem enkrat nekomu zrihtal en sistem... vglavnem, prišlo ga je kr lepo vsotico ceneje kot če bi kupil v trgovini... na koncu sem bil pa še ta največja kurba, ker "sem pokasiral provizijo"... da se ti zagnusi vse skupaj...

Sic!

LP J
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

ZLOky ::

Sanny je lepo povedal:
... se pa čisto strinjam da je trgovc, gostinc... plačan za to da ustreže strankam in se do njih tudi korektno vede (torej splošni bonton mora biti prisoten)


Točno to.

Tilen ::

Problem je tudi v tem, da jih veliko raje vidi npr napis v kompletu 3000+ in pa 9200SE, kot pa 2500+ in pa 9600XT. Saj veste kaj mislim...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Comtron SG (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15813235 (8040) Turtle
»

Dobra računalniška trgovina MB (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
557675 (6428) ginekolog
»

Comtron Servis-katastrofa, znanje pod vsako kritiko (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20616494 (10566) boštjan
»

Kje kupiti: računalniške trgovine v Sloveniji

Oddelek: Kaj kupiti
334009 (2804) Fish <><

Več podobnih tem