» »

Dobra računalniška trgovina MB

Dobra računalniška trgovina MB

1
2
»

boštjan ::

Jest v bistvu ne nucam pomoci v stacuni ampak samo prodajalca, da na koncu racun napise. Ponavadi vem kaj bom kupil.

take mamo radi:D

CaqKa ::

že že.. samo ko prodajalcu razložiš kaj bo mel, more on vedet kaj si mislil...
če kupuješ napajalnik ali pa kaj je še vsak prodajalc dober :)
prodajalc more znat med drugim tudi poklicat med dobavitelje kak hitro lahko recimo neko stvar dobi.. pa potem more znat tem dobavitlom gnjavit če so počasni... pa danes ko smo v eu bi blo fajn če zna še sam kaj uvozit :)

BigWhale ::

Ma drek je ko nekaj kupis, ti zadeva crkne, potem pa isces racun... ... tako kot jaz zdajle... Ugh....

Caqka, sej prodajalcu reces, to hocem in on rece, imam/nimam. Pri meni opcija dobim ponavadi ne obstaja, grem drugam, ker ko se nekaj odlocim kupit, kupim takoj. ;)

japanskabuba ::

Večina prodajalcev je za zjokat, ponudijo ti tisto kar je v akciji in je cenovno najugodneje, nihče pa ne pove ali je tudi kvalitetno. Sam najraje par ur brskam po internetu berem razne forume, revizije in teste in se nato sam odločim kaj potrebujem. Kasneje primerjam cene, vendar moram priznati, da se v večini primerov še vedno odločam za nakup čez mejo. Imajo večjo izbiro in zalogo in so to je treba priznati tudi nekaj cenejši. V Mariboru bi trgovine razdelil v naslednji vrstni red: če nimaš pojma o računalnikih Comtron, drugače pa PC sistemi, PowerPlus, BOF, Rolan (pri njih nikoli ne veš koliko boš plačal, včasih dobiš popust, včasih spet ne, ko se že navadiš na določene prodajalce se zamenja kompletna struktura zaposlenih). Prav v nobeni trgovini pa ni človeka - zanesenjaka, ki bi svetoval v dobro uporabnika glede na potrebe in zmogljivost konfiguracije, ponudbe na trgu in novosti, ki se pripravljajo. Prav tako je večina zelo boga ko gre za servisiranje in poznavanje posameznih komponent in programskih nadgradenj. Večina dela po principu MI SAMO PRODAJAMO, NAPREJ PA SE ZNAJDI SAM (res odlična ponudba).

CaqKa ::

>>>Caqka, sej prodajalcu reces, to hocem in on rece, imam/nimam. Pri meni opcija dobim
>>>ponavadi ne obstaja, grem drugam, ker ko se nekaj odlocim kupit, kupim takoj. ;)

jaz najprej pokličem vse trgovine in povprašam po zalogah, predno sploh grem od doma :)

japanskabuba
>>> V Mariboru bi trgovine razdelil v naslednji vrstni red: če nimaš pojma o računalnikih
>>>Comtron, drugače pa PC sistemi, PowerPlus, BOF, Rolan

pri tem si verjetno mislil da neukega najbolj naserjejo ravno v comtronu, a?

ginekolog ::

No v PC sistemih so /sta precej dobra prodajalca. Elvis je faca, pa tudi ve približno, kaj je dobra roba in se splača. Pa še poceni so.
Divers do it deeper.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

racunalniske trgovine v mariboru (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
527565 (3219) harmony

Pri Comtronu niso normalni (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
765334 (4405) boštjan
»

Comtron aka Mlacom2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
25321615 (12556) Tilen
»

Comtron Servis-katastrofa, znanje pod vsako kritiko (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20616475 (10547) boštjan
»

Kje kupiti: računalniške trgovine v Sloveniji

Oddelek: Kaj kupiti
334008 (2803) Fish <><

Več podobnih tem