» »

Dobra računalniška trgovina MB

Dobra računalniška trgovina MB

«
1
2

F2_Silberpfeil ::

Zanima me kera trgovina v Mariboru je najbolsa ( NEKAJ V STILU LJUBLJANSKEGA MLACOMA )
Sem se preselil v Maribor pa so vse trgovine v katerih sem bil TOK ČUDNE, da kr glava boli!

Rekec ::

Ja po moje najcenejša trgovina je Comtron poleg kodžaka ali pa blizu bivšega Ligroja na Tržaški cesti. Tu majo najbolj poceni procesorje, matične, rame, grafične pa raje kupuj online prek MIMOVRSTE
Drugač pa niti jaz ne poznam vseh trgovin preveč dobro, bi blo dobro če bi še kdo drug dal kak nasvet :))

largie ::

v mariboru je malo krize s temi trgovinami, ustreznice mlacomovi ponudbi ne boš našel, bo kar lepo treba telefon v roke in naročit pri mlacomu.
comtron je vsekakor največji, cene pa so tako tako, nekatere zadeve imajo sprejemljivo ceno, nekatere pa so absolutne predrage, osebje pa mi ni glih simpatično, čeprav so mi enkrat brez težav zamenjali zanič smartbuye (2 coasterja, potem sem nesel nazaj) za traxdate.
sam sem do zdaj največ kupil pri megahitu, dobre cene, prijazni prodajalci, še kar ponudba. pogledat se splača še rolan, to pa je v bistvu tudi vse kar poznam.

|KoRn| ::

Mlacomovo ponudbo in celo cene nekaterih prodajnih artiklov ima powerplus v MB. Je pa tudi dobra štacuna, če rabiš kaj drugačenga!

T(he) Boss ::

Meni je so vsec tudi PCsistemi, drugace pa rolan se mogoce, naceloma pa niso tote trgovine najbolj resne. Najboljse je preko neta narocit oz. edina alternativa.:D

Backup22 ::

FastForward über alles! Poglej page njihov (so pa na Gosposvetski poleg PCXa).. Majo vse kaj rabiš, dober servis pa odnos in seveda cene..

nicjasno ::

Rolan in FastForward/PCX sta definitivna zmagovalca.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

mare87 ::

Pcsistemi, chiptrade, emisija na živče mi gredo Powerplus.

CaqKa ::

powerplus, rolan, pcsistemi.. kaj drugega v mb nimaš da bi bilo uporabno..
comtron je pa za babice. tak da samo comtrona ne omenjat.. poleg tega ima comtron najbolj kretenski in ignorantski odnos v celem mariboru.
če česa nimajo še do zdaj nisem imel težave da mi zadeve v P+ ali pa v rolanu nebi naročili.

BigWhale ::

Zakaj bi dejansko hotel nekaj stilu Mlacoma imet? Tega jaz ne razumem ;>

boštjan ::

fantja,a vi veste,da se je tudi BOF odprl v Mariboru?Drugač pa bi še priporočal PCsisteme in megahit

mare87 ::

Ja BOF and Pcsistemi ;).

Dzonson ::

BOF ima res veliko OC in MOD dodatkov ja ampak drag je pa za pop***t

boštjan ::

BOF ima res veliko OC in MOD dodatkov ja ampak drag je pa za pop***t

kaj konkretno pa je tako drago,napram drugim PC trgovinam?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

ČIP 008 ::

Ja mislim, da bo kar držalo kar je napisal CaqKa: 1Powerplus, 2Rolan, 3Pcsistemi ostalih nima smisla omenjat mogoče, ko bodo spremenili odnos do kupcev. Ej CaqKa to si pa dobro napisal za Comtron, mogoče se jih bo kaj prijelo.LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ČIP 008 ()

CaqKa ::

boštjan a bof ma mod dodatke al kaj? to niti nevem ker še sploh nisem bil tam. vsekakor je moja lista še vedno kot sem jo napisal. sicer pa je malček za počakat ker po prvem maju se bo verjetno na tem področju začela vojna za trg.

DarwiN ::

Pcsistemi so zakon, prodajalca sta zakon,Comtrona sploh ne omenjat ker nebo dobro za moje zdravje.Drugače pa Powerplus dobavlja robo iz mlacoma, tako da se da vsak mlacomov artikel kupiti v powerplusu za isto ceno,samo prodajalcom je treba rečt.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

ganzi ::

Ne vem ampak men se BOF ne zdi niti mal drag!
Ne vem kako je v MB, ampak za LJ lah potrdim, da majo cool cene in full velko ponudbo..vse kar hočeš! Vrjetno pa so v MB enake cene:\.
Npr. včeraj sm kupu GEIL ram 256 MB (un ta modr) za 14k medtek k je naprimer v eventusu 17k. Tko, da če kdo kupuje ram nej ga gre v bof iskat, k je tm še najcenej, drugje so šle povsod cene rama gor.

Pri BOF-u pogrešam samo kašn cenik na internetu!
LP

Urajmal ::

Ne vem kje si ti toto pobral da ma Comtron najcenejše zadeve... Comtron SUX... nikarkšen odnos do stranke... cene... najvišje pomoje v sloveniji...



Najbolj priporočam PC Sisteme... prodajalca sta ql, da se zmenit za fajn ceno...

mare87 ::

Točno tak Elvis r0x, govori hitro ko ferrari piči po avtocesti ;).

Cuoresportivo ::

mene pa zanima po čem vi ocenite trgovina, da je dobra oz slaba?
lep pozdrav(best regards)

ganzi ::

Cene, ponudba, garancija, odnos do strank.. velik je dejavnikov.
LP

mare87 ::

Jaz gledam predvsem:

1. odnos do strank
2. ponudba
3. cene

CaqKa ::

odnos do strank, hitrost kako hitro lahko neko stvar dobi če jo nima, možnozt da se sam pozanima za neko stvar ki mu jo samo opišem, ter support na telefonu, ter hiter dvig telefona.

CaqKa ::

prodajalca v pcsistemi sta loleka.. nevem od kot jih tak hvalite.. pred nekaj leti ko je bil še pcx in je bila samo ena ženksa tam.. je tista bla pune izobražena..ta dva sta pa isto kot kaki študenti... mislim sej oni v p+ tudi niso nič kaj dosti boljši.. za hvalit skratka niso novbeni.. razn v comtronu je treba pograjat, ker tam pa so res.. tak out...

glinik ::

Pa saj sta onadva v PC sistemih čist ok za prodajo PC-jev. Kaj bi rad imel tam nekega Dr. ??? Ok, imata neke fore, samo kdo jih pa nima? Nečesa se je pač treba zavedat, njih pač boli k.... , samo da oni prodajo robo. Res noben prodajalec ni na tako visokem nivoju, kot bi si to eni želeli. Tak pač je.

CaqKa, ne se jezit zaradi tega.

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

CaqKa ::

hoto sem samo povedat da tista ženksa je pred leti furala bolje tisto trgovino kot pa če bi bli štirje taki kot so zdaj :)

AngelOfDeath ::

Obstaja še ena "trgovina" Dinodj

Drugače je v rušah pa včasih ga je malo težje dobit se pa da pri njemu vse naročit 8-)

Caligula ::

Res? :D

Pa a je to spletna trgovina, diskont,...?
Kako to misls, da je modela tezko dobit?
A prodajalc skos na pavze hod al kako?
>:D

totek24 ::

BOF pa mislim da ma itq ponudbo iz JAE. Ampak malo drazje.
Če kdo kaj rabi: http://www.bolha.com/index.php/ukaz/show/kat/-4/userid/totek

glinik ::

Me res zanima, kakšne cene bo zdaj imel DinoDj. Zdaj, ko ni meje!!!

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Caligula ::

On ma rabate pr trgovcih. Skratka ni on od MWSTja zivu. Sicer se mu bo to zihr fajn poznal. Sam verjetno se bo na manj izdelkov koncentriral pa tiste v vecjih kolicinah nabavljal.

CaqKa ::

hmm kdo mu je te homepage delal?
kriza :)

glinik ::

Ne vem glih, če ti Peluga da kakšne rabate??!! Sem jim rekel, da jim kupim 25 Radeonov (215EUR), veš kolko rabata sem dobil?? 5 EUR pri enem, pa še to so mi potem ukinili, češ da šef ne pusti!!! Brez skrbi, prej se je zelo lepo iz tistih 17% zaslužilo. Res lepo!

Jaz mislim, da si bo zdaj DinoDj eno novo vezo iz Hrvaške meje naredil, da bo vse "nabavil". Bomo videli, čas bo vse pokazal ...

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

urosv ::

probaj pri E-misiji v lj! Ulica Talcev 24 (v uni lepi bajti po titovem mostu!)

JOKER ::

Ja glede trgovin je takole.Vsak pač pohval tisto v kateri največ nakupil in kjer so mu pomagali najti zadevo,ki jo je iskal.
Glede Comtrona je pa tako.Če bi pa imeli par frendov tam zaposlenih bi pa drugač govoril, a ne ?
Vsak se po svoje bori,da bi obdržal potencialne kupce.Od sedaj (EU) ko bodo prišli na trg še tujci pa bomo videli,kateri se bodo obdržali najdlje.
Kje v MB so tile PC sistem ?? Tam kjer je bil PCX ??
________________________________________________________
Ka te češ ....

Dzonson ::

"kaj konkretno pa je tako drago,napram drugim PC trgovinam?"


okrogel ide kabl stane v vsaki comp trgovini 1k sit, v BOFu pa (edina razlika je da je pac prozorno obdan) 2k sit.
100mm prozoren ventilator stane pa 3.5k sit. Se kaka glazbena zelja? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dzonson ()

T(he) Boss ::

@JOKER: ja, gosposvetska nekaj:D

boštjan ::

okrogel ide kabl stane v vsaki comp trgovini 1k sit, v BOFu pa (edina razlika je da je pac prozorno obdan) 2k sit

drugačnost je vedno stala več,kot pa običajen izgled;)

CaqKa ::

pa če mam sto frendov v comtronu ga ne grem hvalit ker je tak blesava trgovina to da kuj hudo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

boštjan ::

če mene pitate je comtron bolj monotona trgovina,nič kaj hudo novega/drugačnega se ne dogaja oz. prodaja

T|g3rboy ::

Vas lahko nekai Vprašam: Katero grafično kartico nai si kupim tak do nekje 30.000 sit??
;) ;)

Longinus ::

Gosposvetska huhu moja ulica no ja pc sistemi so kar ok čeprav imajo malo dražje cene vendar prodajalca sta res enkratna sploh pa elvis ki ima včasih res svoje fore.Me je pa pri njih razjezilo da so potrebovali skoraj 1mesec da so mi menjali napajalnik kar seveda ni ok pa še serviser mi je nekaj gnjavil zaradi garancije kao da sem jaz tam nekaj rumfuchtlal pa tako naprej.Power plus je tudi ena od dobrih možnost kjer si človek lahko kupi pc pa niti ni slaba izbira .Moram pohvalit g.Tomiča ki opravlja enkratno delo.

Glede dinodj me pa zanima če je to zaupanja vredno ter kak je kaj garancija da je roba tip top ?

jan^ ::

Powerplus

JOKER ::

Tukaj bi sedaj lahko uporabil nekaj besed iz Šifrerjeve stare pesmi:
Vse manj je dobrih trgovin , vse manj je dobrih prodajalcev .......... :D
________________________________________________________
Ka te češ ....

BigWhale ::

Meni je pa vsec Chip Trade na Teznem...

CaqKa ::

ZAKAJ?

BigWhale ::

Oba prodajalca tam sta bila precej prijazna, lepo se je dal z njima pogovorit... Odprti so v soboto do enih popoldan, od mene oddaljeni tolk, da grem pes tja. No, edina slabost je to, da mi je danes crknil power supply in so zaprti... ;>

Aja, pa se popuste radi dajo. :)

CaqKa ::

jaz v bistvu z njimi nimam niti dobrih niti slabih izkušenj...

po pogovoru z njimi tam pa itd, pa lahko rečem da so newbie...
pač sem bolj zadovoljen z p+ in z rolanom.

BigWhale ::

Jest v bistvu ne nucam pomoci v stacuni ampak samo prodajalca, da na koncu racun napise. Ponavadi vem kaj bom kupil.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

racunalniske trgovine v mariboru (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
527550 (3204) harmony

Pri Comtronu niso normalni (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
765315 (4386) boštjan
»

Comtron aka Mlacom2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
25321570 (12511) Tilen
»

Comtron Servis-katastrofa, znanje pod vsako kritiko (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20616452 (10524) boštjan
»

Kje kupiti: računalniške trgovine v Sloveniji

Oddelek: Kaj kupiti
334002 (2797) Fish <><

Več podobnih tem