» »

SIOL težave??!

SIOL težave??!

Sanel ::

A je kdo opazil kakšne težave pri uporabi SIOL ADSL interneta...
Zadeva mi je zadnja 2 dni precej problematična. Non-stop trokira...

Sanel

freeky ::

;(( tud men povezavo skoz vn meče. Enkrat 12 ur okej, pol mi pa včasih kr na 10 minut al pa še manj vn meče! Mislm FTK!
Just a n00bi

Self-Defence ::

Pri nas na firmi so prejšni teden iz neznanih razlogov odklopili internet. Ko smo jih 15 min kasneje opozorili, da nam ne deluje povezava, je trajalo 4 dni in veliko tečnarjenja, da so spet priklopili internet. Bedarija!

Bakunin ::

saj imas alternativo. Podjetja imajo celo dve. >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Lucas ::

Men se pa pogosto dogaja da vcasih se enostavno noce povezat, včasih pa tud enostavno prekine povezavo.

100M lucka sam nahitro utripne, poveže se pa ne. Problem sicer hitro rešim, če spulim za nekaj sekund telefonski kabel, tolk da začne hitreje utripat WAN lučka, nakar spet vklopim nazaj in modem se poveže.

Kaj mislite, kje je vzrok?

Vse skup me (še) ne moti preveč, ker nisem cel dan na netu, me pa vedno bolj, ker vem da se to ne sme dogajat.;(
I was here...

pitbul ::

Najbrž gre težave s povezavo iskati v nadgradnji programske opreme na SIOL - u, o kateri ste bili vsi uporabniki najbrž po emailu obveščeni. Ponavad napišejo da bodo ptrekinitve samo eno noč po 15 min, samo v praksi se je do sedaj vedno izkazal da so nato imel probleme cel teden.

Mal potrpet pa bo!

Mavrik ::

116
The truth is rarely pure and never simple.

ahac ::

Jaz sem tudi imel probleme in sicer tako, da včasih sploh ni delal nič in so na modemu svetile "čudne" lučke.
Potem so mi zamenjal modem z novim in zdaj spet dela. Je pa to menda zaradi novega softwara na centrali, z katerim se tastar modem ni najbolje razumel.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi SIOL-ovi "komunikacijski prehodi" (gateway-i) SAGEM F@st™3344 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
15543310 (18850) imallears
»

ADSL noče delati =(

Oddelek: Omrežja in internet
61329 (1194) user2693
»

ADSL ne dela!!!

Oddelek: Omrežja in internet
282330 (1579) Pyr0Beast
»

ADSL Callisto821 router (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
32963445 (27140) JoskoMacher
»

ADSL, SiOL - deluje brez 24 urne prekinitve ?!?

Oddelek: Omrežja in internet
452289 (1235) BaRtMaN

Več podobnih tem