» »

Irc Bot(i)

Irc Bot(i)

T0RN4D0 ::

Zdravo!

Na ircu bi rad mel svojga bota, najbolš bi blo 24/7 tolk da bi pazu kanal... pa ope delil, lahk tud več botov :) Za to bi rabu shell account al kaj (se opravičujem za moj n00bizem :\ ) pa enga eggdropa. :) A bi mi znal kdo povedat kje bi dbil brezplačen shell račun, pa kako skonfigurirat bota? :)

Drugastvar (če prva ne bo uspela :P ) je pa kako bi si upedenu winbota. Oz raj winbote... Lahko z windropi , lahko pa tud kiri drugi... (najbolj se mi je dopadu en stavk v ene skripti, da na dial upu lahk maš 50 hydr gor, uporabne so pa za splošno zlorabo/flood/itd kanalov >:D )

Help anyboy? :)


LP
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Doman ::

Jast bi to temo zaklenil, in to samo zaradi tega stavka: '' uporabne so pa za splošno zlorabo/flood/itd kanalov '' ;((
Ker s tem lahko sklepamo da bi ti z temi boti tejkal kanale, flodal
in tako delal probleme kar pa ni v skladu z pravili. Jast ti nebi pomagal in dvomim da bi ti kdo povedal vse o botih, konfiguracije inp. Prva stvar je google, nato pa probaj nekaj storiti in nas vprašati kaj točno ne znaš. Free shel sem pa 90 % da ne boš dobil čisto for free ker bi potem to vsi imeli, vendar je danes vse možno.

LP

T0RN4D0 ::

NE nameravam tega uporablat za flood/whatever samo zanimiv se mi je zdel kak so v radme to napisal :D PA to da maš lahko na dial upu 50 botov 8-O

Za flood al pa whatever lahk jst na nešem kanalu vse deopam pa floodam kokr hočem, ker nas je ponavad itaq ~10 gor... samo mi gre na živce ko pride kak smartass oa nardi opless al pa kej podobnga... ope mamo pa skor vsi ker drugač spet lahko opless rata pa še +t po možnosti... ;(

Sej se da td tko skonfigrirat da ko nekdo da op, bot oba deopa? Pa protected user za več botov... :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Predator ::

ontopic, free 24/7 shell, ki dovoli trajen background proces, pride na ircnet in obenem še ni zlorabljen do amena? velik sreče:)

offtopic: /server -m irc.sioff.net, registriraj nick, registriraj kanal, pa chataj v miru pred temi smartassi, pa še na #slo-tech lahko spotoma prides

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

JamesBond ::

hehe good one predator

T0RN4D0 ::

Hm... fora je v tem da so smartassi ponavad čist v redu sam pol se kdaj spomnejo... pa uleti kdo z boti.. deopajo... dajo kirem op pa pol on deopa vse s sabo vred :D

mah sej bomo prežvel. :) sam jst bi vseen mel bota... :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

JamesBond ::

Ja samo bota je relativno lahko namestiti, potegneš dol windrop, urediš konfig, poženeš in je.

poweroff ::

Hmm, za kaj pa uporabljaš IRC? Za vojne, ali za to, da se s kolegi kaj meniš?

Če za drugo, pridi na irc.sioff.net.

Jaz sem bil ene parkrat po prevzemu st kanala na irc.arnes.si še tam gor, ampak se nimaš kaj pogovarjati... sami čudaki so gor, kr neki težijo pa blodijo. Na sioffu je pa čisto drugače. Folk ne teži, lahko se pogovarjaš, pa splošen IQ je precej večji.
sudo poweroff

ahac ::

Mislm, da folk navajen ircneta, sploh ne dojame, da se na drugih networkih lahko registrira kanal pa ti ga noben ne more več tejkat.

Ker.. Tornado Boy, en bot ti na ircnetu ne bo nič pomagal. Vseeno ti lahko vsak script kiddie tejka kanal oz. kanal ostane brez opov.
Za dost dobro zaščito boš rabu vsaj ene 10 botov na različnih koncih sveta pa še to morajo bit pravilno skonfigurirani, da ne delajo bedarij.

No.. na SiOffu in podobnih networkih pa to ni problem, ker dobiš op kar od irc serverja.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

T0RN4D0 ::

Sam neki... če se jst preselim na sioff bom takm samevu na svojm kanalu... damn če sem od celga klana prepriču !1 da se je na clanbase registriru, da bi si posnel skypa (net "telefon") nobenga... irca ne dam ;) Nimam sam za pogovarjanje... pa če 5 folka ostane na ircnetu ne prešaltam na sioff.

PS: script kiddie ti nč ne more če bi mel npr. na 2 serverjih bota, k bi mdal p samo men. :) no op no power :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Gandalfar ::

zamenjaj klan .. tile ocitno niso fleksebilni. Itak je vecina klanov na quakenet. Sploh ne vem kaj sanjate na ircnetu..

ahac ::

Klan?
Game klan?
Game klan na ircnetu?

A se hecaš al kaj?

Klani so vsi na Quakenetu.. tako tuji kot slovenski. Tam si tudi lahko registriraš kanal.
Sploh pa tak klan kot ga opisuješ.. neresen.. od tega ne boš imel velik veselja.. po ircu boš iskal folk, da bi igral, ker jih ne bo dost na fajte.. in spet.. večina potencialnih fejkerjev je na Quakenetu.

PS: ja pa ti lahko. 2 bota nista dost.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

CaqKa ::

tornado boy: poslušaj nasvete ki jih tukaj dobiš in dobro premisli o njih ;)
sej veš kolko si že s slotecha odnesel znanja ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-Tech IRC

Oddelek: Slo-Tech
344712 (2214) Bakunin
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
517269 (6194) CaqKa
»

Slo-Tech irc kanal (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
756790 (5244) BigWhale

IRC #slo-tech [invite only]

Oddelek: Omrežja in internet
71676 (1403) CaqKa
»

irc-bot

Oddelek: Omrežja in internet
141611 (1489) perci

Več podobnih tem