» »

Moj prvi hišni kino

Moj prvi hišni kino

Marica ::

Iščem, gledam, poslušam, sprašujem po trgovinah ... vsak trgovec svoje hvali ... rabim kakšno neodvisno mnenje, nasvet. Katero kombinacijo DVD playerja, A/V recieverja, zvočnikov za cca 300k, pol pa še katero TV za tud kakih 300K mi priporočate:
- soba je velika kakih 25 m2,
- TV naj bi bil 16:9, katodna cev,
- DVD player naj bi bral čim več formatov (MP3, DivX, ...),
- montaža zvočnikov na steno,
- zvočniki v srebrni barvi, ali svetel les

Hvala!!

Hux ::

Nedovisnega mnenja nebos dobo. Vsak hvali svojo kupleno komponento.

Poldi112 ::

Ni cisto res. Jaz nimam av komponente, pa bi priporocal Onkyo. Mnenje iz drugih rok.

Marica ::

No, lahk tud drgač vprašam ... Kaj bi vi kupli za tak dnar?

mesaric21 ::

Glede na velikost tvoje sobe ne potrebuješ ne vem kakšnih zvočnikov...100w woffer je že skoraj dovolj...5.1 zvočniki na steno...
Če smem priporočati firmo: JVC!, Aiwa, SONY

Golden eye ::

zakaj pa si nebi kupil namesto TV raj kakšen projektor! (zdej se jih dobi že za 100k) :\ 8-O

Dodgeviper ::

Jaz bi vzel tole:
Rxv640 yamaha 100k
DVD-S550 45k počakaj da vidiš kako bo kaj z podnapisi, naj bi dobil v kratkem nadgradnjo, za divx seveda.
Kar se tiče zvočnikov???
Leseno ohišje ali plastično, ali aluminij-brušen mogoče kaj od tega bi raje imel?
Subwoofer ti priporočam Yst-sw315 yamaha 70k, ga imam doma dela fenomenalno v filmih in muziki.
Jaz bi še vzel sprednja dva Mission m33 70k+center mission 25k ali tannoy MXCM je oznaka če se ne motim cena 30k
Zadnja dva pa eltax za 10k
Skupaj
335k sistem da seka
Lahko pa uzameš reciver rxv450 80k, tko da prideš malo cenej skozi.
Ti pa vsen priporočam 640 bistveno več jakosti, več kot je izraženo v Max rms.
Izkušnje

Kar se tiče Tv-ja ti pa trenutno priporočam da si ogledaš Philips 32pw???? PixlPlus oznake se točno ne spomnim sedaj je pa cena bila 350k slika fantastična ni konkurence.
ali pa malo dražji a novejši model Philips 32PW9509 Televizor 380k

To je od mene vse
Lp

Marica ::

Zanimiva izbira. Mission m33 mi sicer ne bi ustrezali ... želim pač vse montirati na steno. Razmišljal sem o Infinity primus kompletu za hišni kino. Reciver pa mislim, da je že RXV 650, čeprav so mi svetovali, da bi Infinity zvočniki bolje sodelovali s Harman Kardon AVR 230.

Kar se pa Philipsa tiče, sem tudi jaz videl sliko ... res fantastično, vendar me skrbi kakšna pa bi bila pri slabšem signalu, kakršen je pač na kabelski. Ima kdo kak info o tem mogoče?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava zvočnikov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10013483 (1620) gorilla
»

[Hi-Fi] - Hišni kino sistemi 3.1, 5.1, 7.1... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16634029 (16800) josko674
»

Domaci kino nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5822485 (21526) Integra-R
»

surround za cca. 100k SIT (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
646717 (5569) problem
»

A so te hi-fi komponente OK?

Oddelek: Kaj kupiti
242369 (2004) Dami

Več podobnih tem