» »

menjava na siol da ali ne ?

menjava na siol da ali ne ?

ovdje kokoš ::

dan,

trenutno imam kamniski kabelski internet, 256/64 (se mi zdi), in premisljujem da si zrihtal siolov ADSL (ce prou zastopm me pride 10 sit za dsl in 16 jurjev za ISDN), zanimam me kako se obnasa siolov ADSL, in ali je menjva smiselna, trenutno placujem 3600sit na mesec, kasneje bom 5900, za paket 1024/256

na internetu sem nasel se ta link, kaj vui mislite o tem, NATEG ?

Slowenc ::

Nabav Siol adsl.
Skiny gate.

pitbul ::

Tale tvoj link je stoprocentno nateg, ker v SLO trenutno edini ADSL operater Siol. Nekaj se dogaja tudi za alternativci, vendar trenutno SIOL vsekakor edina pametna rešitev.

Spajky ::

mislim, da je tvoj cable net ti čisto zadosti, če ti normalno fura ... zakaj metat spet dnar in plačevat višje naročnine....8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

plavko61 ::

Nisi napisal pri kom imaš kabelski internet, vendar zagotavljam ti da pri siolu nebo tako poceni.
Zvišaj si linijo, ne prehajaj na siol, ker bo precej dražje. Moraš računat še ISDN naročnino ki je 4kSIT, tako da si za 1MB linijo na 10kSIT na mesec.
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

ovdje kokoš ::

*imaam kamniski kabelski internet ali KKS Kamnik, o menjavi premisljujem predvsem zato, ker KKS ni lih ne vem kok dobr operater, dostkar ga vn mece, predvsem pa zato ker, bi tud sestra rada imela internet na svojem racunalniku (vem da rabm ruter)

zanima me se kasna je narocnina na obicn telefonski priklucek, pa ce je ISDN prikljucek nujen za ADSL ?

Mavrik ::

Ja, za ADSL moraš imeti ISDN. In ne poslušaj ljudi ki zavajajo, namreč naročnina za ISDN zamenja naročnino za navaden telefonski priključek. Kar v praksi pomeni da se bo telefonski račun dvignil za največ 1000 SIT (naročnina za ISDN je 3k, naročnina za navaden telefon bi naj bila okoli 2k).

Če tvoj ponudnik ne dela dobro, potem menjaj na ADSL. Vsi stroški te bodo prišli, kot si pravilno zračunal okoli 20k za trajanje te akcije za priključnine in potem 5900 na mesec.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

roCkY ::

Prvo zamenjaj paket, da boš vidu kako ti zadeva deluje v času, ko je veliko prometa.
Če bo pretok slab in če imaš pogoste izpade pa nato presedlaj na ADSL. Verjetno ciljaš na študentski paket?
Da trenutno akcijo za ADSL uloviš maš še cel mesec časa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roCkY ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL brez ISDN že prihodnje leto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
13114241 (10128) Bistri007
»

Kabelski internet cenejši kot ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1049585 (7267) flipflop
»

Osebno zadovoljstvo: ADSL ali KABL ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1017533 (5734) Narcos Satanicos
»

Je kdo slišal za ADSL brez ISDNja drugo leto? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
545658 (3946) shock
»

siol ADSL (reakcija kablasov) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1379379 (6438) AlienRex

Več podobnih tem