» »

problem z Azureus-om

problem z Azureus-om

Barcha ::

Ja, tudi jaz sem podlegla in si ga inštalirala...

In problem....vlečem oz.vlekla sem dol paket 650 MB, pri 500 MB (na 77 %) mi je obstal in stoji že cel dan...ikonca (health) je zelena..

Prosim za kak nasvet, kako naj ga prisilim, da bo spet delal.

PS: Upload je, na ikonci spodaj desno mi kaže 12 kB/s, download 0....imam ADSL.

Wox ::

The more pieces you have, the harder it becomes to find peers who have pieces you are missing. That is why downloads sometimes slow down or even stall when there are just a few percent remaining. Just be patient and you will, sooner or later, get the remaining pieces.

mohha53 ::

Ok, dobro, res! Tile deli fajla so res razdrobljeni, ampak če ma punca zeleno luč pržgano, to pomeni da bi ga morala fasati, khm,... to pomeni, da Azureus VIDI nekje celotno kopijo in je zastoj vsaj čuden. Probaj se nanovo logat na Siol, probaj zagnati Azureusa še enkrat. Če ti je res všeč, ostani pri njem, drugače ti priporočam ABC programček. Lep, fin, vljuden, samski, khm,.. meni deluje SUPER!:D

Myk

Hair ::

Barcha ::

Hoj!

Še vedno nesrečna jaz......

Zaprla vse, ugasnila računalnik, se na novo priklopila na net, zagnala program......nič, nula...
Sem šla vlečt dol še enega, download se vrti okrog 100 kB/s, upload okrog 15 kB/s, brez problema leti.
Ta stari nesrečnik pa mi še vedno stoji na 77,8 %, ikonca zelena....upload okrog 10 kB/s.

Kaka ideja, kaj naj še naredim, preden pop***??

LP!

Jakka ::

Torrentstorm, klik.

Dela kej boljš? Mogoče je rešitev zamenjava klienta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jakka ()

Barcha ::

Ma, bi ostala kar pri Azureus-u, mi dela OK, le ta komplet, ki mi stoji na 77%, mi gre na živce... še posebej, ker mi kaže zeleno ikonco....brrrrrrrr.Vse ostalo mi downloada znosno, nekaj bolj, nekaj malo manj hitro...

Le ta zelena ikona....in nič prenosa...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896483930 (34066) Rias Gremory
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558425464 (8748) Freakylion
»

BitTorrent pohrustal μTorrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
9115441 (12571) simnov
»

ADSL 4096/512

Oddelek: Omrežja in internet
81323 (1057) MKrmec
»

eXeem odprl vrata množicam (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
13714712 (9463) mgliha

Več podobnih tem