» »

ADSL 4096/512

ADSL 4096/512

yobplay ::

Pozdrav

Pravkar sem zamenjal ADSL paket iz 2048/384kb v 4096/512kb.

Prej sem imel konstanten upload okrog 43kB, zdaj bi pricakoval, da bo upload okoli 58kB, vendar temu ni tako, saj le redko preseze 50kB.

A se komu sanja zakaj?

Uporabljam pa BitComet.
d calic

strictom ::

Poglej v nastavitvah če ti kje piše Maximum upload. Zakaj se pa sploh sekiraš za upload če je važn download :D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Zheegec ::

Izkoristek/pohitritev nikoli ni 100%, sploh ne pri internet povezavi.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

yobplay ::

Hvala

Ampak zakaj mi je pol, ko sem se imel 2048/384kb,

vlekel upload 43kb, ko je bil maksimum 45kb, zdaj mi pa vlece 50kb, ko je maksimum 61kb?

To mi ne gre v racun?
d calic

Sami ::

Jaz imam ADSL 1024/256 in upload se dvigne tudi do 32kb/s.8-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Slowenc ::

384kbit=48kB
512kbit=64kB

Ne vem od kje tebi (yobplay) tvoja pretvorna enota?
Za preverjat kakšen prenos dl/up imaš, se pa poveži na siolov sever in od tam kaj dl/up. Le tedaj boš lahko z gotovostjo trdil, da ti vse vredu dela, oziroma da ti ne dela kot mora.
Če se zanašaš na BitComet in njegov prikaz hitrosti, ne boš daleč prišel.

Če ugotoviš, da ti ne dela s tako hitrostjo kot jo plačuješ, pošlji pisno pritožbo na siol in napiši da boš zavračal račune dokler stvari ne uredijo. Po telefonu se jim ne splača težit, ker tako ne dosežeš ničesar. Tako pač hočejo in verjemi da se bodo kaj hitro potrudili da ti bodo odgovorili v ustreznem roku, ko jim enkrat nehaš plačevati 'storitev'.
Skiny gate.

Gwanaroth ::

Tako pač hočejo in verjemi da se bodo kaj hitro potrudili da ti bodo odgovorili v ustreznem roku, ko jim enkrat nehaš plačevati 'storitev'.


Po treh mesecih, ko jim ne boš plačeval storitev (ko se ti naberejo trije zapadli neplačani računi) ti bodo enostavno ukinili dostop. Če boš hotel bit spet priklopljen, boš moral najprej poravnat vse 3 račune. Če še vedno ne boš plačal teh treh računov [neglede kako ti je delal ADSL] bodo šli v tožbo zaradi dveh razlogov. 1. ker nisi plačal nudene storitve in 2. ker so morali predčasno prekinit pogodbo s tabo, čeprav si ob vzpostavitvi ADSL priključka podpisal pogodbo za 24 mesecev.

SiOL ima [žal] v tem primeru škarje in platno.
Lights often keep secret hypnosis..

Slowenc ::

Pa kaj ti ne znaš brat al se delaš norca? Napisal sem lepo, da se najprej PISNO pritoži oziroma pisno zavrni račun. Po tem te nimajo kaj odklopit. V ustreznem roku ti morajo odgovoriti in nato se spet lahko pritožiš, če ti ni všeč odgovor.

>Po treh mesecih, ko jim ne boš plačeval storitev (ko se ti naberejo trije zapadli neplačani računi) ti bodo enostavno ukinili dostop.

To ti naredi katerikoli ponudnik storitev. Odvisno od zneska, ki jim ga dolguješ.

>2. ker so morali predčasno prekinit pogodbo s tabo, čeprav si ob vzpostavitvi ADSL priključka podpisal pogodbo za 24 mesecev

Tukaj je spet ČE. Kaj pa če pogodbe nimaš vezane na časovno obdobje?

> SiOL ima [žal] v tem primeru škarje in platno.

V tem primeru, ki si ga napisal ima res škarje, ampak če pa uporabnik ne dobiva storitve ki jo plačuje, ima pa pravico da se pritoži.
Skiny gate.

MKrmec ::

Ti bom jest povedu zakaj noče!

Zarad bitcomet-a k ne zna UL upravlat ker je glup program. Še zdej ne moreš naštimat kolko slotov na torrent lahko odpre. Lahko naštimaš samo globalno in daš recimo 10 slotov. In pol ti downloadas samo 1 torrent in kaj se zgodi vseh 10 slotov hoce porabt na 1 torrentu. Dej si dol Azureus al pa ksn drug jest priporočam Azureusa kljub njegovi veliki porabi RAMa. Bols to kokr pa en srajne k ne dela tko kt je treba sploh.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896469747 (19883) Rias Gremory
!

Merjenje hitrosti downloada/uploada (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Omrežja in internet
447375497 (51108) Tero
»

Hitrost???

Oddelek: Omrežja in internet
312102 (1625) amigo_no1
»

BitTorrent pohrustal &#956;Torrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
9115093 (12223) simnov
»

Siol bo spremenil ADSL pakete (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
27922301 (14133) MEDENA

Več podobnih tem